Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - první kolo 13.11.05

Prvním kolem byl zahájen Krajský přebor 3. třídy východ s výsledky: Polička C - Žamberk C 5,5:2,5, Lanškroun - Svitavy B 6:2, Ústí n/O. D - Kunvald B 3,5:4,5, Č.Třebová B - Choceň B 5,5:2,5, M.Trnávka - Lanškroun B 6:2


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

    Štefanydes Polička C - ŠK Žamberk C                        Tropic Lanškroun - ŠK Svitavy B

    1.     Zeman A.           2075       1:0      Martinec J.            1738                    1.     Solil R.             1859       1:0      Pressl L.           1577

    2.     Charouz M.      1842       1:0      Jeništa J.                1774                    2.     Šebrle J.            1813       1:0      Riedl T.             1720

    3.     Jerman M.          1686       1/2      Mazura J.               1579                    3.     Gregor P.         1648       1/2      Bartoš K.          1707

    4.     Stodola Z.         1760       1:0      Janeček M.            1527                    4.     Palla S.             1695       1:0      Riedl V.             1617

    5.     Klíma L.            1509       1:0      Hynek P.               1410                    5.     Heger M.          1687       0:1      Strachoň L.      1686

    6.     Sodomka A.     1494       1/2      Felcman M.           1407                    6.     Zubík M.          1654       1/2      Beneš L.            1623

    7.     Zeman A.           1542       0:1      Charvát V.             1420                    7.     Palla K.            1575       1:0      Čuma J.              1598

    8.     Marek K.           1508       1/2      Kopal V.                1425                    8.     Jonáš J.              1000       1:0      Baláž J.              1000

                          5.5 : 2.5                                                                           6 : 2

Jiskra Ústí nad Orlicí D - ŠO K a.s. Kunvald B Lokomotiva Česká Třebová B - Spartak Choceň B

    1.     Pečinka M.       1709       1:0      Hodek R.               1698                    1.     Borek P.           1876       1/2      Vavroušek P.   1846

    2.     Fangl J.              1749       1/2      Dvořák E.             1720                    2.     Šimek Z.            1696       1/2      Weis L.             1802

    3.     Mastný T.         1663       0:1      Šlezingr V.            1708                    3.     Petráž M.          1722       1:0      Marinov P.       1700

    4.     Hájek J.             1415       1/2      Rusz G.                  1632                    4.     Vondra L.         1727       0:1      Nikl L.              1678

    5.     Driemer J.          1571       0:1      Krčmář S.               1465                    5.     Halbrštát D.    1649       1:0      Doseděl Z.        1690

    6.     Voleský P.       1250       1/2      Mlynář M.             1472                    6.     Petrážová K.   1529       1/2      Nedelčev R.     1528

    7.     Nejedlý L.        1312       0:1      Tobiška J.              1486                    7.     Schmid M.        1320       1:0      Šlégr M.            1490

    8.     Franz L.             1100       +:-       Bém T.                    1000                    8.     Hlaváč L.         1250       1:0      Starý S.              1390

                          3.5 : 4.5                                                                        5.5 : 2.5

Sokol Městečko Trnávka - TJ Lanškroun B                                                

    1.     Burian M.         1818       1:0      Novotný K.          1622                                                                                                                          

    2.     Šmíd F.              1810       1:0      Křivohlávek D.   1540                                                                                                                          

    3.     Chvojka A.      1787       1:0      Fabian K.              1553                                                                                                                          

    4.     Navrátil M.      1729       0:1      Marek J.                 1602                                                                                                                          

    5.     Izák M.              1716       1:0      Fabian K.              1612                                                                                                                          

    6.     Bureš V.            1696       1/2      Marek M.               1250                                                                                                                          

    7.     Grepl P.            1843       1:0      Schlegel J.             1250                                                                                                                          

    8.     Bušina V.          1562       1/2      Pilný J.                  1100                                                                                                                          

                            6 : 2                                                                                

 

Tabulka po 1. kole

               1.-2.   Tropic Lanškroun                              1    1    0    0           3          6   :  2             5

               1.-2.   Sokol Městečko Trnávka                   1    1    0    0           3          6   :  2             5

               3.-4.   Štefanydes Polička C                         1    1    0    0           3       5.5   :  2.5          4

               3.-4.   Lokomotiva Česká Třebová B           1    1    0    0           3       5.5   :  2.5          4

                   5.   ŠO K a.s. Kunvald B                           1    1    0    0           3       4.5   :  3.5          3

                   6.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      1    0    0    1           0       3.5   :  4.5          2

               7.-8.   Spartak Choceň B                              1    0    0    1           0       2.5   :  5.5          1

               7.-8.   ŠK Žamberk C                                   1    0    0    1           0       2.5   :  5.5          1

             9.-10.   TJ Lanškroun B                                 1    0    0    1           0          2   :  6             1

             9.-10.   ŠK Svitavy B                                     1    0    0    1           0          2   :  6             1

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.