Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - sedmé kolo 05.02.06

V sedmém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Eurokomplex - Chotěboř 6:2, Vysoké Mýto - Chudim B 6:2, Polička - Letohrad 6,5:1,5, Ústí n/O. - Litomyšl 5,5:2,5, Žamberk - Polabiny B 5:3, Hlinsko - Kavárna Evropa 3,5:4,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Eurokomplex Pardubice - TJ CHS Chotěboř             ŠK Vysoké Mýto - TJ + DDM Chrudim B

                       Rozhodčí: Hon Jiří                                                     Rozhodčí: Sabol Marian

    1.     Petuchov S.     2205       1:0      Ondráček O.         2032                    1.     Sabol M.           2287       0:1      Kokeš B.           2030

    2.     Sýkora J.           2112       1:0      Linhart J.               1976                    2.     Vařejčko J.       2194       1:0      Koníček P.       1982

    3.     Zelenka J.          2106       1/2      Novotný P.          2086                    3.     Kosek J.            2101       0:1      Němec B.           1901

    4.     Daněk P.           1967       1/2      Petrus L.               1920                    4.     Hájek J.             2134       1:0      Linhart Z.         1914

    5.     Hon J.                1929       1:0      Michal M.             1776                    5.     Doseděl J.        2038       1:0      Hájek J.             1941

    6.     Prokůpek M.   1940       1:0      Ďoubal P.             1692                    6.     Ptáček L.          2078       1:0      Bartoš M.          1658

    7.     Outulný P.       2042       1/2      Pour B.                  1703                    7.     Plotek E.          1960       1:0      Žák P.                1590

    8.     Provazník J.     1935       1/2      Novotný T.           1669                    8.     Lipavský D.    1936       1:0      Krys J.               1463

                            6 : 2                                                                              6 : 2

Štefanydes Polička - Spartak OEZ Letohrad           Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Litomyšl

                Rozhodčí: Houška František                                              Rozhodčí: Volf Jaroslav

    1.     Červený M.      2222       1:0      Papáček M.           1949                    1.     Zeinert M.        2092       1:0      Zeman M.          2012

    2.     Lorenc O.         2150       0:1      Veselý P.               1847                    2.     Volf J.                2138       1:0      Pekař V.            1881

    3.     Kastner O.        2148       1/2      Mikyska K.          1779                    3.     Holásek P.       2050       1:0      Jirsa L.               1885

    4.     Komárek D.      2147       1:0      Slavíček M.          1765                    4.     Pokorný J.       1975       1:0      Bartošová L.    1723

    5.     Kastner V.        1988       1:0      Sysr P.                   1610                    5.     Šimek J.             1928       1/2      Zeman L.           1909

    6.     Kastner K.        1936       1:0      Janeček O.             1557                    6.     Mareš P.           2010       0:1      Šváb J.               1842

    7.     Komárková M. 2056       1:0      Janeček V.             1421                    7.     Blaško Š.          1879       1:0      Beneš M.           1626

    8.     Houška B.        2043       1:0      Lorenc J.                1000                    8.     Smola J.             1805       0:1      Škeřík K.          1000

                          6.5 : 1.5                                                                        5.5 : 2.5

      SK Žamberk - 2222 ŠK Polabiny B                 TJ DDM Hlinsko - Kavárna Evropa Pardubice

                   Rozhodčí: Mazura Miloš                                                Rozhodčí: Veselý Tomáš

    1.     Dorjkhú T.       2107       0:1      Mojžíš J.                2209                    1.     Roušar Z.          2005       0:1      Veselý T.           2150

    2.     Černý K.           1992       1/2      Just P.                    2068                    2.     Baudyš O.        2214       1:0      Vobořil P.        2025

    3.     Havrlík P.        1974       1/2      Mojžíš M.             2010                    3.     Ducheček J.     1973       0:1      Třasák O.          1983

    4.     Maceška B.       1889       1/2      Bělohlav J.            1977                    4.     Holfeuer A.      1842       1:0      Matouš R.         1920

    5.     Mazura M.        1912       1:0      Korol J.                  2040                    5.     Holfeuer A.      1822       1:0      Seidl Z.              1921

    6.     Zámečník B.     2001       1/2      Škorpík J.              1878                    6.     Hanus M.         1657       1/2      Pyskatý J.         1928

    7.     Wiesinger W.  1858       1:0      Cidlinský V.        1845                    7.     Zámečník J.      1727       0:1      Janko J.              1803

    8.     Kalous T.          1744       1:0      Odvárka S.            1725                    8.     Dvořák S.         1738       0:1      Krmenčík R.     1788

                            5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Štefanydes Polička                             7    6    1    0         19        39   :  17                  31

                   2.   Eurokomplex Pardubice                     7    6    0    1         18     41.5   :  14.5              35

                   3.   ŠK Vysoké Mýto                               7    6    0    1         18        41   :  15                  34

                   4.   2222 ŠK Polabiny B                          7    4    1    2         13     29.5   :  26.5              19

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          7    4    0    3         12     34.5   :  21.5              25

                   6.   Kavárna Evropa Pardubice                 7    4    0    3         12     26.5   :  29.5              20

                   7.   TJ CHS Chotěboř                               7    3    1    3         10     26.5   :  29.5              17

                   8.   SK Žamberk                                       7    3    0    4           9     25.5   :  30.5              14

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl                             7    2    1    4           7        24   :  32                  17

                 10.   TJ + DDM Chrudim B                        7    1    2    4           5     21.5   :  34.5              16

                 11.   TJ DDM Hlinsko                               7    0    0    7           0     13.5   :  42.5              8

                 12.   Spartak OEZ Letohrad                       7    0    0    7           0        13   :  43                  8

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.