Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - první kolo 06.11.05

Prvním kolem odstartoval také Krajský přebor 2. třídy západ s výsledky: Chrudim D - Polabiny C 6:2, Prachovice - Kontax 2,5:5,5, Synpo - V.Mýzo B 2,5:5,5, H.Městec - Hlinsko B 4,5:3,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

        TJ+DDM Chrudim C - volný los                      TJ+DDM Chrudim D - 2222 ŠK Polabiny C

    1.                                                                                                                            1.     Němec B.          1901       0:1      Bělohlav J.       1977

    2.                                                                                                                            2.     Mrha J.              1825       1:0      Škroch M.         1832

    3.                                                                                                                            3.     Žák P.                1590       1:0      Krejčí J.             1669

    4.                                                                                                                            4.     Drlík S.             1651       1:0      Vorel B.             1683

    5.                                                                                                                            5.     Mužík F.           1673       1/2      Výskot D.         1656

    6.                                                                                                                            6.     Krys J.               1630       1:0      Kvapil P.          1440

    7.                                                                                                                            7.     Zelený F.          1498       1/2      Křišťál Z.          1416

    8.                                                                                                                            8.     Káva F.             1494       1:0      Nožička K.       1325

                                                                                                                6 : 2

  Holcim Prachovice - KONTAX Pardubice                 SYNPO Pardubice - ŠK Vysoké Mýto B

    1.     Starý L.             1827       0:1      Novák A.              1993                    1.     Provazník J.    1935       1:0      Trhal T.              1891

    2.     Honek J.            1819       0:1      Vodička P.            1983                    2.     Urbánek J.        1800       1/2      Lipavský D.    1936

    3.     Řechková M.   1876       0:1      Prokůpek M.        1940                    3.     Slabý M.           1857       1/2      Trhal M.            1896

    4.     Skokan J.          1816       1/2      Mazura T.              1961                    4.     Hrnčiarik K.    1792       0:1      Švécar J.            1851

    5.     Müller P.          1771       0:1      Laušman P.           1880                    5.     Šebek J.             1429       0:1      Marek J.             1818

    6.     Šindelář P.       1846       1:0      Mazuch J.              1947                    6.     Horáček M.      1250       -:+       Mergl J.             1796

    7.     Kouba P.          1784       1:0      Juchelka P.           1100                    7.     Kotlant T.        1535       1/2      Lipavský J.      1761

    8.     Tlapák S.           1790       0:1      Michlian Š.           1100                    8.     Mazurek E.      1399       0:1      Marinov P.       1700

                          2.5 : 5.5                                                                        2.5 : 5.5

Jiskra Heřmanův Městec - TJ DDM Hlinsko B                                           

    1.     Zelenka J.          2106       1:0      Hanus M.              1657                                                                                                                          

    2.     Hon J.                1929       1:0      Zámečník J.           1727                                                                                                                          

    3.     Pačovský M.   1877       1:0      Štěpánek Z.           1757                                                                                                                          

    4.     Pavlovec V.     1897       1/2      Janda L.                 1757                                                                                                                          

    5.     Matouš R.         1920       0:1      Štorek L.               1742                                                                                                                          

    6.     Král M.              1716       0:1      Dvořák S.              1738                                                                                                                          

    7.     Režný Z.            1736       0:1      Šebek P.                1716                                                                                                                          

    8.     Tunega F.          1751       1:0      Vojanec H.            1686                                                                                                                          

                          4.5 : 3.5                                                                             

 

Tabulka po 1. kole

                   1.   TJ+DDM Chrudim D                         1    1    0    0           3          6   :  2             5

                   2.   KONTAX Pardubice                          1    1    0    0           3       5.5   :  2.5          5

                   3.   ŠK Vysoké Mýto B                            1    1    0    0           3       5.5   :  2.5          4

                   4.   Jiskra Heřmanův Městec                    1    1    0    0           3       4.5   :  3.5          4

                   5.   TJ DDM Hlinsko B                            1    0    0    1           0       3.5   :  4.5          3

                   6.   Holcim Prachovice                            1    0    0    1           0       2.5   :  5.5          2

                   7.   SYNPO Pardubice                              1    0    0    1           0       2.5   :  5.5          1

                   8.   2222 ŠK Polabiny C                          1    0    0    1           0          2   :  6             1

                   9.   TJ+DDM Chrudim C                          0    0    0    0           0          0   :  0             0

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.