Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - osmé kolo 12.03.06

Osmé kolo Krajského přeboru 2. třídy západ definitivně potvrdilo prvenství Kontaxu Pardubice po výsledcích: Chrudim C - Kontax 1,5:6,5, Chrudim D - Vysoké Mýto B 2,5:5,5, Prachovice - Hlinsko B 4,5:3,5, Synpo - H.Městec 5:3


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

         volný los - 2222 ŠK Polabiny C                      TJ+DDM Chrudim C - KONTAX Pardubice

                                                                                                1.     Krys J.               2126       -:+       Hejkrlík F.       2057

                                                                                                2.     Ždímal P.          1600       1/2      Prokůpek M.   1940

                                                                                                3.     Culek K.           1586       1/2      Seidl Z.              1921

                                                                                                4.     Kůs M.              1503       -:+       Mazura T.          1961

                                                                                                5.     Krys J.               1489       -:+       Kučera A.         1678

                                                                                                6.     Krys J.               1463       -:+       Ester L.             1879

                                                                                                7.     Kůs M.              1325       1/2      Kalhous M.      1584

                                                                                                8.     Hnát L.             1532       0:1      Michlian Š.      1100

                                                                                                                       1.5 : 6.5

  TJ+DDM Chrudim D - ŠK Vysoké Mýto B                Holcim Prachovice - TJ DDM Hlinsko B

    1.     Němec B.           1901       0:1      Trhal T.                  1891                    1.     Starý L.             1827       1:0      Hanus M.          1657

    2.     Mrha J.               1825       1/2      Lipavský D.         1936                    2.     Honek J.           1819       0:1      Zámečník J.       1727

    3.     Žák P.                1590       0:1      Švécar J.                 1851                    3.     Skokan J.          1816       0:1      Dvořák S.         1738

    4.     Drlík S.             1651       1:0      Marek J.                 1818                    4.     Müller P.          1771       1:0      Šebek P.            1716

    5.     Mužík F.           1673       0:1      Mergl J.                  1796                    5.     Kouba P.          1784       0:1      Vojanec H.       1686

    6.     Krys J.               1630       1:0      Lipavský J.           1761                    6.     Tlapák S.          1790       1/2      Malý M.            1528

    7.     Sokol P.            1680       0:1      Marinov P.           1700                    7.     Vondráček E.  1739       1:0      Hegr M.             1418

    8.     Zelený F.           1498       0:1      Beneš M.               1626                    8.     Starý V.             1333       1:0      Laštůvka K.     1100

                          2.5 : 5.5                                                                        4.5 : 3.5

SYNPO Pardubice - Jiskra Heřmanův Městec                                            

    1.     Pyskatý J.         1874       1:0      Zelenka J.              2106                                                                                                                          

    2.     Janko J.              1803       1/2      Makeš M.              2099                                                                                                                          

    3.     Pyskatý J.         1928       0:1      Hon J.                     1929                                                                                                                          

    4.     Slabý M.           1857       1:0      Pačovský M.        1877                                                                                                                          

    5.     Hrnčiarik K.    1792       1:0      Pavlovec V.          1897                                                                                                                          

    6.     Labský J.          1808       1/2      Král M.                  1716                                                                                                                          

    7.     Koutný L.        1640       0:1      Režný Z.                1736                                                                                                                          

    8.     Horáček M.      1250       1:0      Tunega F.              1751                                                                                                                          

                            5 : 3                                                                                

Tabulka po 8. kole

                   1.   KONTAX Pardubice                          7    7    0    0         21        38   :  18         30

                   2.   Jiskra Heřmanův Městec                    8    4    1    3         13        36   :  28         28

                   3.   Holcim Prachovice                            7    4    1    2         13     29.5   :  26.5      25

                   4.   ŠK Vysoké Mýto B                            7    4    0    3         12     32.5   :  23.5      26

                   5.   TJ DDM Hlinsko B                            7    3    0    4           9        29   :  27         23

                   6.   SYNPO Pardubice                              7    3    0    4           9        28   :  28         22

                   7.   2222 ŠK Polabiny C                          7    2    2    3           8        23   :  33         17

                   8.   TJ+DDM Chrudim D                         7    2    0    5           6     21.5   :  34.5      17

                   9.   TJ+DDM Chrudim C                          7    1    0    6           3     18.5   :  37.5      12

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.