Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - první kolo 16.10.05

V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Č.Třebová 2,5:5,5, Choceň - Letohrad B 4,5:3,5, FYGR - Polička B 3,5:4,5, Svitavy - M.Třebová 4,5:3,5, H.Čermná - Žambek B 3:5, Ústí n/O B - Ústí n/O B 4:4


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

ŠO K a.s. Kunvald - Lokomotiva Česká Třebová Spartak Choceň - Spartak OEZ Letohrad B

      1.     Vymetálek P. 1812    0:1        Zeinert M. 2092    1.            Plotek E. 1960    1:0     Papáček M. 1949

      2.     Dvořák E.    1720   0:1     Šimek J.         1928      2.     Kučera J.       1908   1/2     Krumer M.    1940

      3.     Štěpán S.      1665   1:0     Petráž M.      1722      3.     Vavroušek P. 1846    0:1            Řehák J. 1858

      4.     Slavíček M. 1765   1/2     Šimek Z.        1696      4.     Voleský S.   1849   0:1     Mikyska K. 1779

      5.     Šlezingr V.   1708   1/2     Pelcl K.        1629      5.     Weis L.         1802   1:0     Sysr P.          1610

      6.     Hodek R.      1698   0:1     Gregor P.     1648      6.     Navrátil V.   1729   1:0     Krummer J.   1759

      7.     Rusz G.         1632   1/2     Jasanský K. 1813      7.     Janeček F.     1715   1/2     Janeček O.    1557

      8.     Mlynář M.    1472   0:1     Vondra L.     1727      8.     Flos P.          1683   1/2     Janeček V.    1421

                   2.5 : 5.5                  4.5 : 3.5

FYGR Lanškroun - Štefanydes Polička B         ŠK Svitavy - Slovan Moravská Třebová

      1.     Pokorný T.  2276   1:0     Zeman A.      2075      1.     Maděra S.     1814   0:1     Kotva M.      2122

      2.     Šilar L.          1989   0:1     Houška B.    2043      2.     Bartoš K.      1707   0:1     Urbášek O.  2051

      3.     Procházka P. 1931    1:0     Dospíšil P. 1997    3.               Riedl T. 1720    1:0           Sojma Z. 1887

      4.     Solil R.         1859   1/2     Charouz M.  1842      4.     Rosenkranz J. 1765    1:0          Volek K. 1943

      5.     Marek M.      1818   0:1     Smejkal J.     1875      5.     Veselý O.     1735   1/2     Grepl P.        1843

      6.     Paukert I.     1788   0:1     Navrátil L.   1760      6.     Jedlička E.   1680   1:0     Glöckner J.  1861

      7.     Heger M.      1687   1:0     Jerman M.     1686      7.     Riedl V.        1617   0:1     Buriánek P. 1823

      8.     Křivohlávek D. 1540    0:1        Stodola Z. 1760    8.              Beneš L. 1623    1:0     Chvojka A. 1787

                   3.5 : 4.5                  4.5 : 3.5

          Sokol Horní Čermná - ŠK Žamberk B Jiskra Ústí nad Orlicí C - Jiskra Ústí nad Orlicí B

      1.     Merta M.       1735   1/2     Zámečník B. 2001      1.     Mareš P.       2010   1/2     Poslušný M. 1936

      2.     Merta J.         1814   0:1     Wiesinger W. 1858    2.         Pečinka M. 1709    1/2     Kameník D. 1810

      3.     Dostálek V. 1672   1/2     Dungl P.      1801      3.     Mareš P.       1727   1/2     Krummer D. 1821

      4.     Šilar J.           1585   1/2     Kalous T.     1744      4.     Halbrštát D. 1649   1:0     Pokorný J.   1975

      5.     Motl L.         1581   1/2     Kacálek K.   1839      5.     Fangl J.         1749   0:1     Vencl J.         1778

      6.     Nikl J.           1554   0:1     Jeništa J.       1774      6.     Taslar K.       1582   1/2     Poslušný R. 1777

      7.     Cimprich M. 1574   1/2     Vohník M.   1697      7.     Mastný T.     1663   0:1     Hájek J.         1415

      8.     Motl J.           1637   1/2     Toman A.      1670      8.     Driemer J.     1571   1:0     Voleský P.   1250

                         3 : 5                        4 : 4

 

Tabulka po 1. kole

               1.-3.   Lokomotiva Česká Třebová   1   1   0   0   3   4

               1.-3.   Štefanydes Polička B   1   1   0   0   3   4

               1.-3.   ŠK Svitavy   1   1   0   0   3   4

                   4.   Spartak Choceň   1   1   0   0   3   3

                   5.   ŠK Žamberk B   1   1   0   0   3   2

               6.-7.   Jiskra Ústí nad Orlicí B   1   0   1   0   1   2

               6.-7.   Jiskra Ústí nad Orlicí C   1   0   1   0   1   2

               8.-9.   Slovan Moravská Třebová   1   0   0   1   0   3

               8.-9.   FYGR Lanškroun   1   0   0   1   0   3

                 10.   Spartak OEZ Letohrad B   1   0   0   1   0   2

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald   1   0   0   1   0   1

                 12.   Sokol Horní Čermná   1   0   0   1   0   0

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.