Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - desáté kolo 19.03.06

Mimořádně vyrovnané desáté kolo Krajského přeboru 1. třídy přineslo první porážku Poličky, která však přesto zůstává na prvním místě tabulky. Výsledky: Chotěboř - Polabiny B 3,5:4,5, Litomyšl - Kavárna Evropa 4,5:3,5, Letohrad - Hlinsko 4,5:3,5, Chrudim B - Žamberk 4:4, Eurokomplex - Ústí n/O. 4,5:3,5, Vysoké Mýto - Polička 4,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

   TJ CHS Chotěboř - 2222 ŠK Polabiny B           TJ Jiskra Litomyšl - Kavárna Evropa Pardubice

                  Rozhodčí: Krejčík Tomáš                                                Rozhodčí: Motáček Jan

    1.     Ondráček O.    2032       1/2      Just P.                    2068                    1.     Daniel M.         2054       0:1      Veselý T.           2150

    2.     Linhart J.          1976       0:1      Mojžíš M.             2010                    2.     Zeman M.          2012       1:0      Třasák O.          1983

    3.     Petrus L.           1920       1:0      Bělohlav J.            1977                    3.     Pekař V.            1881       1:0      Novák A.          1993

    4.     Krejčík T.         1907       0:1      Škorpík J.              1878                    4.     Jirsa L.              1885       0:1      Vodička P.       1983

    5.     Hospodka J.     1874       1:0      Krejčí J.                 1669                    5.     Bartošová L.   1723       0:1      Seidl Z.              1921

    6.     Zvěřina J.          1841       0:1      Výskot D.             1656                    6.     Zeman L.           1909       1:0      Pyskatý J.         1928

    7.     Michal M.         1776       0:1      Dudek V.               1723                    7.     Šváb J.               1842       1:0      Hrnčiarik K.    1792

    8.     Fiala M.             1807       1:0      Růžička F.             1000                    8.     Škeřík K.          1000       1/2      Laušman P.      1880

                          3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

  Spartak OEZ Letohrad - TJ DDM Hlinsko                   TJ + DDM Chrudim B - SK Žamberk

                  Rozhodčí: Papáček Miloš                                             Rozhodčí: Kokeš Bohuslav

    1.     Papáček M.      1949       0:1      Roušar Z.               2005                    1.     Krys J.               2126       1:0      Dorjkhú T.       2107

    2.     Veselý P.          1847       1:0      Ducheček J.          1973                    2.     Koníček P.      1982       1:0      Havrlík P.        1974

    3.     Mikyska K.      1779       1/2      Holfeuer A.           1822                    3.     Němec B.          1901       1/2      Maceška B.       1889

    4.     Kameník D.      1810       0:1      Hanus M.              1657                    4.     Linhart Z.         1914       1:0      Zámečník B.     2001

    5.     Slavíček M.      1765       1:0      Zámečník J.           1727                    5.     Hájek J.             1941       1/2      Wiesinger W.  1858

    6.     Krumer M.        1940       1/2      Janda L.                 1757                    6.     Bartoš M.         1658       0:1      Kacálek K.       1839

    7.     Řehák J.             1858       1:0      Štorek L.               1742                    7.     Ždímal P.          1600       0:1      Dungl P.           1801

    8.     Sysr P.               1610       1/2      Dvořák S.              1738                    8.     Žák P.                1590       0:1      Kalous T.          1744

                          4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

Eurokomplex Pardubice - Jiskra Ústí nad Orlicí        ŠK Vysoké Mýto - Štefanydes Polička

                       Rozhodčí: Hon Jiří                                                     Rozhodčí: Sabol Marian

    1.     Petuchov S.     2205       1:0      Zeinert M.             2092                    1.     Sabol M.           2287       1/2      Červený M.      2222

    2.     Kaderka R.       2102       1/2      Volf J.                     2138                    2.     Vařejčko J.       2194       0:1      Lorenc O.         2150

    3.     Sýkora J.           2112       0:1      Holásek P.            2050                    3.     Kosek J.            2101       1:0      Kastner O.        2148

    4.     Zelenka J.          2106       1/2      Pokorný J.            1975                    4.     Hájek J.             2134       1/2      Komárek D.      2147

    5.     Daněk P.           1967       1:0      Šimek J.                  1928                    5.     Doseděl J.        2038       1:0      Kastner V.        1988

    6.     Hon J.                1929       1/2      Petrželka K.         1908                    6.     Ptáček L.          2078       1:0      Kastner K.        1936

    7.     Prokůpek M.   1940       0:1      Smola J.                  1805                    7.     Plotek E.          1960       1/2      Komárková M. 2056

    8.     Outulný P.       2042       1:0      Mareš P.                1727                    8.     Lipavský D.    1936       0:1      Houška B.        2043

                          4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

                   1.   Štefanydes Polička                           10    8    1    1         25     52.5   :  27.5      39

                   2.   Eurokomplex Pardubice                   10    8    0    2         24     55.5   :  24.5      44

                   3.   ŠK Vysoké Mýto                             10    8    0    2         24        53   :  27         40

                   4.   2222 ŠK Polabiny B                        10    6    1    3         19        41   :  39         27

                   5.   Kavárna Evropa Pardubice               10    6    0    4         18        41   :  39         30

                   6.   Jiskra Ústí nad Orlicí                        10    5    0    5         15     48.5   :  31.5      36

                   7.   TJ Jiskra Litomyšl                           10    4    2    4         14        38   :  42         25

                   8.   SK Žamberk                                     10    3    3    4         12     37.5   :  42.5      20

                   9.   TJ CHS Chotěboř                             10    3    1    6         10     35.5   :  44.5      21

                 10.   TJ + DDM Chrudim B                      10    2    3    5           9     32.5   :  47.5      23

                 11.   Spartak OEZ Letohrad                     10    1    1    8           4     22.5   :  57.5      13

                 12.   TJ DDM Hlinsko                             10    0    0  10           0     22.5   :  57.5      12

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.