Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - první kolo 30.10.05

První kolo nové sezony má za sebou také Krajský přebor 1. třídy s těmito výsledky: Litomyšl - Chotěboř 4,5:3,5, Letohrad - Polabiny B 2,5:5,5, Chrudim B - Kavárna Evropa 3:5, Eurokomplex - Hlinsko 8:0, Vysoké Mýto - Žamberk 5:3, Polička - Ústí n/O. 4,5:3,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

    TJ Jiskra Litomyšl - TJ CHS Chotěboř              Spartak OEZ Letohrad - 2222 ŠK Polabiny B

                    Rozhodčí: Motáček Jan                                                Rozhodčí: Papáček Miloš

    1.     Daniel M.         2054       1/2      Ondráček O.         2032                    1.     Papáček M.      1949       0:1      Mojžíš J.           2209

    2.     Zeman M.          2012       0:1      Linhart J.               1976                    2.     Veselý P.          1847       1/2      Just P.                2068

    3.     Pekař V.            1881       1:0      Petrus L.               1920                    3.     Mikyska K.     1779       1/2      Mojžíš M.         2010

    4.     Jirsa L.               1885       1/2      Krejčík T.              1907                    4.     Kameník D.     1810       1:0      Bělohlav J.       1977

    5.     Bartošová L.    1723       1/2      Hospodka J.         1874                    5.     Slavíček M.     1765       0:1      Korol J.             2040

    6.     Zeman L.           1909       1:0      Zvěřina J.               1841                    6.     Řehák J.            1858       0:1      Škorpík J.         1878

    7.     Šváb J.               1842       1:0      Ďoubal P.             1692                    7.     Sysr P.              1610       1/2      Cidlinský V.    1845

    8.     Horák L.           1592       0:1      Novotný T.           1669                    8.     Maceška V.      1577       0:1      Odvárka S.       1725

                          4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

TJ + DDM Chrudim B - Kavárna Evropa Pardubice Eurokomplex Pardubice - TJ DDM Hlinsko

                    Rozhodčí: Krys Jaromír                                                 Rozhodčí: Sýkora Josef

    1.     Krys J.               2126       0:1      Veselý T.               2150                    1.     Šklíba M.         2222       1:0      Roušar Z.          2005

    2.     Kokeš B.           2030       1:0      Vobořil P.             2025                    2.     Kaderka R.       2102       1:0      Adámek M.       1915

    3.     Němec B.           1901       1/2      Matouš R.             1920                    3.     Sýkora J.           2112       1:0      Holfeuer A.      1822

    4.     Linhart Z.         1914       0:1      Novák A.              1993                    4.     Hejkrlík F.       2057       1:0      Hanus M.          1657

    5.     Hájek J.             1941       1:0      Pačovský M.        1877                    5.     Zelenka J.         2106       1:0      Janda L.             1757

    6.     Bartoš M.          1658       0:1      Vodička P.            1983                    6.     Daněk P.          1967       1:0      Štorek L.           1742

    7.     Mrha J.               1825       1/2      Pyskatý J.             1928                    7.     Prokůpek M.   1940       1:0      Vojanec H.       1686

    8.     Žák P.                1590       0:1      Janko J.                  1803                    8.     Outulný P.      2042       1:0      Malý M.            1528

                            3 : 5                                                                              8 : 0

        ŠK Vysoké Mýto - SK Žamberk                      Štefanydes Polička - Jiskra Ústí nad Orlicí

                    Rozhodčí: Sabol Marian                                              Rozhodčí: Houška František

    1.     Sabol M.           2287       1:0      Dorjkhú T.            2107                    1.     Červený M.      2222       1:0      Valenta V.         2167

    2.     Vařejčko J.        2194       1/2      Černý K.                1992                    2.     Lorenc O.         2150       1:0      Zeinert M.         2092

    3.     Hájek J.             2134       1/2      Havrlík P.             1974                    3.     Kastner O.       2148       1/2      Volf J.                 2138

    4.     Doseděl J.         2038       1/2      Maceška B.           1889                    4.     Komárek D.     2147       1/2      Holásek P.       2050

    5.     Ptáček L.          2078       1:0      Mazura M.             1912                    5.     Kastner V.        1988       0:1      Šimek J.             1928

    6.     Plotek E.          1960       0:1      Zámečník B.          2001                    6.     Kastner K.       1936       1:0      Mareš P.            2010

    7.     Lipavský D.    1936       1/2      Wiesinger W.      1858                    7.     Komárková M. 2056      1/2      Blaško Š.          1879

    8.     Trhal T.              1891       1:0      Martinec J.            1738                    8.     Houška B.        2043       0:1      Šmajzr M.          2147

                            5 : 3                                                                           4.5 : 3.5

 

Tabulka po 1. kole

                   1.   Eurokomplex Pardubice                     1    1    0    0           3          8   :  0            8

                   2.   2222 ŠK Polabiny B                          1    1    0    0           3       5.5   :  2.5         4

                   3.   Kavárna Evropa Pardubice                 1    1    0    0           3          5   :  3            4

                   4.   ŠK Vysoké Mýto                               1    1    0    0           3          5   :  3            3

                   5.   Štefanydes Polička                             1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         3

                   5.   TJ Jiskra Litomyšl                             1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         3

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         2

                   7.   TJ CHS Chotěboř                               1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         2

                   9.   TJ + DDM Chrudim B                        1    0    0    1           0          3   :  5            2

                 10.   SK Žamberk                                       1    0    0    1           0          3   :  5            1

                 11.   Spartak OEZ Letohrad                       1    0    0    1           0       2.5   :  5.5         1

                 12.   TJ DDM Hlinsko                               1    0    0    1           0          0   :  8            0

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.