Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - páté kolo 15.01.06

V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Synpo - Chrudim D 6:2, H.Městec - Chrudim C 7,5:0,5, Hlinsko B - Polabiny C 6,5:1,5, V.Mýto B - Kontax 3,5:4,5


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

         Holcim Prachovice - volný los                         SYNPO Pardubice - TJ+DDM Chrudim D

                                                                                                                                  1.     Pyskatý J.        1874       1:0      Němec B.           1901

                                                                                                                                  2.     Janko J.             1803       1:0      Mrha J.               1825

                                                                                                                                  3.     Slabý M.           1857       1:0      Žák P.                1590

                                                                                                                                  4.     Hrnčiarik K.    1792       1:0      Mužík F.           1673

                                                                                                                                  5.     Koutný L.        1640       1:0      Krys J.               1630

                                                                                                                                  6.     Šebek J.             1429       0:1      Sokol P.            1680

                                                                                                                                  7.     Horáček M.      1250       1:0      Káva F.              1494

                                                                                                                                  8.     Mazurek E.      1399       0:1      Bureš Z.             1450

                                                                                                                6 : 2

Jiskra Heřmanův Městec - TJ+DDM Chrudim C      TJ DDM Hlinsko B - 2222 ŠK Polabiny C

    1.     Hon J.                1929       1/2      Krys J.                    2126                    1.     Hanus M.         1657       0:1      Černý J.             2062

    2.     Pačovský M.   1877       1:0      Ždímal P.               1600                    2.     Zámečník J.      1727       1:0      Bělohlav J.       1977

    3.     Pavlovec V.     1897       1:0      Culek K.                1586                    3.     Janda L.            1757       1:0      Odvárka S.       1725

    4.     Matouš R.         1920       1:0      Kůs M.                   1503                    4.     Štorek L.          1742       1/2      Baťa S.               1817

    5.     Král M.              1716       1:0      Krys J.                    1489                    5.     Dvořák S.         1738       1:0      Krejčí J.             1669

    6.     Režný Z.            1736       1:0      Krys J.                    1463                    6.     Vojanec H.       1686       1:0      Vorel B.             1683

    7.     Seidl J.               1787       1:0      Kůs M.                   1325                    7.     Šťulík J.            1000       1:0      Kvapil P.          1440

    8.     Tunega F.          1751       1:0      Kokeš O.               1311                    8.     Laštůvka K.    1100       1:0      Nožička K.       1325

                          7.5 : 0.5                                                                        6.5 : 1.5

  ŠK Vysoké Mýto B - KONTAX Pardubice                                                  

    1.     Trhal T.              1891       0:1      Novák A.              1993                                                                                                                          

    2.     Trhal M.            1896       0:1      Prokůpek M.        1940                                                                                                                          

    3.     Borek P.            1876       1:0      Seidl Z.                  1921                                                                                                                          

    4.     Švécar J.            1851       1/2      Kučera A.              1678                                                                                                                          

    5.     Marek J.             1818       1:0      Juchelka P.           1100                                                                                                                          

    6.     Mergl J.             1796       1/2      Kalhous M.          1584                                                                                                                          

    7.     Křemenák J.      1776       1/2      Zelenka P.             1463                                                                                                                          

    8.     Marinov P.       1700       0:1      Michlian Š.           1100                                                                                                                          

                          3.5 : 4.5                                                                             

 

Tabulka po 5. kole

                   1.   KONTAX Pardubice                          5    5    0    0         15        26   :  14            20

                   2.   Jiskra Heřmanův Městec                    5    3    1    1         10     23.5   :  16.5         18

                   3.   SYNPO Pardubice                              5    2    0    3           6        20   :  20            16

                   4.   TJ+DDM Chrudim D                         4    2    0    2           6     16.5   :  15.5         14

                   5.   ŠK Vysoké Mýto B                            4    2    0    2           6     17.5   :  14.5         13

                   6.   2222 ŠK Polabiny C                          5    1    2    2           5        16   :  24            11

                   7.   Holcim Prachovice                            4    1    1    2           4        14   :  18            12

                   8.   TJ DDM Hlinsko B                            4    1    0    3           3        15   :  17            11

                   9.   TJ+DDM Chrudim C                          4    1    0    3           3     11.5   :  20.5         8

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.