Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - osmé kolo 19.02.06

Osmé kolo Krajského přeboru 1. třídy přineslo tyto výsledky: Chotěboř - Kavárna Evropa 3:5, Polabiny B - Hlinsko 5:3, Litomyšl - Žamberk 4:4, Letohrad - Ústí n/O. 1:7, Chrudim B - Polička 2,5:5,5, Eurokomplex - Vysoké Mýto 6:2


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ CHS Chotěboř - Kavárna Evropa Pardubice           2222 ŠK Polabiny B - TJ DDM Hlinsko

                  Rozhodčí: Krejčík Tomáš                                               Rozhodčí: Mojžíš Martin

    1.     Ondráček O.    2032       1:0      Vobořil P.             2025                    1.     Just P.               2068       1:0      Roušar Z.          2005

    2.     Linhart J.          1976       0:1      Novák A.              1993                    2.     Vávra R.            2069       0:1      Adámek M.       1915

    3.     Petrus L.           1920       0:1      Pačovský M.        1980                    3.     Mojžíš M.        2010       1:0      Hanus M.          1657

    4.     Krejčík T.         1907       1/2      Vodička P.            1983                    4.     Bělohlav J.       1977       1:0      Zámečník J.       1727

    5.     Hospodka J.     1874       1/2      Seidl Z.                  1921                    5.     Korol J.             2040       1/2      Janda L.             1757

    6.     Michal M.         1776       0:1      Najman J.               1815                    6.     Škroch M.        1832       1:0      Štorek L.           1742

    7.     Ďoubal P.         1692       1/2      Janko J.                  1803                    7.     Baťa S.              1817       1/2      Malý M.            1528

    8.     Novotný T.      1669       1/2      Krmenčík R.         1788                    8.     Růžička F.        1000       0:1      Šťulík J.            1000

                            3 : 5                                                                              5 : 3

       TJ Jiskra Litomyšl - SK Žamberk                 Spartak OEZ Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí

                    Rozhodčí: Motáček Jan                                                Rozhodčí: Papáček Miloš

    1.     Zeman M.          2012       +:-       Belobrad I.            2062                    1.     Papáček M.      1949       0:1      Zeinert M.         2092

    2.     Pekař V.            1881       0:1      Dorjkhú T.            2107                    2.     Veselý P.          1847       1/2      Volf J.                 2138

    3.     Jirsa L.               1885       1/2      Havrlík P.             1974                    3.     Mikyska K.     1779       0:1      Holásek P.       2050

    4.     Bartošová L.    1723       1/2      Maceška B.           1889                    4.     Buryška T.       1698       0:1      Šimek J.             1928

    5.     Zeman L.           1909       1/2      Mazura M.             1912                    5.     Krumer M.        1940       0:1      Mareš P.            2010

    6.     Šváb J.               1842       1/2      Zámečník B.          2001                    6.     Řehák J.            1858       0:1      Petrželka K.     1908

    7.     Beneš M.           1626       1/2      Wiesinger W.      1858                    7.     Sysr P.              1610       0:1      Smola J.             1805

    8.     Škeřík K.          1000       1/2      Kalous T.              1744                    8.     Janeček O.        1557       1/2      Mareš P.            1727

                            4 : 4                                                                              1 : 7

TJ + DDM Chrudim B - Štefanydes Polička            Eurokomplex Pardubice - ŠK Vysoké Mýto

                  Rozhodčí: Onderek David                                                   Rozhodčí: Hon Jiří

    1.     Onderek D.      2149       1/2      Červený M.           2222                    1.     Petuchov S.     2205       1:0      Sabol M.           2287

    2.     Koníček P.       1982       1/2      Kastner O.            2148                    2.     Šklíba M.         2222       1:0      Vařejčko J.        2194

    3.     Němec B.           1901       1/2      Komárek D.          2147                    3.     Kaderka R.       2102       1/2      Kosek J.            2101

    4.     Hájek J.             1941       0:1      Kastner V.             1988                    4.     Sýkora J.           2112       1/2      Hájek J.             2134

    5.     Bartoš M.          1658       1/2      Kastner K.            1936                    5.     Zelenka J.         2106       1:0      Doseděl J.         2038

    6.     Mrha J.               1825       0:1      Komárková M.     2056                    6.     Daněk P.          1967       1/2      Ptáček L.          2078

    7.     Žák P.                1590       0:1      Houška B.             2043                    7.     Outulný P.      2042       1:0      Plotek E.          1960

    8.     Krys J.               1489       1/2      Smejkal J.              1875                    8.     Mazura T.         1961       1/2      Lipavský D.    1936

                          2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

Tabulka po 8. kole

                   1.   Štefanydes Polička                             8    7    1    0         22     44.5   :  19.5      34

                   2.   Eurokomplex Pardubice                     8    7    0    1         21     47.5   :  16.5      39

                   3.   ŠK Vysoké Mýto                               8    6    0    2         18        43   :  21         34

                   4.   2222 ŠK Polabiny B                          8    5    1    2         16     34.5   :  29.5      23

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          8    5    0    3         15     41.5   :  22.5      31

                   6.   Kavárna Evropa Pardubice                 8    5    0    3         15     31.5   :  32.5      23

                   7.   TJ CHS Chotěboř                               8    3    1    4         10     29.5   :  34.5      18

                   8.   SK Žamberk                                       8    3    1    4         10     29.5   :  34.5      15

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl                             8    2    2    4           8        28   :  36         18

                 10.   TJ + DDM Chrudim B                        8    1    2    5           5        24   :  40         16

                 11.   TJ DDM Hlinsko                               8    0    0    8           0     16.5   :  47.5      10

                 12.   Spartak OEZ Letohrad                       8    0    0    8           0        14   :  50         8

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.