Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - sedmé kolo 26.02.06

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Prachovice 2:6, Hlinsko B - Chrudim D 6:2, V.Mýto B - Chrudim C 6:2, Kontax - Polabiny C 5,5:2,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

          SYNPO Pardubice - volný los                     Jiskra Heřmanův Městec - Holcim Prachovice

                                                                                                                                  1.     Zelenka J.         2106       1/2      Starý L.             1827

                                                                                                                                  2.     Daněk P.          1967       1:0      Honek J.            1819

                                                                                                                                  3.     Hon J.                1929       0:1      Přibyl J.            1883

                                                                                                                                  4.     Matouš R.        1920       1/2      Řechková M.   1876

                                                                                                                                  5.     Král M.             1716       0:1      Skokan J.          1816

                                                                                                                                  6.     Režný Z.           1736       0:1      Müller P.          1771

                                                                                                                                  7.     Seidl J.              1787       0:1      Šindelář P.       1846

                                                                                                                                  8.     Tunega F.         1751       0:1      Kouba P.          1784

                                                                                                                2 : 6

  TJ DDM Hlinsko B - TJ+DDM Chrudim D              ŠK Vysoké Mýto B - TJ+DDM Chrudim C

    1.     Hanus M.          1657       1/2      Němec B.               1901                    1.     Trhal T.             1891       1/2      Krys J.               2126

    2.     Zámečník J.       1727       1/2      Mrha J.                   1825                    2.     Švécar J.            1851       1:0      Ždímal P.          1600

    3.     Janda L.             1757       0:1      Žák P.                     1590                    3.     Marek J.            1818       0:1      Culek K.           1586

    4.     Štorek L.           1742       1:0      Mužík F.                1673                    4.     Bělohlávek J.  1784       1:0      Kůs M.              1503

    5.     Dvořák S.         1738       1:0      Krys J.                    1630                    5.     Mergl J.             1796       1:0      Krys J.               1489

    6.     Vojanec H.       1686       1:0      Sokol P.                1680                    6.     Lipavský J.      1761       1/2      Krys J.               1463

    7.     Malý M.            1528       1:0      Zelený F.               1498                    7.     Ptáček M.         1819       1:0      Kůs M.              1325

    8.     Laštůvka K.     1100       1:0      Káva F.                  1494                    8.     Beneš M.          1626       1:0      Kůs T.                1501

                            6 : 2                                                                              6 : 2

  KONTAX Pardubice - 2222 ŠK Polabiny C                                                

    1.     Novák A.          1993       1:0      Bělohlav J.            1977                                                                                                                           

    2.     Vodička P.       1983       1/2      Škroch M.             1832                                                                                                                          

    3.     Prokůpek M.   1940       1:0      Krejčí J.                 1669                                                                                                                          

    4.     Seidl Z.              1921       0:1      Škorpík J.              1878                                                                                                                          

    5.     Mazura T.          1961       1:0      Dudek V.               1723                                                                                                                          

    6.     Laušman P.      1880       1:0      Vorel B.                 1683                                                                                                                          

    7.     Mazuch J.          1947       1:0      Škorpík F.             1619                                                                                                                          

    8.     Juchelka P.       1100       0:1      Výskot D.             1656                                                                                                                          

                          5.5 : 2.5                                                                             

Tabulka po 7. kole

                   1.   KONTAX Pardubice                          6    6    0    0         18     31.5   :  16.5      25

                   2.   Jiskra Heřmanův Městec                    7    4    1    2         13        33   :  23         26

                   4.   Holcim Prachovice                            6    3    1    2         10        25   :  23         21

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            6    3    0    3           9        27   :  21         21

                   5.   TJ DDM Hlinsko B                            6    3    0    3           9     25.5   :  22.5      20

                   6.   2222 ŠK Polabiny C                          7    2    2    3           8        23   :  33         17

                   7.   SYNPO Pardubice                              6    2    0    4           6        23   :  25         18

                   8.   TJ+DDM Chrudim D                         6    2    0    4           6        19   :  29         15

                   9.   TJ+DDM Chrudim C                          6    1    0    5           3        17   :  31         12

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.