Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - druhé kolo 06.11.05

Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Č.Třebová - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk B - Ústí n/O. C 4:4, M.Třebová - H.Čermná 4:4, Polička B - Svitavy 5:3, Letohrad B - FYGR 2,5:5,5, Kunvald - Choceň 3:5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

Lokomotiva Česká Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí B ŠK Žamberk B - Jiskra Ústí nad Orlicí C

    1.     Zeinert M.         2092       1:0      Blaško Š.               1879                    1.     Zámečník B.     2001       1:0      Mareš P.            2010

    2.     Šimek J.             1928       1/2      Poslušný M.        1936                    2.     Wiesinger W. 1858       0:1      Pečinka M.       1709

    3.     Šimek Z.            1696       1:0      Kameník D.          1810                    3.     Dorjkhú T.       2107       1:0      Mareš P.            1727

    4.     Petrželka K.     1908       1:0      Kylar P.                 1842                    4.     Kalous T.         1744       1:0      Glembek B.      1730

    5.     Pelcl K.             1629       0:1      Smola J.                  1805                    5.     Jeništa J.           1774       1:0      Fangl J.              1749

    6.     Gregor P.          1648       1/2      Krummer D.          1821                    6.     Franc O.            1636       0:1      Taslar K.           1582

    7.     Jasanský K.      1813       0:1      Veselý P.               1847                    7.     Hurdes E.         1525       0:1      Mastný T.         1663

    8.     Vondra L.         1727       0:1      Poslušný R.         1777                    8.     Lorenc J.           1100       0:1      Dostál L.          1549

                            4 : 4                                                                              4 : 4

Slovan Moravská Třebová - Sokol Horní Čermná          Štefanydes Polička B - ŠK Svitavy

    1.     Kotva M.          2122       1:0      Merta M.                1735                    1.     Zeman A.          2075       0:1      Maděra S.          1814

    2.     Grepl P.            1843       1:0      Dostálek V.          1672                    2.     Stodolová K.  1991       0:1      Bartoš K.          1707

    3.     Buriánek P.      1823       1/2      Šilar J.                    1585                    3.     Houška B.        2043       1:0      Riedl T.             1720

    4.     Endl V.              2026       0:1      Motl L.                  1581                    4.     Dospíšil P.      1997       1:0      Rosenkranz J.  1765

    5.     Chvojka A.      1787       1:0      Nikl J.                    1554                    5.     Charouz M.      1842       1:0      Veselý O.          1735

    6.     Endl V.              1603       1/2      Cimprich M.         1574                    6.     Smejkal J.         1875       1/2      Svatoš Z.           1705

    7.     König M.          1542       0:1      Pecháček T.          1000                    7.     Navrátil L.       1760       1:0      Riedl V.             1617

    8.     Cvrkal R.          1250       0:1      Šilar K.                  1331                    8.     Jerman M.         1686       1/2      Beneš L.            1623

                            4 : 4                                                                              5 : 3

Spartak OEZ Letohrad B - FYGR Lanškroun               ŠO K a.s. Kunvald - Spartak Choceň

    1.     Papáček M.      1949       0:1      Pokorný T.           2276                    1.     Keprta S.          1898       1/2      Plotek E.          1960

    2.     Řehák J.             1858       0:1      Šilar L.                   1989                    2.     Vymetálek P.   1812       1/2      Kučera J.           1908

    3.     Mikyska K.      1779       1/2      Solil R.                  1859                    3.     Dvořák E.        1720       1/2      Vavroušek P.   1846

    4.     Maceška V.       1577       0:1      Marek M.               1818                    4.     Štěpán S.          1665       1/2      Voleský S.        1849

    5.     Sysr P.               1610       1/2      Paukert I.              1788                    5.     Slavíček M.     1765       1:0      Weis L.             1802

    6.     Krummer J.        1759       1/2      Heger M.               1687                    6.     Hodek R.          1698       0:1      Navrátil V.       1729

    7.     Janeček O.        1557       1:0      Křivohlávek D.   1540                    7.     Rusz G.             1632       0:1      Janeček F.         1715

    8.     Janeček V.         1421       0:1      Novák M.              1494                    8.     Stúj M.              1514       0:1      Flos P.               1683

                          2.5 : 5.5                                                                           3 : 5

 

Tabulka po 2. kole

                   1.   Štefanydes Polička B                         2    2    0    0           6       9.5   :  6.5           8

                   2.   Spartak Choceň                                 2    2    0    0           6       9.5   :  6.5           6

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová              2    1    1    0           4       9.5   :  6.5           7

                   4.   ŠK Žamberk B                                   2    1    1    0           4          9   :  7              6

                   5.   FYGR Lanškroun                               2    1    0    1           3          9   :  7              7

                   6.   ŠK Svitavy                                         2    1    0    1           3       7.5   :  8.5           6

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      2    0    2    0           2          8   :  8              6

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      2    0    2    0           2          8   :  8              5

                   9.   Slovan Moravská Třebová                 2    0    1    1           1       7.5   :  8.5           6

                 10.   Sokol Horní Čermná                          2    0    1    1           1          7   :  9              3

                 11.   Spartak OEZ Letohrad B                   2    0    0    2           0          6   :  10            3

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald                              2    0    0    2           0       5.5   :  10.5         2

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.