Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1. třídy 2005/06 - jedenácté kolo 02.04.06

Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 1. třídy potvrdilo první místo a postup do 2. ligy družstvu Štefanides Polička (blahopřejeme !!), když o dvou sestupujících do KP2 bylo rozhodnuto již dříve. Výsledky: Polička - Chotěboř 5:3, Ústí n/O. - Vysoké Mýto 3:5, Žamberk - Eurokomplex 3,5:4,5, Hlinsko - Chrudim B 4:4, Kavárna Evropa - Letohrad 6:2, Polabiny B - Litomyšl 3:5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

   Štefanydes Polička - TJ CHS Chotěboř                 Jiskra Ústí nad Orlicí - ŠK Vysoké Mýto

                Rozhodčí: Houška František                                              Rozhodčí: Volf Jaroslav

    1.     Červený M.      2222       1/2      Ondráček O.         2032                    1.     Zeinert M.        2092       1/2      Sabol M.           2287

    2.     Lorenc O.         2150       1/2      Linhart J.               1976                    2.     Volf J.                2138       1/2      Vařejčko J.        2194

    3.     Kastner O.        2148       1/2      Petrus L.               1920                    3.     Holásek P.       2050       1/2      Kosek J.            2101

    4.     Komárek D.      2147       1/2      Krejčík T.              1907                    4.     Šimek J.             1928       1/2      Hájek J.             2134

    5.     Kastner V.        1988       1/2      Hospodka J.         1874                    5.     Mareš P.           2010       1/2      Doseděl J.         2038

    6.     Kastner K.        1936       1/2      Novotný T.           1669                    6.     Smola J.             1805       0:1      Ptáček L.          2078

    7.     Komárková M. 2056       +:-                                                                     7.     Mareš P.           1727       1/2      Lipavský D.    1936

    8.     Houška B.        2043       +:-                                                                     8.     Vencl J.             1778       0:1      Trhal M.            1896

                            5 : 3                                                                              3 : 5

    SK Žamberk - Eurokomplex Pardubice                 TJ DDM Hlinsko - TJ + DDM Chrudim B

                   Rozhodčí: Mazura Miloš                                               Rozhodčí: Hájek Jaroslav

    1.     Belobrad I.       2062       1/2      Petuchov S.          2205                    1.     Roušar Z.          2005       1/2      Onderek D.      2149

    2.     Dorjkhú T.       2107       0:1      Šklíba M.              2222                    2.     Ducheček J.     1973       1:0      Krys J.               2126

    3.     Havrlík P.        1974       1:0      Kaderka R.            2102                    3.     Holfeuer A.      1842       1/2      Kokeš B.           2030

    4.     Mazura M.        1912       0:1      Sýkora J.                2112                    4.     Janda L.            1757       1/2      Němec B.           1901

    5.     Zámečník B.     2001       1/2      Zelenka J.              2106                    5.     Štorek L.          1742       1/2      Linhart Z.         1914

    6.     Wiesinger W.  1858       1/2      Daněk P.               1967                    6.     Dvořák S.         1738       1:0      Hájek J.             1941

    7.     Martinec J.        1738       1:0      Slabý M.                1857                    7.     Vojanec H.       1686       0:1      Bartoš M.          1658

    8.     Kalous T.          1744       0:1      Hennig T.              1989                    8.     Malý M.            1528       0:1      Ždímal P.          1600

                          3.5 : 4.5                                                                           4 : 4

Kavárna Evropa Pardubice - Spartak OEZ Letohrad 2222 ŠK Polabiny B - TJ Jiskra Litomyšl

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                                Rozhodčí: Mojžíš Martin

    1.     Vobořil P.        2025       1:0      Papáček M.           1949                    1.     Just P.               2068       1/2      Daniel M.         2054

    2.     Novák A.          1993       0:1      Bříza M.                 2006                    2.     Mojžíš M.        2010       0:1      Pekař V.            1881

    3.     Vodička P.       1983       1:0      Veselý P.               1847                    3.     Bělohlav J.       1977       1:0      Bartošová L.    1723

    4.     Seidl Z.              1921       1:0      Mikyska K.          1779                    4.     Korol J.             2040       0:1      Zeman L.           1909

    5.     Pyskatý J.         1928       0:1      Řehák J.                 1858                    5.     Škorpík J.         1878       1/2      Šváb J.               1842

    6.     Janko J.              1803       1:0      Sysr P.                   1610                    6.     Roub B.            1859       0:1      Beneš M.           1626

    7.     Hrnčiarik K.    1792       1:0      Janeček O.             1557                    7.     Krejčí J.            1669       0:1      Škeřík K.          1000

    8.     Laušman P.      1880       1:0      Janeček V.             1421                    8.     Výskot D.        1656       1:0      Motáček J.        1703

                            6 : 2                                                                              3 : 5

Konečná tabulka

                   1.   Štefanydes Polička                       11    9    1    1         28     57.5   :  30.5              41

                   2.   Eurokomplex Pardubice                   11    9    0    2         27        60   :  28                  47

                   3.   ŠK Vysoké Mýto                             11    9    0    2         27        58   :  30                  42

                   4.   Kavárna Evropa Pardubice               11    7    0    4         21        47   :  41                  36

                   5.   2222 ŠK Polabiny B                        11    6    1    4         19        44   :  44                  29

                   6.   TJ Jiskra Litomyšl                           11    5    2    4         17        43   :  45                  29

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí                        11    5    0    6         15     51.5   :  36.5              36

                   8.   SK Žamberk                                     11    3    3    5         12        41   :  47                  22

                   9.   TJ + DDM Chrudim B                      11    2    4    5         10     36.5   :  51.5              25

                 10.   TJ CHS Chotěboř                             11    3    1    7         10     38.5   :  49.5              21

                 11.   Spartak OEZ Letohrad                 11    1    1    9           4     24.5   :  63.5              15

                 12.   TJ DDM Hlinsko                           11    0    1  10           1     26.5   :  61.5              14

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.