Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - šesté kolo 12.02.06

Šesté kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přineslo tyto výsledky: Polabiny C - V.Mýto B 4,5:3,5, Chrudim C - Hlinsko B 3,5:4,5, Chrudim D - H.Městec 0,5:7,5, Prachovice - SYNPO 5:3


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

         volný los - KONTAX Pardubice                        2222 ŠK Polabiny C - ŠK Vysoké Mýto B

                                                                                                1.     Černý J.             2062       1:0      Trhal T.              1891

                                                                                                2.     Bělohlav J.       1977       0:1      Lipavský D.    1936

                                                                                                3.     Roub B.            1859       0:1      Trhal M.            1896

                                                                                                4.     Škroch M.        1832       0:1      Švécar J.            1851

                                                                                                5.     Baťa S.              1817       1:0      Marek J.             1818

                                                                                                6.     Vorel B.            1683       1:0      Mergl J.             1796

                                                                                                7.     Výskot D.        1656       1/2      Lipavský J.      1761

                                                                                                8.     Kvapil P.         1440       1:0      Křemenák J.      1776

                                                                                                             4.5 : 3.5

  TJ+DDM Chrudim C - TJ DDM Hlinsko B         TJ+DDM Chrudim D - Jiskra Heřmanův Městec

    1.     Culek K.           1586       1:0      Hanus M.              1657                    1.     Němec B.          1901       0:1      Zelenka J.          2106

    2.     Kůs M.              1503       0:1      Zámečník J.           1727                    2.     Mrha J.              1825       0:1      Makeš M.          2099

    3.     Krys J.               1489       0:1      Štorek L.               1742                    3.     Žák P.                1590       0:1      Daněk P.           1967

    4.     Krys J.               1463       0:1      Dvořák S.              1738                    4.     Drlík S.             1651       1/2      Hon J.                1929

    5.     Kůs M.              1325       1/2      Šebek P.                1716                    5.     Mužík F.           1673       0:1      Pačovský M.   1877

    6.     Půlpán J.           1250       1:0      Vojanec H.            1686                    6.     Krys J.               1630       0:1      Pavlovec V.     1897

    7.     Hnát L.              1532       1:0      Malý M.                 1528                    7.     Sokol P.           1680       0:1      Král M.              1716

    8.     Soukal P.          1000       0:1      Profousová V.      1250                    8.     Zelený F.          1498       0:1      Režný Z.            1736

                          3.5 : 4.5                                                                        0.5 : 7.5

   Holcim Prachovice - SYNPO Pardubice                                                   

    1.     Honek J.            1819       1/2      Provazník J.         1935                                                                                                                          

    2.     Přibyl J.            1883       1:0      Pyskatý J.             1874                                                                                                                          

    3.     Šindelář P.       1846       0:1      Janko J.                  1803                                                                                                                          

    4.     Kouba P.          1784       1:0      Pyskatý J.             1928                                                                                                                          

    5.     Vondráček E.   1739       0:1      Slabý M.                1857                                                                                                                          

    6.     Klouček J.        1694       1/2      Koutný L.             1640                                                                                                                          

    7.     Sedlák P.          1531       1:0      Šebek J.                  1429                                                                                                                          

    8.     Starý V.             1333       1:0      Horáček M.           1250                                                                                                                          

                            5 : 3                                                                                

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   KONTAX Pardubice                          5    5    0    0         15        26   :  14  20

                   2.   Jiskra Heřmanův Městec                    6    4    1    1         13        31   :  17  25

                   4.   2222 ŠK Polabiny C                          6    2    2    2           8     20.5   :  27.5              15

                   5.   Holcim Prachovice                            5    2    1    2           7        19   :  21  16

                   5.   SYNPO Pardubice                              6    2    0    4           6        23   :  25  18

                   6.   ŠK Vysoké Mýto B                            5    2    0    3           6        21   :  19  16

                   7.   TJ DDM Hlinsko B                            5    2    0    3           6     19.5   :  20.5              15

                   8.   TJ+DDM Chrudim D                         5    2    0    3           6        17   :  23  14

                   9.   TJ+DDM Chrudim C                          5    1    0    4           3        15   :  25  11

               


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.