Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - čtvrté kolo 18.12.05

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Kontax - Hlinsko B 5:3, Polabiny C - H.Městec 4:4, Chrudim C - Synpo 3:5, Chrudim D - Prachovice 3,5:4,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

         volný los - ŠK Vysoké Mýto B                         KONTAX Pardubice - TJ DDM Hlinsko B

                                                                                                                                  1.     Prokůpek M.   1940       1/2      Hanus M.          1657

                                                                                                2.     Seidl Z.             1921       1/2      Zámečník J.       1727

                                                                                                3.     Laušman P.      1880       1:0      Janda L.             1757

                                                                                         4.     Kučera A.         1678       1/2      Štorek L.           1742

                                                                                                5.     Beneš D.           1710       1/2      Dvořák S.         1738

                                                                                                6.     Ester L.             1879       1/2      Šebek P.            1716

                                                                                                7.     Juchelka P.      1100       1:0      Šťulík J.            1000

                                                                                                8.     Kalhous M.     1584       1/2      Laštůvka K.     1100

                                                                                                                5 : 3

2222 ŠK Polabiny C - Jiskra Heřmanův Městec       TJ+DDM Chrudim C - SYNPO Pardubice

    1.     Bělohlav J.       1977       1:0      Zelenka J.              2106                    1.     Krys J.               2126       1:0      Provazník J.     1935

    2.     Roub B.             1859       1/2      Daněk P.               1967                    2.     Ždímal P.          1600       1/2      Pyskatý J.         1874

    3.     Škroch M.         1832       1/2      Hon J.                     1929                    3.     Culek K.           1586       0:1      Janko J.              1803

    4.     Krejčí J.             1669       0:1      Pačovský M.        1877                    4.     Kůs M.              1503       0:1      Slabý M.           1857

    5.     Škorpík J.         1878       1/2      Matouš R.             1920                    5.     Krys J.               1489       0:1      Hrnčiarik K.    1792

    6.     Vorel B.             1683       1:0      Král M.                  1716                    6.     Krys J.               1463       1/2      Koutný L.        1640

    7.     Výskot D.         1656       1/2      Seidl J.                   1787                    7.     Kůs M.              1325       1:0      Horník J.           1719

    8.     Kouba P.          1608       0:1      Tunega F.              1751                    8.     Kůs T.               1501       0:1      Horáček M.      1250

                            4 : 4                                                                              3 : 5

  TJ+DDM Chrudim D - Holcim Prachovice                                                 

    1.     Němec B.           1901       1:0      Honek J.                1819                                                                                                                          

    2.     Mrha J.               1825       1:0      Skokan J.               1816                                                                                                                          

    3.     Žák P.                1590       0:1      Müller P.               1771                                                                                                                          

    4.     Drlík S.             1651       1/2      Šindelář P.            1846                                                                                                                          

    5.     Mužík F.           1673       1:0      Kouba P.               1784                                                                                                                          

    6.     Krys J.               1630       0:1      Tlapák S.               1790                                                                                                                          

    7.     Sokol P.            1680       0:1      Vondráček E.       1739                                                                                                                          

    8.     Káva F.              1494       0:1      Sedlák P.               1531                                                                                    

         

                          3.5 : 4.5                                                                             

 

Tabulka po 4. kole

                   1.   KONTAX Pardubice                          4    4    0    0         12     21.5   :  10.5       17

                   3.   TJ+DDM Chrudim D                         3    2    0    1           6     14.5   :  9.5         12

                   3.   Jiskra Heřmanův Městec                    4    2    1    1           7        16   :  16          11

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            3    2    0    1           6        14   :  10          11

                   5.   2222 ŠK Polabiny C                          4    1    2    1           5     14.5   :  17.5       10

                   6.   Holcim Prachovice                            4    1    1    2           4        14   :  18          12

                   7.   SYNPO Pardubice                              4    1    0    3           3        14   :  18          10

                   8.   TJ+DDM Chrudim C                          3    1    0    2           3        11   :  13           8

                   9.   TJ DDM Hlinsko B                            3    0    0    3           0       8.5   :  15.5        5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.