Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - čtvrté kolo 04.12.05

Výsledky 4. kola Krajského přeboru 2. třídy východ: Č.Třebová - Žamberk B 4,5:3,5, M.Třebová - Ústí n/O. B 3:5, Polička B - Ústí n/O. C 7:1, Letohrad B - H.Čermná 4,5:3,5, Kunvald - Svitavy 6:2, Choceň - FYGR 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2005/2006 PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Výsledky 4. kola

Lokomotiva Česká Třebová - ŠK Žamberk B   Slovan Moravská Třebová - Jiskra Ústí nad Orlicí B

    1.     Zeinert M.         2092       1:0      Zámečník B.          2001                    1.     Kotva M.          2122       0:1      Blaško Š.          1879

    2.     Šimek J.             1928       1:0      Wiesinger W.      1858                    2.     Urbášek O.      2051       1:0      Poslušný M.    1936

    3.     Petráž M.          1722       1/2      Dungl P.               1801                    3.     Sojma Z.            1887       1/2      Kameník D.      1810

    4.     Šimek Z.            1696       0:1      Dorjkhú T.            2107                    4.     Grepl P.            1843       1/2      Kylar P.            1842

    5.     Petrželka K.     1908       1:0      Kalous T.              1744                    5.     Glöckner J.      1861       1:0      Smola J.             1805

    6.     Pelcl K.             1629       1/2      Kacálek K.            1839                    6.     Buriánek P.     1823       0:1      Krummer D.      1821

    7.     Gregor P.          1648       0:1      Jeništa J.                1774                    7.     Cedzo Š.           1765       0:1      Veselý P.          1847

    8.     Jasanský K.      1813       1/2      Vohník M.            1697                    8.     Cvrkal R.          1250       0:1      Vencl J.              1778

                          4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

Štefanydes Polička B - Jiskra Ústí nad Orlicí C Spartak OEZ Letohrad B - Sokol Horní Čermná

    1.     Zeman A.           2075       1:0      Mareš P.                2010                    1.     Papáček M.      1949       0:1      Merta M.           1735

    2.     Stodolová K.   1991       1:0      Pečinka M.           1709                    2.     Krumer M.        1940       1/2      Merta J.              1814

    3.     Houška B.        2043       1:0      Mareš P.                1727                    3.     Řehák J.            1858       1:0      Dostálek V.      1672

    4.     Dospíšil P.      1997       1:0      Glembek B.           1730                    4.     Mikyska K.     1779       1:0      Motl L.              1581

    5.     Charouz M.      1842       1:0      Halbrštát D.         1649                    5.     Krummer J.       1759       0:1      Mareš P.            1707

    6.     Smejkal J.          1875       1/2      Fangl J.                  1749                    6.     Petráček J.        1403       1:0      Cimprich M.     1574

    7.     Navrátil L.       1760       1/2      Taslar K.                1582                    7.     Janeček O.        1557       0:1      Motl J.               1637

    8.     Stodola Z.         1760       1:0      Dudla M.               1502                    8.     Janeček V.        1421       1:0      Pecháček T.      1000

                            7 : 1                                                                           4.5 : 3.5

         ŠO K a.s. Kunvald - ŠK Svitavy                            Spartak Choceň - FYGR Lanškroun

    1.     Keprta S.           1898       1:0      Bartoš K.               1707                    1.     Plotek E.          1960       1/2      Pokorný T.       2276

    2.     Vymetálek P.   1812       1/2      Riedl T.                  1720                    2.     Kučera J.           1908       1:0      Šilar L.              1989

    3.     Dvořák E.         1720       1/2      Rosenkranz J.       1765                    3.     Vavroušek P.  1846       0:1      Solil R.              1859

    4.     Štěpán S.           1665       1:0      Veselý O.              1735                    4.     Voleský S.       1849       0:1      Marek M.          1818

    5.     Slavíček M.      1765       1:0      Svatoš Z.               1705                    5.     Weis L.             1802       0:1      Paukert I.          1788

    6.     Hodek R.          1698       1/2      Riedl V.                 1617                    6.     Navrátil V.       1729       1:0      Heger M.           1687

    7.     Rusz G.             1632       1:0      Beneš L.                1623                    7.     Janeček F.         1715       1:0      Paukert V.        1728

    8.     Mlynář M.        1472       1/2      Krušina A.            1100                    8.     Flos P.              1683       1:0      Novotný K.     1622

                            6 : 2                                                                           4.5 : 3.5

 

Tabulka po 4. kole

                   1.   Štefanydes Polička B                         4    4    0    0         12        24   :  8            21

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová              4    3    1    0         10     19.5   :  12.5       14

                   3.   Spartak Choceň                                 4    3    0    1           9     16.5   :  15.5       11

                   4.   ŠK Žamberk B                                   4    2    1    1           7     17.5   :  14.5       12

                   5.   FYGR Lanškroun                               4    2    0    2           6     20.5   :  11.5       18

                   6.   Spartak OEZ Letohrad B                   4    2    0    2           6        15   :  17          11

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      4    1    2    1           5        16   :  16          11

                   8.   Slovan Moravská Třebová                 4    1    1    2           4     17.5   :  14.5       14

                   9.   ŠK Svitavy                                         4    1    0    3           3        13   :  19           9

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                              4    1    0    3           3     11.5   :  20.5        6

                 11.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      4    0    2    2           2        10   :  22           6

                 12.   Sokol Horní Čermná                          4    0    1    3           1        11   :  21           6

               


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.