Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - druhé kolo 20.11.05

Druhé kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přineslo tyto výsledky: V. Mýto B - H. Městec 2,5:5,5, Kontax - Synpo 5:3, Polabiny C - Prachovice 4:4, Chrudim C - Chrudim D 3:5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

         volný los - TJ DDM Hlinsko B                    ŠK Vysoké Mýto B - Jiskra Heřmanův Městec

                                                                                                1.     Trhal T.             1891       1/2      Zelenka J.          2106

                                                                                                2.     Lipavský D.    1936       0:1      Makeš M.          2099

                                                                                                3.     Švécar J.            1851       1/2      Daněk P.           1967

                                                                                                4.     Marek J.            1818       0:1      Hon J.                1929

                                                                                                5.     Mergl J.             1796       0:1      Pačovský M.   1877

                                                                                                6.     Lipavský J.      1761       0:1      Pavlovec V.     1897

                                                                                                7.     Křemenák J.     1776       1/2      Matouš R.         1920

                                                                                                8.     Beneš M.          1626       1:0      Král M.              1716

                                                                                                             2.5 : 5.5

   KONTAX Pardubice - SYNPO Pardubice                2222 ŠK Polabiny C - Holcim Prachovice

    1.     Vodička P.       1983       1:0      Provazník J.         1935                    1.     Bělohlav J.       1977       1:0      Starý L.             1827

    2.     Seidl Z.              1921       1:0      Pyskatý J.             1874                    2.     Cidlinský V.   1845       1:0      Honek J.            1819

    3.     Laušman P.      1880       1:0      Janko J.                  1803                    3.     Baťa S.              1817       1:0      Přibyl J.            1883

    4.     Mazuch J.          1947       1:0      Urbánek J.             1800                    4.     Krejčí J.            1669       0:1      Skokan J.          1816

    5.     Kučera A.         1678       0:1      Pyskatý J.             1928                    5.     Vorel B.            1683       1:0      Müller P.          1771

    6.     Beneš D.           1710       0:1      Slabý M.                1857                    6.     Škorpík F.        1619       0:1      Šindelář P.       1846

    7.     Juchelka P.       1100       1:0      Horáček M.           1250                    7.     Kvapil P.         1440       0:1      Kouba P.          1784

    8.     Michlian Š.      1100       0:1      Kotlant T.             1535                    8.     Křišťál Z.         1416       0:1      Vondráček E.   1739

                            5 : 3                                                                              4 : 4

TJ+DDM Chrudim C - TJ+DDM Chrudim D                                               

    1.     Ždímal P.          1600       1/2      Němec B.               1901                                                                                                                          

    2.     Culek K.           1586       1/2      Mrha J.                   1825                                                                                                                          

    3.     Kůs M.              1503       0:1      Žák P.                     1590                                                                                                                          

    4.     Krys J.               1489       1:0      Drlík S.                  1651                                                                                                                          

    5.     Krys J.               1463       0:1      Mužík F.                1673                                                                                                                          

    6.     Kůs M.              1325       0:1      Krys J.                    1630                                                                                                                          

    7.     Hnát L.              1532       1:0      Celuch T.               1834                                                                                                                          

    8.     Kokeš O.          1311       0:1      Káva F.                  1494                                                                                                                          

                            3 : 5                                                                                

 

Tabulka po 2. kole

                   1.   KONTAX Pardubice                          2    2    0    0           6     10.5   :  5.5 10

                   2.   TJ+DDM Chrudim D                         2    2    0    0           6        11   :  5    9

                   3.   Jiskra Heřmanův Městec                    2    2    0    0           6        10   :  6    8

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            2    1    0    1           3          8   :  8    5

                   5.   Holcim Prachovice                            2    0    1    1           1       6.5   :  9.5 6

                   6.   2222 ŠK Polabiny C                          2    0    1    1           1          6   :  10  5

                   7.   SYNPO Pardubice                              2    0    0    2           0       5.5   :  10.5              4

                   8.   TJ DDM Hlinsko B                            1    0    0    1           0       3.5   :  4.5 3

                   9.   TJ+DDM Chrudim C                          1    0    0    1           0          3   :  5    2

               


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.