Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - druhé kolo 13.11.05

Ve druhém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto věsměs vysoké výsledky: Chotěboř - Ústí n/O. 2:6, Žamberk - Polička 2:6, Hlinsko - Vysoké Mýto 1:7, Kavárna Evropa - Eurokomplex 2:6, Polabiny B - Chrudim B 6,5:1,5, Litomyšl - Letohrad 5,5:2,5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

TJ CHS Chotěboř - Jiskra Ústí nad Orlicí                    SK Žamberk - Štefanydes Polička

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                                Rozhodčí: Kacálek Karel

    1.     Ondráček O.    2032       1/2      Zeinert M.             2092                    1.     Dorjkhú T.       2107       0:1      Červený M.      2222

    2.     Linhart J.          1976       0:1      Volf J.                     2138                    2.     Černý K.           1992       1/2      Lorenc O.         2150

    3.     Krejčík T.         1907       0:1      Holásek P.            2050                    3.     Havrlík P.        1974       0:1      Kastner O.        2148

    4.     Hospodka J.     1874       1/2      Pokorný J.            1975                    4.     Maceška B.      1889       0:1      Komárek D.      2147

    5.     Michal M.         1776       +:-       Šimek J.                  1928                    5.     Mazura M.        1912       1/2      Kastner V.        1988

    6.     Kajínek K.       1796       0:1      Mareš P.                2010                    6.     Zámečník B.     2001       1/2      Komárková M. 2056

    7.     Pour B.              1703       0:1      Blaško Š.               1879                    7.     Wiesinger W. 1858       1/2      Houška B.        2043

    8.     Novotný T.      1669       0:1      Poslušný M.        1936                    8.     Kacálek K.       1839       0:1      Stodolová K.   1991

                            2 : 6                                                                              2 : 6

      TJ DDM Hlinsko - ŠK Vysoké Mýto          Kavárna Evropa Pardubice - Eurokomplex Pardubice

                  Rozhodčí: Janda Lubomír                                                          Rozhodčí:

    1.     Roušar Z.          2005       0:1      Sabol M.                2287                    1.     Vobořil P.        2025       0:1      Petuchov S.     2205

    2.     Adámek M.       1915       0:1      Kosek J.                 2101                    2.     Třasák O.          1983       0:1      Šklíba M.          2222

    3.     Holfeuer A.      1842       0:1      Hájek J.                  2134                    3.     Matouš R.        1920       0:1      Sýkora J.           2112

    4.     Hanus M.          1657       0:1      Doseděl J.             2038                    4.     Pačovský M.   1877       1:0      Zelenka J.          2106

    5.     Zámečník J.       1727       1/2      Ptáček L.               2078                    5.     Vodička P.       1983       1:0      Daněk P.           1967

    6.     Štěpánek Z.      1757       0:1      Lipavský D.         1936                    6.     Seidl Z.             1921       0:1      Hon J.                1929

    7.     Janda L.             1757       0:1      Trhal T.                  1891                    7.     Pyskatý J.        1928       0:1      Prokůpek M.   1940

    8.     Dvořák S.         1738       1/2      Lipavský J.           1761                    8.     Laušman P.      1880       0:1      Slabý M.           1857

                            1 : 7                                                                              2 : 6

2222 ŠK Polabiny B - TJ + DDM Chrudim B           TJ Jiskra Litomyšl - Spartak OEZ Letohrad

                   Rozhodčí: Mojžíš Martin                                                Rozhodčí: Motáček Jan

    1.     Just P.                2068       1/2      Krys J.                    2126                    1.     Daniel M.         2054       1:0      Papáček M.      1949

    2.     Vávra R.            2069       1/2      Kokeš B.               2030                    2.     Zeman M.          2012       1/2      Veselý P.          1847

    3.     Mojžíš M.         2010       1:0      Němec B.               1901                    3.     Pekař V.            1881       0:1      Mikyska K.      1779

    4.     Bělohlav J.       1977       1:0      Linhart Z.              1914                    4.     Jirsa L.              1885       1:0      Kameník D.      1810

    5.     Korol J.             2040       1:0      Bartoš M.              1658                    5.     Bartošová L.   1723       1:0      Kylar P.            1842

    6.     Škorpík J.         1878       1:0      Žák P.                     1590                    6.     Zeman L.           1909       1:0      Slavíček M.      1765

    7.     Odvárka S.       1725       1/2      Kůs M.                   1503                    7.     Šváb J.               1842       0:1      Krumer M.        1940

    8.     Výskot D.         1656       1:0      Krys J.                    1463                    8.     Škeřík K.          1000       1:0      Řehák J.             1858

                          6.5 : 1.5                                                                        5.5 : 2.5

 

Tabulka po 2. kole

                   1.   Eurokomplex Pardubice                     2    2    0    0           6        14   :  2            14

                   2.   ŠK Vysoké Mýto                               2    2    0    0           6        12   :  4             9

                   2.   2222 ŠK Polabiny B                          2    2    0    0           6        12   :  4             9

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl                             2    2    0    0           6        10   :  6             8

                   5.   Štefanydes Polička                             2    2    0    0           6     10.5   :  5.5          7

                   6.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          2    1    0    1           3       9.5   :  6.5          7

                   7.   Kavárna Evropa Pardubice                 2    1    0    1           3          7   :  9             6

                   8.   TJ CHS Chotěboř                               2    0    0    2           0       5.5   :  10.5        3

                   9.   Spartak OEZ Letohrad                       2    0    0    2           0          5   :  11           3

                 10.   TJ + DDM Chrudim B                        2    0    0    2           0       4.5   :  11.5        2

                 11.   SK Žamberk                                       2    0    0    2           0          5   :  11           1

                 12.   TJ DDM Hlinsko                               2    0    0    2           0          1   :  15           0

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.