Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - deváté kolo 12.03.06

Deváté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: H.Čermná - Č.Třebová 1,5:6,5, Ústí n/O. C - Svitavy 4,5:3,5, Ústí n/O. B - FYGR 3,5:4,5, Žamberk B - Choceň 2,5:5,5, M.Třebová - Kunvald 5:3, Polička B - Letohrad B odloženo


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Sokol Horní Čermná - Lokomotiva Česká Třebová     Jiskra Ústí nad Orlicí C - ŠK Svitavy

    1.     Merta J.              1814       0:1      Zeinert M.             2092                    1.     Mareš P.           2010       1:0      Bartoš K.          1707

    2.     Dostálek V.      1672       0:1      Šimek J.                  1928                    2.     Mareš P.           1727       1/2      Rosenkranz J.  1765

    3.     Šilar J.                1585       0:1      Petráž M.               1722                    3.     Glembek B.      1730       1/2      Svatoš Z.           1705

    4.     Motl L.              1581       0:1      Petrželka K.         1908                    4.     Fangl J.             1749       1/2      Jedlička E.        1680

    5.     Nikl J.                1554       1/2      Pelcl K.                 1629                    5.     Taslar K.           1582       1:0      Riedl V.             1617

    6.     Cimprich M.     1574       1:0      Gregor P.              1648                    6.     Dudla M.          1502       0:1      Strachoň L.      1686

    7.     Vacek M.           1504       0:1      Vondra L.              1727                    7.     Mastný T.         1663       1:0      Čuma J.              1598

    8.                                                  -:+       Petrážová K.        1529                    8.     Kapoun V.       1250       0:1      Tesař J.               1891

                          1.5 : 6.5                                                                        4.5 : 3.5

Jiskra Ústí nad Orlicí B - FYGR Lanškroun                   ŠK Žamberk B - Spartak Choceň

    1.     Blaško Š.          1879       0:1      Pokorný T.           2276                    1.     Zámečník B.     2001       1/2      Plotek E.          1960

    2.     Poslušný M.    1936       1/2      Šilar L.                   1989                    2.     Wiesinger W. 1858       0:1      Kučera J.           1908

    3.     Kameník D.      1810       0:1      Solil R.                  1859                    3.     Kalous T.         1744       1/2      Vavroušek P.   1846

    4.     Kylar P.            1842       0:1      Marek M.               1818                    4.     Kacálek K.       1839       1/2      Voleský S.        1849

    5.     Smola J.             1805       1/2      Křivohlávek D.   1540                    5.     Jeništa J.           1774       1/2      Weis L.             1802

    6.     Krummer D.      1821       1/2      Zehnal M.              1845                    6.     Maceška B.      1889       1/2      Navrátil V.       1729

    7.     Pokorný J.        1975       1:0      Chmelík O.           1250                    7.     Vohník M.       1697       0:1      Janeček F.         1715

    8.     Poslušný R.     1777       1:0      Brejša V.                1100                    8.     Toman A.          1670       0:1      Flos P.               1683

                          3.5 : 4.5                                                                        2.5 : 5.5

Slovan Moravská Třebová - ŠO K a.s. Kunvald   Štefanydes Polička B - Spartak OEZ Letohrad B

    1.     Urbášek O.       2051       1:0      Vymetálek P.        1812                                                                                                                          

    2.     Sojma Z.            1887       1:0      Dvořák E.             1720                                                                                                                          

    3.     Grepl P.            1843       0:1      Štěpán S.               1665                                                                                                                          

    4.     Glöckner J.       1861       1:0      Slavíček M.          1765                                                                                                                           

    5.     Buriánek P.      1823       1/2      Rusz G.                  1632                                                                                                                          

    6.     Cedzo Š.            1765       1/2      Stúj M.                   1514                                                                                                                          

    7.     Chvojka A.      1787       1:0      Mlynář M.             1472                                                                                                                          

    8.     Cvrkal R.          1250       0:1      Krčmář S.               1465                                                                                                                          

                            5 : 3                                                                                

Tabulka po 9. kole

                   1.   Spartak Choceň                                 9    7    0    2         21     42.5   :  29.5      29

                   2.   FYGR Lanškroun                               9    6    0    3         18     44.5   :  27.5      36

                   3.   Štefanydes Polička B                         8    6    0    2         18     41.5   :  22.5      34

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová              9    5    2    2         17     41.5   :  30.5      30

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                      9    5    2    2         17     39.5   :  32.5      26

                   6.   ŠK Žamberk B                                   9    5    2    2         17        39   :  33         26

                   7.   Slovan Moravská Třebová                 9    4    1    4         13     38.5   :  33.5      32

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      9    3    2    4         11     30.5   :  41.5      21

                   9.   Spartak OEZ Letohrad B                   8    2    2    4           8        27   :  37         18

                 10.   ŠK Svitavy                                         9    1    2    6           5     28.5   :  43.5      17

                 11.   Sokol Horní Čermná                          9    1    1    7           4        23   :  49         14

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald                              9    1    0    8           3        28   :  44         16

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.