Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - čtvrté kolo 12.12.05

Po čtvrtém kole Krajského přeboru 1. třídy je na čele tabulky pouze jediné družstvo s plným počtem bodů. Výsledky: Chotěboř - Žamberk 4,5:3,5, Hlinsko - Ústí n/O. 0,5:7,5, Kavárna Evropa - Polička 1:7, Polabiny B - Vysoké Mýto 1:7, Litomyšl - Eurokomplex 3:5, Letohrad - Chrudim B 2,5:5,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

        TJ CHS Chotěboř - SK Žamberk                      TJ DDM Hlinsko - Jiskra Ústí nad Orlicí

                   Rozhodčí: Michal Milan                                                 Rozhodčí: Volf Jaroslav

    1.     Ondráček O.    2032       1:0      Dorjkhú T.            2107                    1.     Roušar Z.          2005       0:1      Zeinert M.         2092

    2.     Linhart J.          1976       1/2      Černý K.                1992                    2.     Baudyš O.        2214       1/2      Volf J.                 2138

    3.     Petrus L.           1920       1/2      Havrlík P.             1974                    3.     Ducheček J.     1973       0:1      Holásek P.       2050

    4.     Krejčík T.         1907       0:1      Maceška B.           1889                    4.     Hanus M.         1657       0:1      Šimek J.             1928

    5.     Hospodka J.     1874       1/2      Mazura M.             1912                    5.     Zámečník J.      1727       0:1      Mareš P.            2010

    6.     Zvěřina J.          1841       1/2      Zámečník B.          2001                    6.     Janda L.            1757       0:1      Petrželka K.     1908

    7.     Michal M.         1776       1:0      Wiesinger W.      1858                    7.     Dvořák S.         1738       0:1      Blaško Š.          1879

    8.     Kajínek K.       1796       1/2      Martinec J.            1738                    8.     Vojanec H.       1686       0:1      Glembek B.      1730

                          4.5 : 3.5                                                                        0.5 : 7.5

Kavárna Evropa Pardubice - Štefanydes Polička         2222 ŠK Polabiny B - ŠK Vysoké Mýto

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                                Rozhodčí: Mojžíš Martin

    1.     Vobořil P.        2025       0:1      Červený M.           2222                    1.     Mojžíš J.           2209       0:1      Sabol M.           2287

    2.     Třasák O.          1983       0:1      Lorenc O.              2150                    2.     Just P.               2068       0:1      Vařejčko J.        2194

    3.     Matouš R.         1920       0:1      Kastner O.            2148                    3.     Mojžíš M.        2010       1/2      Kosek J.            2101

    4.     Pačovský M.   1877       0:1      Komárek D.          2147                    4.     Bělohlav J.       1977       1/2      Hájek J.             2134

    5.     Vodička P.       1983       1/2      Kastner V.             1988                    5.     Korol J.             2040       0:1      Doseděl J.         2038

    6.     Janko J.              1803       0:1      Komárková M.     2056                    6.     Baťa S.              1817       0:1      Ptáček L.          2078

    7.     Krmenčík R.     1788       1/2      Houška B.             2043                    7.     Cidlinský V.   1845       0:1      Lipavský D.    1936

    8.     Hrnčiarik K.    1792       0:1      Stodolová K.       1991                    8.     Krejčí J.            1669       0:1      Trhal T.              1891

                            1 : 7                                                                              1 : 7

TJ Jiskra Litomyšl - Eurokomplex Pardubice      Spartak OEZ Letohrad - TJ + DDM Chrudim B

                    Rozhodčí: Motáček Jan                                               Rozhodčí: Mikyska Kamil

    1.     Daniel M.         2054       0:1      Šklíba M.              2222                    1.     Papáček M.      1949       0:1      Onderek D.      2149

    2.     Zeman M.          2012       0:1      Sýkora J.                2112                    2.     Veselý P.          1847       0:1      Krys J.               2126

    3.     Pekař V.            1881       0:1      Zelenka J.              2106                    3.     Mikyska K.     1779       0:1      Kokeš B.           2030

    4.     Jirsa L.               1885       1/2      Daněk P.               1967                    4.     Kameník D.     1810       0:1      Koníček P.       1982

    5.     Bartošová L.    1723       1/2      Hon J.                     1929                    5.     Kylar P.            1842       1:0      Němec B.           1901

    6.     Zeman L.           1909       0:1      Outulný P.           2042                    6.     Krumer M.        1940       1:0      Linhart Z.         1914

    7.     Šváb J.               1842       1:0      Slabý M.                1857                    7.     Řehák J.            1858       1/2      Bartoš M.          1658

    8.     Škeřík K.          1000       1:0      Hennig T.              1989                    8.     Sysr P.              1610       0:1      Žák P.                1590

                            3 : 5                                                                           2.5 : 5.5

 

Tabulka po 4. kole

                   1.   Štefanydes Polička                             4    4    0    0         12     22.5   :  9.5         17

                   2.   Eurokomplex Pardubice                     4    3    0    1           9        22   :  10          20

                   3.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          4    3    0    1           9     22.5   :  9.5         18

                   4.   ŠK Vysoké Mýto                               4    3    0    1           9     21.5   :  10.5       16

                   5.   2222 ŠK Polabiny B                          4    3    0    1           9        18   :  14          13

                   6.   TJ Jiskra Litomyšl                             4    2    1    1           7        17   :  15          13

                   8.   Kavárna Evropa Pardubice                 4    2    0    2           6     13.5   :  18.5       10

                   8.   TJ CHS Chotěboř                               4    2    0    2           6        15   :  17           9

                   9.   TJ + DDM Chrudim B                        4    1    1    2           4        14   :  18          10

                 10.   Spartak OEZ Letohrad                       4    0    0    4           0     10.5   :  21.5        7

                 11.   SK Žamberk                                       4    0    0    4           0        11   :  21           3

                 12.   TJ DDM Hlinsko                               4    0    0    4           0       4.5   :  27.5        2

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.