Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - desáté kolo 26.03.06

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - Letohrad B 5,5:2,5, Kinvald -Polička B 2,5:5,5, Choceň - M.Třebová 1,5:6,5, FYGR - Žamberk B 4,5:3,5, Svitavy - Ústí n/O. B 1:7, H.Čermná - Ústí n/O. C 3:5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Lokomotiva Česká Třebová - Spartak OEZ Letohrad B ŠO K a.s. Kunvald - Štefanydes Polička B

    1.     Zeinert M.         2092       1/2      Papáček M.           1949                    1.     Vymetálek P.   1812       0:1      Zeman A.           2075

    2.     Šimek J.             1928       +:-       Řehák J.                 1858                    2.     Dvořák E.        1720       0:1      Stodolová K.   1991

    3.     Petráž M.          1722       0:1      Mikyska K.          1779                    3.     Štěpán S.          1665       1/2      Houška B.        2043

    4.     Šimek Z.            1696       1:0      Maceška V.           1577                    4.     Slavíček M.     1765       1:0      Dospíšil P.      1997

    5.     Petrželka K.     1908       1:0      Sysr P.                   1610                    5.     Šlezingr V.       1708       1/2      Charouz M.      1842

    6.     Pelcl K.             1629       1:0      Petráček J.             1403                    6.     Hodek R.          1698       0:1      Smejkal J.          1875

    7.     Jasanský K.      1813       0:1      Janeček O.             1557                    7.     Rusz G.             1632       1/2      Navrátil L.       1760

    8.     Petrážová K.    1529       1:0      Lorenc J.                1000                    8.     Krčmář S.          1465       0:1      Jerman M.          1686

                          5.5 : 2.5                                                                        2.5 : 5.5

Spartak Choceň - Slovan Moravská Třebová                  FYGR Lanškroun - ŠK Žamberk B

    1.     Plotek E.          1960       0:1      Kotva M.               2122                    1.     Pokorný T.      2276       1/2      Zámečník B.     2001

    2.     Kučera J.           1908       0:1      Sojma Z.                 1887                    2.     Šilar L.              1989       0:1      Wiesinger W.  1858

    3.     Vavroušek P.   1846       1:0      Grepl P.                 1843                    3.     Solil R.             1859       1:0      Dungl P.           1801

    4.     Voleský S.        1849       0:1      Glöckner J.           1861                    4.     Marek M.          1818       1/2      Kalous T.          1744

    5.     Weis L.             1802       1/2      Cedzo Š.                1765                    5.     Paukert I.         1788       1/2      Jeništa J.            1774

    6.     Navrátil V.       1729       0:1      Endl V.                  2026                    6.     Křivohlávek D. 1540    0:1      Mazura J.           1579

    7.     Janeček F.         1715       0:1      Chvojka A.           1787                    7.     Zehnal M.         1845       1:0      Hurdes E.         1525

    8.     Flos P.               1683       0:1      Endl V.                  1603                    8.     Paukert V.        1728       1:0      Lorenc J.           1100

                          1.5 : 6.5                                                                        4.5 : 3.5

     ŠK Svitavy - Jiskra Ústí nad Orlicí B             Sokol Horní Čermná - Jiskra Ústí nad Orlicí C

    1.     Bartoš K.          1707       0:1      Poslušný M.        1936                    1.     Merta M.           1735       1/2      Mareš P.            2010

    2.     Riedl T.             1720       1/2      Kylar P.                 1842                    2.     Merta J.             1814       0:1      Pečinka M.       1709

    3.     Rosenkranz J.  1765       0:1      Smola J.                  1805                    3.     Dostálek V.     1672       0:1      Mareš P.            1727

    4.     Veselý O.          1735       0:1      Krummer D.          1821                    4.     Šilar J.               1585       0:1      Glembek B.      1730

    5.     Jedlička E.        1680       0:1      Pokorný J.            1975                    5.     Motl L.             1581       1/2      Halbrštát D.     1649

    6.     Riedl V.             1617       0:1      Veselý P.               1847                    6.     Nikl J.               1554       1/2      Fangl J.              1749

    7.     Strachoň L.      1686       0:1      Poslušný R.         1777                    7.     Cimprich M.    1574       1:0      Dudla M.          1502

    8.     Tesař J.               1891       1/2      Hájek J.                  1415                    8.     Motl J.               1637       1/2      Mareš J.             1100

                            1 : 7                                                                              3 : 5

Tabulka po 10. kole

                   1.   FYGR Lanškroun                             10    7    0    3         21        49   :  31  39

                   2.   Štefanydes Polička B                         9    7    0    2         21        47   :  25  38

                   3.   Spartak Choceň                               10    7    0    3         21        44   :  36  30

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová            10    6    2    2         20        47   :  33  35

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                    10    6    2    2         20     46.5   :  33.5              32

                   6.   ŠK Žamberk B                                 10    5    2    3         17     42.5   :  37.5              28

                   7.   Slovan Moravská Třebová               10    5    1    4         16        45   :  35  38

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                    10    4    2    4         14     35.5   :  44.5              24

                   9.   Spartak OEZ Letohrad B                   9    2    2    5           8     29.5   :  42.5              20

                 11.   Sokol Horní Čermná                        10    1    1    8           4        26   :  54  15

                 11.   ŠK Svitavy                                       10    1    2    7           5     29.5   :  50.5              17

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald                            10    1    0    9           3     30.5   :  49.5              17

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.