Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - jedenácté kolo 09.04.06

Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ potvrdilo první místo a postup do KP1 Poličce B, druhým postupujícím je FYGR Lanškroun. Výsledky: Ústí n/O. C - Č.Třebová 1,5:6,5, Ústí n/O. B - H.Čermná 8:0, Žamberk B - Svitavy 4,5:3,5, M.Třebová - FYGR 2,5:5,5, Polička B - Choceň 5:3, Letohrad B - Kunvald 2:6


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Jiskra Ústí nad Orlicí C - Lokomotiva Česká Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí B - Sokol Horní Čermná

    1.     Mareš P.            2010       0:1      Zeinert M.             2092                    1.     Blaško Š.          1879       1:0      Merta M.           1735

    2.     Pečinka M.       1709       0:1      Šimek J.                  1928                    2.     Poslušný M.   1936       1:0      Merta J.              1814

    3.     Mareš P.            1727       1/2      Petráž M.               1722                    3.     Kameník D.     1810       1:0      Dostálek V.      1672

    4.     Glembek B.      1730       0:1      Šimek Z.                 1696                    4.     Kylar P.            1842       1:0      Šilar J.                1585

    5.     Halbrštát D.     1649       1/2      Petrželka K.         1908                    5.     Krummer D.     1821       1:0      Motl L.              1581

    6.     Fangl J.              1749       0:1      Jasanský K.          1813                    6.     Pokorný J.       1975       1:0      Nikl J.                1554

    7.     Taslar K.           1582       0:1      Vondra L.              1727                    7.     Veselý P.          1847       1:0      Motl J.               1637

    8.     Mastný T.         1663       1/2      Petrážová K.        1529                    8.     Poslušný R.    1777       1:0      Šilar J.                1580

                          1.5 : 6.5                                                                           8 : 0

           ŠK Žamberk B - ŠK Svitavy                       Slovan Moravská Třebová - FYGR Lanškroun

    1.     Zámečník B.     2001       1/2      Maděra S.              1814                    1.     Kotva M.          2122       0:1      Pokorný T.       2276

    2.     Wiesinger W.  1858       1/2      Horký P.               1945                    2.     Urbášek O.      2051       1/2      Šilar L.              1989

    3.     Dungl P.           1801       1:0      Bartoš K.               1707                    3.     Sojma Z.            1887       1/2      Solil R.              1859

    4.     Kalous T.          1744       1/2      Veselý O.              1735                    4.     Volek K.           1943       0:1      Marek M.          1818

    5.     Jeništa J.            1774       1/2      Svatoš Z.               1705                    5.     Glöckner J.      1861       1/2      Paukert I.          1788

    6.     Vohník M.        1697       1/2      Jedlička E.            1680                    6.     Cedzo Š.           1765       1/2      Heger M.           1687

    7.     Mazura J.           1579       1/2      Riedl V.                 1617                    7.     Chvojka A.      1787       1/2      Křivohlávek D. 1540

    8.     Hurdes E.         1525       1/2      Tesař J.                   1891                    8.     Cvrkal R.          1250       -:+       Novotný K.     1622

                          4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

   Štefanydes Polička B - Spartak Choceň             Spartak OEZ Letohrad B - ŠO K a.s. Kunvald

    1.     Zeman A.           2075       1:0      Kučera J.                1908                    1.     Papáček M.      1949       1/2      Keprta S.           1898

    2.     Stodolová K.   1991       1:0      Vavroušek P.       1846                    2.     Krumer M.        1940       1/2      Vymetálek P.   1812

    3.     Houška B.        2043       1:0      Voleský S.            1849                    3.     Mikyska K.     1779       0:1      Dvořák E.         1720

    4.     Charouz M.      1842       1/2      Weis L.                  1802                    4.     Sysr P.              1610       0:1      Štěpán S.           1665

    5.     Smejkal J.          1875       1/2      Navrátil V.            1729                    5.     Petráček J.        1403       1:0      Slavíček M.      1765

    6.     Navrátil L.       1760       0:1      Janeček F.              1715                    6.     Hejl P.              1000       0:1      Hodek R.          1698

    7.     Jerman M.          1686       1/2      Flos P.                   1683                    7.     Janeček O.        1557       0:1      Rusz G.             1632

    8.     Stodola Z.         1760       1/2      Nedelčev R.          1528                    8.     Lorenc J.           1000       0:1      Stúj M.              1514

                            5 : 3                                                                              2 : 6

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                                                                                     

                                                                   

Konečná tabulka

              1.   Štefanydes Polička B                   11    9    0    2         27        58   :  30         45

              2.   FYGR Lanškroun                         11    8    0    3         24     54.5   :  33.5      42

                   3.   Jiskra Ústí nad Orlicí B                    11    7    2    2         23     54.5   :  33.5      40

                   4.   Lokomotiva Česká Třebová            11    7    2    2         23     53.5   :  34.5      40

                   5.   Spartak Choceň                               11    7    0    4         21        47   :  41         31

                   6.   ŠK Žamberk B                                 11    6    2    3         20        47   :  41         29

                   7.   Slovan Moravská Třebová               11    5    1    5         16     47.5   :  40.5      38

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                    11    4    2    5         14        37   :  51         24

                   9.   Spartak OEZ Letohrad B                 11    2    2    7           8     33.5   :  54.5      21

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald                            11    2    0    9           6     36.5   :  51.5      22

                 11.   ŠK Svitavy                                       11    1    2    8           5        33   :  55         17

                 12.   Sokol Horní Čermná                        11    1    1    9           4        26   :  62         15

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.