Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - třetí kolo 04.12.05

Třetí kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přinelo tyto výsledky: Prachovice - Chrudim C 3:5, Synpo - Polabiny C 3,5:4,5, H.Městec - Kontax 2:6, Hlinsko B - V.Mýto B 2:6


Games from 2CLV_1 Chess Assistant database

Výsledky 3. kola

        TJ+DDM Chrudim D - volný los                       Holcim Prachovice - TJ+DDM Chrudim C

    1.                                                                                                                            1.     Starý L.             1827       0:1      Krys J.               2126

    2.                                                                                                                            2.     Honek J.           1819       0:1      Ždímal P.          1600

    3.                                                                                                                            3.     Přibyl J.            1883       0:1      Culek K.           1586

    4.                                                                                                                            4.     Řechková M.   1876       1/2      Kůs M.              1503

    5.                                                                                                                            5.     Skokan J.          1816       1:0      Krys J.               1489

    6.                                                                                                                            6.     Vondráček E.  1739       1:0      Kůs M.              1325

    7.                                                                                                                            7.     Sedlák P.          1531       1/2      Hnát L.              1532

    8.                                                                                                                            8.     Honek O.         1408       0:1      Kůs T.                1501

                                                                                                                3 : 5

  SYNPO Pardubice - 2222 ŠK Polabiny C          Jiskra Heřmanův Městec - KONTAX Pardubice

    1.     Provazník J.     1935       1:0      Bělohlav J.            1977                    1.     Zelenka J.         2106       0:1      Hejkrlík F.       2057

    2.     Pyskatý J.         1874       0:1      Roub B.                 1859                    2.     Daněk P.          1967       0:1      Vodička P.       1983

    3.     Janko J.              1803       0:1      Škroch M.             1832                    3.     Hon J.                1929       1:0      Prokůpek M.   1940

    4.     Urbánek J.        1800       1/2      Krejčí J.                 1669                    4.     Pačovský M.   1877       0:1      Seidl Z.              1921

    5.     Pyskatý J.         1928       1/2      Vorel B.                 1683                    5.     Pavlovec V.     1897       0:1      Mazura T.          1961

    6.     Slabý M.           1857       1/2      Škorpík F.             1619                    6.     Matouš R.        1920       1/2      Laušman P.      1880

    7.     Hrnčiarik K.    1792       1:0      Výskot D.             1656                    7.     Král M.             1716       1/2      Mazuch J.          1947

    8.     Kotlant T.         1535       0:1      Kouba P.               1608                    8.     Seidl J.              1787       0:1      Kučera A.         1678

                          3.5 : 4.5                                                                           2 : 6

   TJ DDM Hlinsko B - ŠK Vysoké Mýto B                                                  

    1.     Hanus M.          1657       0:1      Trhal T.                  1891                                                                                                                          

    2.     Zámečník J.       1727       0:1      Lipavský D.         1936                                                                                                                          

    3.     Janda L.             1757       1:0      Trhal M.                 1896                                                                                                                          

    4.     Štorek L.           1742       0:1      Borek P.                1876                                                                                                                          

    5.     Dvořák S.         1738       0:1      Švécar J.                 1851                                                                                                                          

    6.     Šebek P.            1716       1:0      Mergl J.                  1796                                                                                                                          

    7.     Balek J.              1661       0:1      Ptáček M.              1819                                                                                                                          

    8.     Malý M.            1528       0:1      Marinov P.           1700                                                                                                                          

                            2 : 6                                                                                

Tabulka po 3. kole

                   1.   KONTAX Pardubice                          3    3    0    0           9     16.5   :  7.5         15

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                            3    2    0    1           6        14   :  10          11

                   3.   TJ+DDM Chrudim D                         2    2    0    0           6        11   :  5             9

                   4.   Jiskra Heřmanův Městec                    3    2    0    1           6        12   :  12           9

                   5.   2222 ŠK Polabiny C                          3    1    1    1           4     10.5   :  13.5        8

                   6.   TJ+DDM Chrudim C                          2    1    0    1           3          8   :  8             6

                   7.   Holcim Prachovice                            3    0    1    2           1       9.5   :  14.5        8

                   8.   SYNPO Pardubice                              3    0    0    3           0          9   :  15           6

                   9.   TJ DDM Hlinsko B                            2    0    0    2           0       5.5   :  10.5        5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.