Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - páté kolo 18.12.05

Výsledky pátého kola Krajského přeboru 2. třídy východ: FYGR - Č.Třebová 2:6, Svitavy - Choceň 1,5:6,5, H.Čermná - Kunvald 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Letohrad B 6:2, Ústí n/O. B - Polička B 4,5:3,5, Žamberk B - M.Třebová 5:3


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

FYGR Lanškroun – Lokomotiva Česká Třebová                 ŠK Svitavy - Spartak Choceň

    1.     Pokorný T.       2276       1:0      Zeinert M.             2092                    1.     Maděra S.         1814       0:1      Plotek E.          1960

    2.     Šilar L.              1989       1/2      Šimek J.                  1928                    2.     Bartoš K.          1707       0:1      Kučera J.           1908

    3.     Solil R.              1859       1/2      Petráž M.               1722                    3.     Riedl T.             1720       1/2      Vavroušek P.   1846

    4.     Marek M.          1818       0:1      Šimek Z.                 1696                    4.     Rosenkranz J.  1765       1/2      Voleský S.        1849

    5.     Paukert I.          1788       0:1      Petrželka K.         1908                    5.     Jedlička E.       1680       0:1      Weis L.             1802

    6.     Křivohlávek D. 1540     0:1      Pelcl K.                 1629                    6.     Riedl V.            1617       0:1      Navrátil V.       1729

    7.     Novák M.         1480       0:1      Gregor P.              1648                    7.     Beneš L.           1623       1/2      Janeček F.         1715

    8.     Novotný K.     1622       0:1      Vondra L.              1727                    8.     Strachoň L.      1686       0:1      Flos P.               1683

                            2 : 6                                                                           1.5 : 6.5

  Sokol Horní Čermná - ŠO K a.s. Kunvald      Jiskra Ústí nad Orlicí C - Spartak OEZ Letohrad B

    1.     Merta M.           1735       1:0      Vymetálek P.        1812                    1.     Mareš P.           2010       1:0      Papáček M.      1949

    2.     Merta J.              1814       1:0      Dvořák E.             1720                    2.     Pečinka M.      1709       1/2      Mikyska K.      1779

    3.     Dostálek V.      1672       1:0      Štěpán S.               1665                    3.     Mareš P.           1727       1:0      Sysr P.               1610

    4.     Šilar J.                1585       0:1      Slavíček M.          1765                    4.     Glembek B.      1730       1/2      Krummer J.        1759

    5.     Motl L.              1581       1:0      Šlezingr V.            1708                    5.     Halbrštát D.    1649       1:0      Petráček J.        1403

    6.     Mareš P.            1707       0:1      Hodek R.               1698                    6.     Fangl J.             1749       0:1      Hejl P.               1000

    7.     Cimprich M.     1574       0:1      Rusz G.                  1632                    7.     Taslar K.           1582       1:0      Janeček O.        1557

    8.     Motl J.               1637       1/2      Stúj M.                   1514                    8.     Dudla M.          1502       1:0      Janeček V.         1421

                          4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

Jiskra Ústí nad Orlicí B - Štefanydes Polička B     ŠK Žamberk B - Slovan Moravská Třebová

    1.     Blaško Š.          1879       1/2      Zeman A.               2075                    1.     Zámečník B.     2001       1:0      Kotva M.          2122

    2.     Poslušný M.    1936       0:1      Houška B.             2043                    2.     Wiesinger W. 1858       1:0      Urbášek O.       2051

    3.     Kameník D.      1810       1:0      Dospíšil P.           1997                    3.     Dungl P.          1801       0:1      Sojma Z.            1887

    4.     Kylar P.            1842       0:1      Charouz M.           1842                    4.     Kalous T.         1744       1:0      Grepl P.            1843

    5.     Smola J.             1805       1/2      Smejkal J.              1875                    5.     Jeništa J.           1774       0:1      Glöckner J.       1861

    6.     Pokorný J.        1975       1:0      Navrátil L.            1760                    6.     Maceška B.      1889       1:0      Chvojka A.      1787

    7.     Poslušný R.     1777       1/2      Stodola Z.             1760                    7.     Vohník M.       1697       0:1      Šmíd F.              1810

    8.     Hájek J.             1415       1:0      Zeman A.               1542                    8.     Toman A.          1670       1:0      Cvrkal R.          1250

                          4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

 

Tabulka po 5. kole

                   1.   Lokomotiva Česká Třebová              5    4    1    0         13     25.5   :  14.5       19

                   2.   Štefanydes Polička B                         5    4    0    1         12     27.5   :  12.5       23

                   3.   Spartak Choceň                                 5    4    0    1         12        23   :  17          16

                   4.   ŠK Žamberk B                                   5    3    1    1         10     22.5   :  17.5       17

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      5    2    2    1           8     20.5   :  19.5       14

                   6.   FYGR Lanškroun                               5    2    0    3           6     22.5   :  17.5       19

                   7.   Spartak OEZ Letohrad B                   5    2    0    3           6        17   :  23          12

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      5    1    2    2           5        16   :  24          11

                   9.   Slovan Moravská Třebová                 5    1    1    3           4     20.5   :  19.5       17

                 10.   Sokol Horní Čermná                          5    1    1    3           4     15.5   :  24.5       10

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald                              5    1    0    4           3        15   :  25           9

                 12.   ŠK Svitavy                                         5    1    0    4           3     14.5   :  25.5        9

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.