Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - osmé kolo 26.02.06

Osmé kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Č.Třebová - Polička B 2,5:5,5, Letohrad B - M.Třebová 4:4, Kunvald - Žamberk B 3,5:4,5, Choceň - Ústí n/O. B 3,25:4,5, FYGR - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Svitavy - H.Čermná 4:4


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

Lokomotiva Česká Třebová - Štefanydes Polička B Spartak OEZ Letohrad B - Slovan Moravská Třebová

    1.     Zeinert M.         2092       1/2      Zeman A.               2075                    1.     Papáček M.      1949       1:0      Sojma Z.            1887

    2.     Šimek J.             1928       0:1      Stodolová K.       1991                    2.     Řehák J.            1858       1:0      Volek K.           1943

    3.     Petráž M.          1722       0:1      Houška B.             2043                    3.     Mikyska K.     1779       1:0      Grepl P.            1843

    4.     Šimek Z.            1696       1/2      Dospíšil P.           1997                    4.     Sysr P.              1610       0:1      Glöckner J.       1861

    5.     Petrželka K.     1908       1:0      Charouz M.           1842                    5.     Petráček J.        1403       0:1      Cedzo Š.            1765

    6.     Pelcl K.             1629       0:1      Smejkal J.              1875                    6.     Hejl P.              1000       0:1      Chvojka A.      1787

    7.     Gregor P.          1648       0:1      Jerman M.              1686                    7.     Janeček O.        1557       0:1      Endl V.              1603

    8.     Jasanský K.      1813       1/2      Stodola Z.             1760                    8.     Janeček V.        1421       1:0      Cvrkal R.          1250

                          2.5 : 5.5                                                                           4 : 4

      ŠO K a.s. Kunvald - ŠK Žamberk B                   Spartak Choceň - Jiskra Ústí nad Orlicí B

    1.     Keprta S.           1898       1/2      Zámečník B.          2001                    1.     Plotek E.          1960       1/2      Poslušný M.    1936

    2.     Dvořák E.         1720       0:1      Wiesinger W.      1858                    2.     Kučera J.           1908       1:0      Kameník D.      1810

    3.     Štěpán S.           1665       1/2      Dungl P.               1801                    3.     Vavroušek P.  1846       1/2      Kylar P.            1842

    4.     Slavíček M.      1765       1:0      Kalous T.              1744                    4.     Voleský S.       1849       1/2      Smola J.             1805

    5.     Hodek R.          1698       1/2      Jeništa J.                1774                    5.     Weis L.             1802       1/2      Krummer D.      1821

    6.     Rusz G.             1632       1/2      Vohník M.            1697                    6.     Navrátil V.       1729       0:1      Pokorný J.        1975

    7.     Mlynář M.        1472       0:1      Mazura J.               1579                    7.     Janeček F.         1715       0:1      Veselý P.          1847

    8.     Rusz R.              1569       1/2      Hurdes E.              1525                    8.     Flos P.              1683       1/2      Hájek J.             1415

                          3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

FYGR Lanškroun - Jiskra Ústí nad Orlicí C                  ŠK Svitavy - Sokol Horní Čermná

    1.     Pokorný T.       2276       1:0      Mareš P.                2010                    1.     Horký P.          1945       1:0      Merta M.           1735

    2.     Šilar L.              1989       0:1      Pečinka M.           1709                    2.     Bartoš K.          1707       1/2      Merta J.              1814

    3.     Solil R.              1859       1:0      Mareš P.                1727                    3.     Riedl T.             1720       0:1      Dostálek V.      1672

    4.     Marek M.          1818       1:0      Halbrštát D.         1649                    4.     Veselý O.         1735       1/2      Šilar J.                1585

    5.     Paukert I.          1788       0:1      Taslar K.                1582                    5.     Svatoš Z.          1705       1:0      Motl L.              1581

    6.     Křivohlávek D. 1540     1:0      Mastný T.              1663                    6.     Beneš L.           1623       0:1      Nikl J.                1554

    7.     Novák M.         1480       1:0      Dostál L.               1549                    7.     Strachoň L.      1686       1:0      Cimprich M.     1574

    8.     Paukert V.        1728       1/2      Kapoun V.            1250                    8.     Tesař J.              1891       0:1      Motl J.               1637

                          5.5 : 2.5                                                                           4 : 4

Tabulka po 8. kole

                   1.   Štefanydes Polička B                         8    6    0    2         18     41.5   :  22.5      34

                   2.   Spartak Choceň                                 8    6    0    2         18        37   :  27         26

                   3.   ŠK Žamberk B                                   8    5    2    1         17     36.5   :  27.5      26

                   4.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      8    5    2    1         17        36   :  28         24

                   5.   FYGR Lanškroun                               8    5    0    3         15        40   :  24         33

                   6.   Lokomotiva Česká Třebová              8    4    2    2         14        35   :  29         24

                   7.   Slovan Moravská Třebová                 8    3    1    4         10     33.5   :  30.5      28

                   8.   Spartak OEZ Letohrad B                   8    2    2    4           8        27   :  37         18

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      8    2    2    4           8        26   :  38         18

                 10.   ŠK Svitavy                                         8    1    2    5           5        25   :  39         15

                 11.   Sokol Horní Čermná                          8    1    1    6           4     21.5   :  42.5      13

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald                              8    1    0    7           3        25   :  39         14

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.