Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - šesté kolo 22.01.06

Šestým kolem vkročil Krajský přebor 1. třídy do druhé poloviny s výsledky: Chotěboř - Hlinsko 5,5:2,5, Kavárna Evropa - Žamberk 3,5:4,5, Polabiny B - Ústí n/O. 4,5:3,5, Litomyšl - Polička 2:6, Letohrad - Vysoké Mýto 0:8, Chrudim B - Eurokomplex 1,5:6,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

     TJ CHS Chotěboř - TJ DDM Hlinsko                   Kavárna Evropa Pardubice - SK Žamberk

                  Rozhodčí: Krejčík Tomáš                                               Rozhodčí: Veselý Tomáš

    1.     Ondráček O.    2032       1:0      Roušar Z.               2005                    1.     Veselý T.          2150       1/2      Dorjkhú T.       2107

    2.     Linhart J.          1976       0:1      Ducheček J.          1973                    2.     Vobořil P.        2025       0:1      Černý K.           1992

    3.     Novotný P.      2086       1:0      Adámek M.           1915                    3.     Matouš R.        1920       0:1      Havrlík P.        1974

    4.     Krejčík T.         1907       1/2      Hanus M.              1657                    4.     Šlosar J.            2037       1:0      Mazura M.        1912

    5.     Hospodka J.     1874       1/2      Zámečník J.           1727                    5.     Vodička P.       1983       1:0      Zámečník B.     2001

    6.     Zvěřina J.          1841       1:0      Štorek L.               1742                    6.     Pyskatý J.        1928       0:1      Wiesinger W.  1858

    7.     Mareš V.            1967       1/2      Dvořák S.              1738                    7.     Janko J.             1803       1:0      Kacálek K.       1839

    8.     Fiala M.             1807       1:0      Vojanec H.            1686                    8.     Krmenčík R.    1788       0:1      Kalous T.          1744

                          5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

2222 ŠK Polabiny B - Jiskra Ústí nad Orlicí             TJ Jiskra Litomyšl - Štefanydes Polička

                   Rozhodčí: Mojžíš Martin                                                Rozhodčí: Motáček Jan

    1.     Mojžíš J.           2209       +:-       Valenta V.             2167                    1.     Zeman M.          2012       0:1      Červený M.      2222

    2.     Just P.                2068       1/2      Zeinert M.             2092                    2.     Pekař V.            1881       0:1      Lorenc O.         2150

    3.     Vávra R.            2069       1/2      Volf J.                     2138                    3.     Bartošová L.   1723       0:1      Kastner O.        2148

    4.     Mojžíš M.         2010       0:1      Holásek P.            2050                    4.     Zeman L.           1909       0:1      Komárek D.      2147

    5.     Bělohlav J.       1977       1/2      Pokorný J.            1975                    5.     Šváb J.               1842       1/2      Kastner V.        1988

    6.     Korol J.             2040       1:0      Šimek J.                  1928                    6.     Beneš M.          1626       0:1      Komárková M. 2056

    7.     Škorpík J.         1878       1/2      Mareš P.                2010                    7.     Horák L.           1592       1/2      Smejkal J.          1875

    8.     Cidlinský V.    1845       1/2      Smola J.                  1805                    8.     Škeřík K.          1000       1:0      Navrátil L.       1760

                          4.5 : 3.5                                                                           2 : 6

  Spartak OEZ Letohrad - ŠK Vysoké Mýto         TJ + DDM Chrudim B - Eurokomplex Pardubice

                  Rozhodčí: Papáček Miloš                                                Rozhodčí: Krys Jaromír

    1.     Papáček M.      1949       0:1      Sabol M.                2287                    1.     Krys J.               2126       0:1      Petuchov S.     2205

    2.     Veselý P.          1847       0:1      Vařejčko J.            2194                    2.     Kokeš B.          2030       0:1      Šklíba M.          2222

    3.     Mikyska K.      1779       0:1      Kosek J.                 2101                    3.     Němec B.          1901       1/2      Kaderka R.       2102

    4.     Buryška T.        1698       0:1      Ptáček L.               2078                    4.     Hájek J.             1941       0:1      Sýkora J.           2112

    5.     Krumer M.        1940       0:1      Plotek E.               1960                    5.     Bartoš M.         1658       1/2      Zelenka J.          2106

    6.     Sysr P.               1610       0:1      Lipavský D.         1936                    6.     Mrha J.              1825       0:1      Daněk P.           1967

    7.     Janeček O.        1557       0:1      Trhal T.                  1891                    7.     Krys J.               1630       0:1      Prokůpek M.   1940

    8.     Janeček V.         1421       0:1      Kučera J.                1908                    8.     Žák P.                1590       1/2      Mazura T.          1961

                            0 : 8                                                                           1.5 : 6.5

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   Štefanydes Polička                             6    5    1    0         16     32.5   :  15.5         25

                   2.   Eurokomplex Pardubice                     6    5    0    1         15     35.5   :  12.5         31

                   3.   ŠK Vysoké Mýto                               6    5    0    1         15        35   :  13            28

                   4.   2222 ŠK Polabiny B                          6    4    1    1         13     26.5   :  21.5         18

                   5.   TJ CHS Chotěboř                               6    3    1    2         10     24.5   :  23.5         17

                   6.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          6    3    0    3           9        29   :  19            20

                   7.   Kavárna Evropa Pardubice                 6    3    0    3           9        22   :  26            16

                   8.   TJ Jiskra Litomyšl                             6    2    1    3           7     21.5   :  26.5         15

                   9.   SK Žamberk                                       6    2    0    4           6     20.5   :  27.5         11

                 10.   TJ + DDM Chrudim B                        6    1    2    3           5     19.5   :  28.5         14

                 11.   Spartak OEZ Letohrad                       6    0    0    6           0     11.5   :  36.5         7

                 12.   TJ DDM Hlinsko                               6    0    0    6           0        10   :  38            5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.