Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - třetí kolo 20.11.05

Třetí kolo Krajského přebotu 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Choceň - Č. Třebová 2,5:5,5, FYGR - Kunvald 8:0, Svitavy - Letohrad B 3,5:4,5, H. Čermná - Polička B 0,5:7,5, Ústí n/O. C - M. Třebová 1:7, Ústí n/O. B - Žamberk B 3:5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2005/2006 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Výsledky 3. kola

Spartak Choceň - Lokomotiva Česká Třebová             FYGR Lanškroun - ŠO K a.s. Kunvald

    1.     Plotek E.          1960       0:1      Zeinert M.             2092                    1.     Pokorný T.      2276       1:0      Vymetálek P.   1812

    2.     Kučera J.           1908       1/2      Šimek J.                  1928                    2.     Šilar L.              1989       1:0      Dvořák E.         1720

    3.     Vavroušek P.   1846       0:1      Petráž M.               1722                    3.     Solil R.             1859       1:0      Štěpán S.           1665

    4.     Voleský S.        1849       0:1      Šimek Z.                 1696                    4.     Paukert I.         1788       1:0      Slavíček M.      1765

    5.     Weis L.             1802       1:0      Petrželka K.         1908                    5.     Heger M.          1687       1:0      Vymetálek T.    1524

    6.     Navrátil V.       1729       1/2      Pelcl K.                 1629                    6.     Novák M.         1480       1:0      Rusz G.             1632

    7.     Janeček F.         1715       1/2      Gregor P.              1648                    7.     Paukert V.        1728       1:0      Mlynář M.        1472

    8.     Flos P.               1683       0:1      Jasanský K.          1813                    8.     Novotný K.     1622       1:0      Krčmář S.          1465

                          2.5 : 5.5                                                                           8 : 0

    ŠK Svitavy - Spartak OEZ Letohrad B               Sokol Horní Čermná - Štefanydes Polička B

    1.     Maděra S.          1814       0:1      Papáček M.           1949                    1.     Dostálek V.     1672       0:1      Zeman A.           2075

    2.     Bartoš K.          1707       0:1      Krumer M.             1940                    2.     Šilar J.               1585       0:1      Houška B.        2043

    3.     Rosenkranz J.  1765       +:-       Řehák J.                 1858                    3.     Motl L.             1581       0:1      Dospíšil P.      1997

    4.     Veselý O.          1735       0:1      Mikyska K.          1779                    4.     Nikl J.               1554       0:1      Charouz M.      1842

    5.     Svatoš Z.           1705       1/2      Maceška V.           1577                    5.     Cimprich M.    1574       0:1      Smejkal J.          1875

    6.     Riedl V.             1617       1:0      Sysr P.                   1610                    6.     Motl J.               1637       1/2      Navrátil L.       1760

    7.     Beneš L.            1623       0:1      Janeček O.             1557                    7.     Pecháček T.     1000       0:1      Jerman M.          1686

    8.     Strachoň L.      1686       1:0      Lorenc J.                1000                    8.     Šilar K.             1331       0:1      Zeman A.           1542

                          3.5 : 4.5                                                                        0.5 : 7.5

Jiskra Ústí nad Orlicí C - Slovan Moravská Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí B - ŠK Žamberk B

    1.     Pečinka M.       1709       0:1      Kotva M.               2122                    1.     Blaško Š.          1879       1:0      Zámečník B.     2001

    2.     Halbrštát D.     1649       0:1      Urbášek O.           2051                    2.     Poslušný M.   1936       1:0      Wiesinger W.  1858

    3.     Fangl J.              1749       1/2      Volek K.                1943                    3.     Kameník D.     1810       0:1      Dorjkhú T.       2107

    4.     Taslar K.           1582       0:1      Grepl P.                 1843                    4.     Smola J.             1805       0:1      Kalous T.          1744

    5.     Dudla M.          1502       1/2      Glöckner J.           1861                    5.     Krummer D.     1821       1/2      Kacálek K.       1839

    6.     Dostál L.          1549       0:1      Buriánek P.          1823                    6.     Pokorný J.       1975       1/2      Jeništa J.            1774

    7.     Driemer J.          1571       0:1      Chvojka A.           1787                    7.     Hájek J.             1415       0:1      Vohník M.        1697

    8.     Kapoun V.        1250       0:1      Cvrkal R.               1250                    8.     Víglaský J.       1318       0:1      Mazura J.           1579

                            1 : 7                                                                              3 : 5

 

Tabulka po 3. kole

                   1.   Štefanydes Polička B                         3    3    0    0           9        17   :  7            15

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová              3    2    1    0           7        15   :  9            11

                   3.   ŠK Žamberk B                                   3    2    1    0           7        14   :  10          10

                   4.   FYGR Lanškroun                               3    2    0    1           6        17   :  7            15

                   5.   Spartak Choceň                                 3    2    0    1           6        12   :  12           7

                   6.   Slovan Moravská Třebová                 3    1    1    1           4     14.5   :  9.5         12

                   7.   ŠK Svitavy                                         3    1    0    2           3        11   :  13           9

                   9.   Spartak OEZ Letohrad B                   3    1    0    2           3     10.5   :  13.5        7

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      3    0    2    1           2        11   :  13           7

                 10.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      3    0    2    1           2          9   :  15           6

                 11.   Sokol Horní Čermná                          3    0    1    2           1       7.5   :  16.5        3

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald                              3    0    0    3           0       5.5   :  18.5        2

               


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.