Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - páté kolo 08.01.06

Páté kolo Krajského přeboru 1. třídy přineslo tyto výsledky: Chrudim B - Chotěboř 4:4, Eurokomplex - Letohrad 7:1, Vysoké Mýto - Litomyšl 5,5:2,5, Polička - Polabiny B 4:4, Ústí n/O. - Kavárna Evropa 3:5, Žamberk - Hlinsko 5:3


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

  TJ + DDM Chrudim B - TJ CHS Chotěboř        Eurokomplex Pardubice - Spartak OEZ Letohrad

                    Rozhodčí: Krys Jaromír                                                     Rozhodčí: Hon Jiří

    1.     Onderek D.      2149       1:0      Ondráček O.         2032                    1.     Petuchov S.     2205       1:0      Papáček M.      1949

    2.     Krys J.               2126       1:0      Linhart J.               1976                    2.     Kaderka R.       2102       1/2      Mikyska K.      1779

    3.     Koníček P.       1982       1:0      Petrus L.               1920                    3.     Sýkora J.           2112       1:0      Slavíček M.      1765

    4.     Němec B.           1901       0:1      Krejčík T.              1907                    4.     Zelenka J.         2106       1/2      Řehák J.             1858

    5.     Linhart Z.         1914       0:1      Michal M.             1776                    5.     Daněk P.          1967       1:0      Sysr P.               1610

    6.     Hájek J.             1941       0:1      Fiala M.                 1807                    6.     Hon J.                1929       1:0      Maceška V.       1577

    7.     Bartoš M.          1658       1:0      Ďoubal P.             1692                    7.     Provazník J.    1935       1:0      Černohous J.    1544

    8.     Žák P.                1590       0:1      Novotný T.           1669                    8.     Juchelka P.      1000       1:0      Janeček O.        1557

                            4 : 4                                                                              7 : 1

    ŠK Vysoké Mýto - TJ Jiskra Litomyšl                  Štefanydes Polička - 2222 ŠK Polabiny B

                    Rozhodčí: Sabol Marian                                              Rozhodčí: Houška František

    1.     Sabol M.           2287       1:0      Daniel M.              2054                    1.     Červený M.      2222       1/2      Mojžíš J.           2209

    2.     Vařejčko J.        2194       1/2      Zeman M.               2012                    2.     Kastner O.       2148       0:1      Just P.                2068

    3.     Kosek J.            2101       1:0      Pekař V.                 1881                    3.     Kastner V.        1988       1/2      Mojžíš M.         2010

    4.     Doseděl J.         2038       1:0      Jirsa L.                   1885                    4.     Kastner K.       1936       0:1      Bělohlav J.       1977

    5.     Ptáček L.          2078       1:0      Bartošová L.        1723                    5.     Komárková M. 2056      1:0      Korol J.             2040

    6.     Lipavský D.    1936       1/2      Zeman L.                1909                    6.     Houška B.        2043       1:0      Škorpík J.         1878

    7.     Trhal T.              1891       1/2      Šváb J.                    1842                    7.     Stodolová K.  1991       0:1      Roub B.             1859

    8.     Trhal M.            1896       0:1      Škeřík K.               1000                    8.     Smejkal J.         1875       1:0      Krejčí J.             1669

                          5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

Jiskra Ústí nad Orlicí - Kavárna Evropa Pardubice          SK Žamberk - TJ DDM Hlinsko

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                             Rozhodčí: Maceška Bohumír

    1.     Volf J.                 2138       1/2      Veselý T.               2150                    1.     Belobrad I.       2062       1:0      Roušar Z.          2005

    2.     Holásek P.       2050       0:1      Vobořil P.             2025                    2.     Dorjkhú T.       2107       0:1      Baudyš O.        2214

    3.     Pokorný J.        1975       1/2      Třasák O.               1983                    3.     Černý K.           1992       1:0      Ducheček J.      1973

    4.     Mareš P.            2010       1/2      Pačovský M.        1877                    4.     Havrlík P.        1974       1:0      Adámek M.       1915

    5.     Petrželka K.     1908       0:1      Seidl Z.                  1921                    5.     Maceška B.      1889       1/2      Hanus M.          1657

    6.     Blaško Š.          1879       1/2      Pyskatý J.             1928                    6.     Mazura M.        1912       1/2      Zámečník J.       1727

    7.     Poslušný M.    1936       1:0      Krmenčík R.         1788                    7.     Zámečník B.     2001       1:0      Janda L.             1757

    8.     Smola J.             1805       0:1      Laušman P.           1880                    8.     Wiesinger W. 1858       0:1      Dvořák S.         1738

                            3 : 5                                                                              5 : 3

 

Tabulka po 5. kole

                   1.   Štefanydes Polička                             5    4    1    0         13     26.5   :  13.5              20

                   2.   Eurokomplex Pardubice                     5    4    0    1         12        29   :  11                  26

                   3.   ŠK Vysoké Mýto                               5    4    0    1         12        27   :  13                  20

                   4.   2222 ŠK Polabiny B                          5    3    1    1         10        22   :  18                  16

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          5    3    0    2           9     25.5   :  14.5              19

                   6.   Kavárna Evropa Pardubice                 5    3    0    2           9     18.5   :  21.5              13

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                             5    2    1    2           7     19.5   :  20.5              14

                   8.   TJ CHS Chotěboř                               5    2    1    2           7        19   :  21                  13

                   9.   TJ + DDM Chrudim B                        5    1    2    2           5        18   :  22                  14

                 10.   SK Žamberk                                       5    1    0    4           3        16   :  24                  7

                 11.   Spartak OEZ Letohrad                       5    0    0    5           0     11.5   :  28.5              7

                 12.   TJ DDM Hlinsko                               5    0    0    5           0       7.5   :  32.5              4

                       


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.