Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - šesté kolo 15.01.06

Šesté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ vyneslo do čela tabulky Spartak Choceň. Výsledky: Č.Třebová - M.Třebová 3:5, Polička B - Žamberk B 2,5:5,5, Letohrad B - Ústí n/O. B 2:6, Kunvald - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Choceň - H.Čermná 5,5:2,5, FYGR - Svitavy 5,5:2,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

Lokomotiva Česká Třebová - Slovan Moravská Třebová Štefanydes Polička B - ŠK Žamberk B

    1.     Zeinert M.         2092       0:1      Kotva M.               2122                    1.     Zeman A.          2075       0:1      Zámečník B.     2001

    2.     Šimek J.             1928       0:1      Urbášek O.           2051                    2.     Stodolová K.  1991       1/2      Wiesinger W.  1858

    3.     Petráž M.          1722       1:0      Sojma Z.                 1887                    3.     Houška B.        2043       1:0      Dungl P.           1801

    4.     Šimek Z.            1696       0:1      Grepl P.                 1843                    4.     Charouz M.      1842       0:1      Kalous T.          1744

    5.     Petrželka K.     1908       1/2      Glöckner J.           1861                    5.     Smejkal J.         1875       0:1      Kacálek K.       1839

    6.     Pelcl K.             1629       1/2      Cedzo Š.                1765                    6.     Jerman M.         1686       0:1      Jeništa J.            1774

    7.     Gregor P.          1648       0:1      Chvojka A.           1787                    7.     Stodola Z.        1760       1:0      Maceška B.       1889

    8.     Jasanský K.      1813       1:0      Endl V.                  1603                    8.     Zeman A.          1542       0:1      Vohník M.        1697

                            3 : 5                                                                           2.5 : 5.5

Spartak OEZ Letohrad B - Jiskra Ústí nad Orlicí B ŠO K a.s. Kunvald - Jiskra Ústí nad Orlicí C

    1.     Papáček M.      1949       0:1      Blaško Š.               1879                    1.     Keprta S.          1898       1/2      Mareš P.            2010

    2.     Krumer M.        1940       1/2      Poslušný M.        1936                    2.     Vymetálek P.   1812       0:1      Pečinka M.       1709

    3.     Řehák J.             1858       0:1      Kameník D.          1810                    3.     Dvořák E.        1720       0:1      Mareš P.            1727

    4.     Mikyska K.      1779       1/2      Kylar P.                 1842                    4.     Štěpán S.          1665       0:1      Glembek B.      1730

    5.     Maceška V.       1577       0:1      Smola J.                  1805                    5.     Slavíček M.     1765       1/2      Halbrštát D.     1649

    6.     Sysr P.               1610       1/2      Pokorný J.            1975                    6.     Šlezingr V.       1708       1:0      Fangl J.              1749

    7.     Petráček J.        1403       1/2      Vencl J.                  1778                    7.     Hodek R.          1698       1:0      Taslar K.           1582

    8.     Janeček O.        1557       0:1      Poslušný R.         1777                    8.     Rusz G.             1632       1/2      Dostál L.          1549

                            2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

   Spartak Choceň - Sokol Horní Čermná                         FYGR Lanškroun - ŠK Svitavy

    1.     Plotek E.          1960       0:1      Merta M.                1735                    1.     Pokorný T.      2276       1:0      Maděra S.          1814

    2.     Kučera J.           1908       0:1      Merta J.                  1814                    2.     Šilar L.              1989       1:0      Bartoš K.          1707

    3.     Vavroušek P.   1846       1:0      Dostálek V.          1672                    3.     Solil R.             1859       1:0      Riedl T.             1720

    4.     Weis L.             1802       1/2      Nikl J.                    1554                    4.     Marek M.          1818       1/2      Rosenkranz J.  1765

    5.     Navrátil V.       1729       1:0      Vacek M.               1504                    5.     Paukert I.         1788       1:0      Veselý O.          1735

    6.     Janeček F.         1715       1:0      Pecháček T.          1000                    6.     Heger M.          1687       1/2      Jedlička E.        1680

    7.     Flos P.               1683       1:0      Turek P.                 1000                    7.     Paukert V.        1728       1/2      Riedl V.             1617

    8.     Siegel J.             1743       +:-       Siegel J.                 1743                    8.     Novotný K.     1622       0:1      Beneš L.            1623

                          5.5 : 2.5                                                                        5.5 : 2.5

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   Spartak Choceň                                 6    5    0    1         15     28.5   :  19.5         21

                   2.   ŠK Žamberk B                                   6    4    1    1         13        28   :  20            22

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová              6    4    1    1         13     28.5   :  19.5         21

                   4.   Štefanydes Polička B                         6    4    0    2         12        30   :  18            25

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      6    3    2    1         11     26.5   :  21.5         18

                   6.   FYGR Lanškroun                               6    3    0    3           9        28   :  20            23

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      6    2    2    2           8     20.5   :  27.5         14

                   8.   Slovan Moravská Třebová                 6    2    1    3           7     25.5   :  22.5         21

                   9.   Spartak OEZ Letohrad B                   6    2    0    4           6        19   :  29            12

                 10.   Sokol Horní Čermná                          6    1    1    4           4        18   :  30            12

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald                              6    1    0    5           3     18.5   :  29.5         11

                 12.   ŠK Svitavy                                         6    1    0    5           3        17   :  31            10

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.