Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - deváté kolo 05.03.06

Deváté kolo Krajského přeboru 1. třídy vyjasnilo situaci jak v čele, tak na konci tabulky. Výsledky: Vysoké Mýto - Chotěboř 5,5:2,5, Polička - Eurokomplex 4,5:3,5, Ústí n/O. - Chrudim B 3,5:4,5, Žamberk - Letohrad 4:4, Hlinsko - Litomyšl 2,5:5,5, Kavárna Evropa - Polabiny B 6:2


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

     ŠK Vysoké Mýto - TJ CHS Chotěboř               Štefanydes Polička - Eurokomplex Pardubice

                    Rozhodčí: Sabol Marian                                              Rozhodčí: Houška František

    1.     Sabol M.           2287       1/2      Ondráček O.         2032                    1.     Červený M.      2222       1:0      Petuchov S.     2205

    2.     Vařejčko J.        2194       1/2      Petrus L.               1920                    2.     Lorenc O.         2150       0:1      Šklíba M.          2222

    3.     Kosek J.            2101       1/2      Krejčík T.              1907                    3.     Kastner O.       2148       1/2      Kaderka R.       2102

    4.     Ptáček L.          2078       1/2      Zvěřina J.               1841                    4.     Komárek D.     2147       1:0      Sýkora J.           2112

    5.     Plotek E.          1960       1:0      Michal M.             1776                    5.     Kastner V.        1988       1/2      Hejkrlík F.       2057

    6.     Lipavský D.    1936       1/2      Ďoubal P.             1692                    6.     Kastner K.       1936       0:1      Zelenka J.          2106

    7.     Trhal T.              1891       1:0      Novotný T.           1669                    7.     Komárková M. 2056      1:0      Daněk P.           1967

    8.     Švécar J.            1851       +:-       Švécar J.                 1851                    8.     Houška B.        2043       1/2      Outulný P.       2042

                          5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ + DDM Chrudim B            SK Žamberk - Spartak OEZ Letohrad

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                                Rozhodčí: Papáček Miloš

    1.     Zeinert M.         2092       1:0      Krys J.                    2126                    1.     Belobrad I.       2062       1/2      Papáček M.      1949

    2.     Volf J.                 2138       1:0      Kokeš B.               2030                    2.     Dorjkhú T.       2107       1/2      Veselý P.          1847

    3.     Holásek P.       2050       0:1      Koníček P.           1982                    3.     Černý K.           1992       1/2      Mikyska K.      1779

    4.     Šimek J.             1928       1:0      Němec B.               1901                    4.     Havrlík P.        1974       0:1      Kameník D.      1810

    5.     Mareš P.            2010       0:1      Linhart Z.              1914                    5.     Maceška B.      1889       1/2      Kylar P.            1842

    6.     Petrželka K.     1908       0:1      Hájek J.                  1941                    6.     Mazura M.        1912       0:1      Slavíček M.      1765

    7.     Poslušný M.    1936       0:1      Bartoš M.              1658                    7.     Zámečník B.     2001       1:0      Krumer M.        1940

    8.     Glembek B.      1730       1/2      Ždímal P.               1600                    8.     Wiesinger W. 1858       1:0      Sysr P.               1610

                          3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

    TJ DDM Hlinsko - TJ Jiskra Litomyšl            Kavárna Evropa Pardubice - 2222 ŠK Polabiny B

               Rozhodčí: Ducheček Jaroslav                                            Rozhodčí: Veselý Tomáš

    1.     Roušar Z.          2005       1/2      Daniel M.              2054                    1.     Veselý T.          2150       1:0      Mojžíš J.           2209

    2.     Ducheček J.      1973       0:1      Zeman M.               2012                    2.     Třasák O.          1983       1/2      Just P.                2068

    3.     Adámek M.       1915       1/2      Pekař V.                 1881                    3.     Novák A.         1993       1:0      Mojžíš M.         2010

    4.     Holfeuer A.      1842       0:1      Jirsa L.                   1885                    4.     Šlosar J.            2037       1:0      Bělohlav J.       1977

    5.     Hanus M.          1657       1/2      Bartošová L.        1723                    5.     Vodička P.       1983       1/2      Korol J.             2040

    6.     Janda L.             1757       1/2      Zeman L.                1909                    6.     Pyskatý J.        1928       1/2      Škroch M.         1832

    7.     Dvořák S.         1738       1/2      Šváb J.                    1842                    7.     Janko J.             1803       1/2      Baťa S.               1817

    8.     Vojanec H.       1686       0:1      Škeřík K.               1000                    8.     Laušman P.      1880       1:0      Krejčí J.             1669

                          2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

Tabulka po 9. kole

                   1.   Štefanydes Polička                             9    8    1    0         25        49   :  23         37

                   2.   Eurokomplex Pardubice                     9    7    0    2         21        51   :  21         41

                   3.   ŠK Vysoké Mýto                               9    7    0    2         21     48.5   :  23.5      37

                   4.   Kavárna Evropa Pardubice                 9    6    0    3         18     37.5   :  34.5      27

                   5.   2222 ŠK Polabiny B                          9    5    1    3         16     36.5   :  35.5      23

                   6.   Jiskra Ústí nad Orlicí                          9    5    0    4         15        45   :  27         34

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                             9    3    2    4         11     33.5   :  38.5      21

                   8.   SK Žamberk                                       9    3    2    4         11     33.5   :  38.5      17

                   9.   TJ CHS Chotěboř                               9    3    1    5         10        32   :  40         18

                 10.   TJ + DDM Chrudim B                        9    2    2    5           8     28.5   :  43.5      20

                 11.   Spartak OEZ Letohrad                       9    0    1    8           1        18   :  54         10

                 12.   TJ DDM Hlinsko                               9    0    0    9           0        19   :  53         10

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.