Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - sedmé kolo 12.02.06

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy - Č.Třebová 4:4, H.Čermná - FYGR 1,5:6,5, Ústí n/O. C - Choceň 3:5, Ústí n/O. B - Kunvald 5:3, Žamberk B - Letohrad B 4:4, M.Třebová - Polička B 2:6


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

   ŠK Svitavy - Lokomotiva Česká Třebová                Sokol Horní Čermná - FYGR Lanškroun

    1.     Riedl T.             1720       1/2      Šimek J.                  1928                    1.     Merta M.           1735       0:1      Pokorný T.       2276

    2.     Rosenkranz J.  1765       0:1      Petráž M.               1722                    2.     Merta J.             1814       1/2      Šilar L.              1989

    3.     Veselý O.          1735       1/2      Šimek Z.                 1696                    3.     Dostálek V.     1672       0:1      Procházka P.   1931

    4.     Jedlička E.        1680       1:0      Petrželka K.         1908                    4.     Šilar J.               1585       0:1      Solil R.              1859

    5.     Riedl V.             1617       1/2      Pelcl K.                 1629                    5.     Motl L.             1581       0:1      Marek M.          1818

    6.     Strachoň L.      1686       1/2      Gregor P.              1648                    6.     Nikl J.               1554       1/2      Heger M.           1687

    7.     Čuma J.              1598       0:1      Jasanský K.          1813                    7.     Cimprich M.    1574       1/2      Křivohlávek D. 1540

    8.     Tesař J.               1891       1:0      Petrážová K.        1529                    8.     Šilar K.             1510       0:1      Paukert V.        1728

                            4 : 4                                                                           1.5 : 6.5

Jiskra Ústí nad Orlicí C - Spartak Choceň           Jiskra Ústí nad Orlicí B - ŠO K a.s. Kunvald

    1.     Mareš P.            2010       0:1      Plotek E.               1960                    1.     Blaško Š.          1879       0:1      Dvořák E.         1720

    2.     Pečinka M.       1709       0:1      Kučera J.                1908                    2.     Poslušný M.   1936       1:0      Štěpán S.           1665

    3.     Mareš P.            1727       0:1      Vavroušek P.       1846                    3.     Kameník D.     1810       1/2      Šlezingr V.       1708

    4.     Glembek B.      1730       1/2      Voleský S.            1849                    4.     Kylar P.            1842       0:1      Hodek R.          1698

    5.     Halbrštát D.     1649       1/2      Weis L.                  1802                    5.     Krummer D.     1821       1:0      Vymetálek T.    1524

    6.     Fangl J.              1749       0:1      Navrátil V.            1729                    6.     Pokorný J.       1975       1:0      Rusz G.             1632

    7.     Taslar K.           1582       1:0      Janeček F.              1715                    7.     Veselý P.          1847       1:0      Mlynář M.        1472

    8.     Dostál L.          1549       1:0      Flos P.                   1683                    8.     Poslušný R.    1777       1/2      Krčmář S.          1465

                            3 : 5                                                                              5 : 3

  ŠK Žamberk B - Spartak OEZ Letohrad B        Slovan Moravská Třebová - Štefanydes Polička B

    1.     Zámečník B.     2001       0:1      Papáček M.           1949                    1.     Kotva M.          2122       0:1      Zeman A.           2075

    2.     Wiesinger W.  1858       0:1      Krumer M.             1940                    2.     Urbášek O.      2051       0:1      Stodolová K.   1991

    3.     Dungl P.           1801       1/2      Řehák J.                 1858                    3.     Sojma Z.            1887       1/2      Houška B.        2043

    4.     Kalous T.          1744       1/2      Mikyska K.          1779                    4.     Grepl P.            1843       0:1      Dospíšil P.      1997

    5.     Kacálek K.       1839       1/2      Sysr P.                   1610                    5.     Glöckner J.      1861       1:0      Charouz M.      1842

    6.     Jeništa J.            1774       1:0      Krummer J.            1759                    6.     Buriánek P.     1823       0:1      Smejkal J.          1875

    7.     Maceška B.       1889       1:0      Janeček O.             1557                    7.     Cedzo Š.           1765       1/2      Navrátil L.       1760

    8.     Toman A.          1670       1/2      Janeček V.             1421                    8.     Chvojka A.      1787       0:1      Škorpík M.       2126

                            4 : 4                                                                              2 : 6

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Spartak Choceň                                 7    6    0    1         18     33.5   :  22.5         25

                   2.   Štefanydes Polička B                         7    5    0    2         15        36   :  20            30

                   3.   ŠK Žamberk B                                   7    4    2    1         14        32   :  24            24

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová              7    4    2    1         14     32.5   :  23.5         23

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      7    4    2    1         14     31.5   :  24.5         22

                   6.   FYGR Lanškroun                               7    4    0    3         12     34.5   :  21.5         28

                   7.   Slovan Moravská Třebová                 7    3    0    4           9     29.5   :  26.5         24

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      7    2    2    3           8     23.5   :  32.5         16

                   9.   Spartak OEZ Letohrad B                   7    2    1    4           7        23   :  33            14

                 10.   ŠK Svitavy                                         7    1    1    5           4        21   :  35            12

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald                              7    1    0    6           3     21.5   :  34.5         13

                 12.   Sokol Horní Čermná                          7    1    0    6           3     17.5   :  38.5         10

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.