Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - třetí kolo 27.11.05

Třetí kolo Krajského přebotu 1. třídy přineslo tyto výsledky: Letohrad - Chotěboř 3:5, Chrudim B - Litomyšl 4:4, Eurokomplex - Polabiny B 3:5, V.Mýto - Kavárna Evropa 2,5:5,5, Polička - Hlinsko 5:3, Ústí n/O. - Žamberk 5,5:2,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

Spartak OEZ Letohrad - TJ CHS Chotěboř            TJ + DDM Chrudim B - TJ Jiskra Litomyšl

                  Rozhodčí: Papáček Miloš                                                          Rozhodčí:

    1.     Papáček M.      1949       1:0      Ondráček O.         2032                    1.     Onderek D.      2149       1:0      Daniel M.         2054

    2.     Bříza M.            2006       0:1      Linhart J.               1976                    2.     Krys J.               2126       1:0      Zeman M.          2012

    3.     Veselý P.          1847       1/2      Petrus L.               1920                    3.     Kokeš B.          2030       1/2      Pekař V.            1881

    4.     Mikyska K.      1779       0:1      Krejčík T.              1907                    4.     Němec B.          1901       1:0      Jirsa L.               1885

    5.     Kameník D.      1810       1/2      Zvěřina J.               1841                    5.     Linhart Z.         1914       0:1      Bartošová L.    1723

    6.     Slavíček M.      1765       0:1      Michal M.             1776                    6.     Bartoš M.         1658       0:1      Zeman L.           1909

    7.     Krumer M.        1940       0:1      Ďoubal P.             1692                    7.     Krys J.               1630       1/2      Šváb J.               1842

    8.     Řehák J.             1858       1:0      Novotný T.           1669                    8.     Žák P.                1590       0:1      Beneš M.           1626

                            3 : 5                                                                              4 : 4

Eurokomplex Pardubice - 2222 ŠK Polabiny B      ŠK Vysoké Mýto - Kavárna Evropa Pardubice

                       Rozhodčí: Hon Jiří                                                     Rozhodčí: Sabol Marian

    1.     Petuchov S.     2205       1/2      Mojžíš J.                2209                    1.     Sabol M.           2287       0:1      Veselý T.           2150

    2.     Kaderka R.       2102       0:1      Just P.                    2068                    2.     Vařejčko J.       2194       1/2      Vobořil P.        2025

    3.     Sýkora J.           2112       0:1      Vávra R.                 2069                    3.     Kosek J.            2101       0:1      Třasák O.          1983

    4.     Hejkrlík F.       2057       0:1      Mojžíš M.             2010                    4.     Hájek J.             2134       1/2      Matouš R.         1920

    5.     Hon J.                1929       1/2      Bělohlav J.            1977                    5.     Doseděl J.        2038       1:0      Novák A.          1993

    6.     Prokůpek M.   1940       0:1      Korol J.                  2040                    6.     Ptáček L.          2078       0:1      Pačovský M.   1877

    7.     Outulný P.       2042       1:0      Škorpík J.              1878                    7.     Plotek E.          1960       0:1      Hrnčiarik K.    1792

    8.     Slabý M.           1857       1:0      Škroch M.             1832                    8.     Lipavský D.    1936       1/2      Laušman P.      1880

                            3 : 5                                                                           2.5 : 5.5

    Štefanydes Polička - TJ DDM Hlinsko                     Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Žamberk

                Rozhodčí: Houška František                                              Rozhodčí: Volf Jaroslav

    1.     Červený M.      2222       1:0      Roušar Z.               2005                    1.     Zeinert M.        2092       1:0      Dorjkhú T.       2107

    2.     Lorenc O.         2150       1:0      Adámek M.           1915                    2.     Volf J.                2138       1/2      Černý K.           1992

    3.     Kastner O.        2148       0:1      Hanus M.              1657                    3.     Holásek P.       2050       1:0      Havrlík P.        1974

    4.     Kastner V.        1988       1/2      Zámečník J.           1727                    4.     Pokorný J.       1975       1/2      Maceška B.       1889

    5.     Kastner K.        1936       1/2      Janda L.                 1757                    5.     Šimek J.             1928       1:0      Mazura M.        1912

    6.     Houška B.        2043       0:1      Dvořák S.              1738                    6.     Mareš P.           2010       -:+       Wiesinger W.  1858

    7.     Stodolová K.   1991       1:0      Malý M.                 1528                    7.     Petrželka K.    1908       1/2      Kacálek K.       1839

    8.     Smejkal J.          1875       1:0      Šťulík J.                 1000                    8.     Smola J.             1805       1:0      Martinec J.        1738

                            5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

 

Tabulka po 3. kole

                   1.   2222 ŠK Polabiny B                          3    3    0    0           9        17   :  7            13

                   2.   Štefanydes Polička                             3    3    0    0           9     15.5   :  8.5         11

                   3.   TJ Jiskra Litomyšl                             3    2    1    0           7        14   :  10          11

                   4.   Eurokomplex Pardubice                     3    2    0    1           6        17   :  7            16

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          3    2    0    1           6        15   :  9            11

                   6.   ŠK Vysoké Mýto                               3    2    0    1           6     14.5   :  9.5         10

                   7.   Kavárna Evropa Pardubice                 3    2    0    1           6     12.5   :  11.5       10

                   8.   TJ CHS Chotěboř                               3    1    0    2           3     10.5   :  13.5        7

                   9.   TJ + DDM Chrudim B                        3    0    1    2           1       8.5   :  15.5        5

                 10.   Spartak OEZ Letohrad                       3    0    0    3           0          8   :  16           5

                 11.   SK Žamberk                                       3    0    0    3           0       7.5   :  16.5        2

                 12.   TJ DDM Hlinsko                               3    0    0    3           0          4   :  20           2

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.