Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - třetí kolo 12.12.05

Ve třetím kole Krajského přeboru 3. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Tropic - Žamberk C 3:5, Ústí n/O. D - Polička C 2:6, Č.Třebová B - Svitavy B 4,5:3,5, M.Trnávka - Kunvald 5:3, Lanškroun B - Choceň B 2:6


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

      Tropic Lanškroun - ŠK Žamberk C              Jiskra Ústí nad Orlicí D - Štefanydes Polička C

    1.     Solil R.              1859       1/2      Brdíček D.            1727                    1.     Pečinka M.      1709       1/2      Zeman A.           2075

    2.     Šebrle J.             1813       1/2      Vohník M.            1697                    2.     Fangl J.             1749       1/2      Charouz M.      1842

    3.     Gregor P.          1648       0:1      Jeništa J.                1774                    3.     Mastný T.         1663       0:1      Jerman M.          1686

    4.     Palla S.              1695       0:1      Mazura J.               1579                    4.     Dostál L.          1549       0:1      Stodola Z.         1760

    5.     Pelcl K.             1629       1:0      Hurdes E.              1525                    5.     Hájek J.             1415       1/2      Klíma L.            1509

    6.     Zubík M.           1654       1/2      Janeček M.            1527                    6.     Driemer J.         1571       1/2      Sodomka A.     1494

    7.     Boháč L.           1608       1/2      Charvát V.             1420                    7.     Nejedlý L.       1312       0:1      Zeman A.           1542

    8.     Jonáš J.              1000       0:1      Kopal V.                1425                    8.     Franz L.            1100       0:1      Hatala O.          1476

                            3 : 5                                                                              2 : 6

Lokomotiva Česká Třebová B - ŠK Svitavy B       Sokol Městečko Trnávka - ŠO K a.s. Kunvald B

    1.     Borek P.            1876       0:1      Riedl T.                  1720                    1.     Šmíd F.              1810       0:1      Hodek R.          1698

    2.     Šimek Z.            1696       1:0      Bartoš K.               1707                    2.     Chvojka A.      1787       1/2      Dvořák E.         1720

    3.     Petráž M.          1722       1/2      Riedl V.                 1617                    3.     Navrátil M.      1729       1:0      Šlezingr V.       1708

    4.     Halbrštát D.     1649       0:1      Strachoň L.           1686                    4.     Izák M.              1716       1/2      Rusz G.             1632

    5.     Petrážová K.    1529       1:0      Beneš L.                1623                    5.     Bureš V.            1696       1:0      Krčmář S.          1465

    6.     Schmid M.        1320       0:1      Čuma J.                   1598                    6.     Grepl P.            1843       1:0      Mlynář M.        1472

    7.     Hlaváč L.          1250       1:0      Krušina A.            1000                    7.     Pavlů P.           1586       1:0      Rusz R.              1569

    8.     Horský J.          1100       1:0      Krušina P.            1000                    8.     Bušina V.         1562       0:1      Tobiška J.         1486

                          4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

     TJ Lanškroun B - Spartak Choceň B                                                     

    1.     Petruň M.         1652       0:1      Vavroušek P.       1846                                                                                                                          

    2.     Novotný K.     1622       0:1      Weis L.                  1802                                                                                                                          

    3.     Fabian K.          1553       0:1      Marinov P.           1700                                                                                                                          

    4.     Štefl S.               1580       0:1      Nikl L.                   1678                                                                                                                          

    5.     Marek J.             1602       1/2      Doseděl Z.            1690                                                                                                                          

    6.     Fabian K.          1612       1/2      Nedelčev R.          1528                                                                                                                          

    7.     Marek M.          1250       1/2      Šlégr M.                 1490                                                                                                                          

    8.     Pilný J.              1100       1/2      Starý S.                  1390                                                                                                                          

                            2 : 6                                                                                

 

Tabulka po 3. kole

                   1.   Lokomotiva Česká Třebová B           3    2    1    0           7        14   :  10          12

                   2.   Štefanydes Polička C                         3    2    1    0           7     15.5   :  8.5         10

                   3.   Sokol Městečko Trnávka                   3    2    0    1           6     13.5   :  10.5       11

                   4.   Spartak Choceň B                              3    2    0    1           6        14   :  10          10

                   5.   ŠK Žamberk C                                   3    2    0    1           6        14   :  10           9

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald B                           3    1    1    1           4     11.5   :  12.5        9

                   7.   Tropic Lanškroun                              3    1    1    1           4        13   :  11           8

                   8.   ŠK Svitavy B                                     3    1    0    2           3        12   :  12          10

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      3    0    0    3           0          7   :  17           3

                 10.   TJ Lanškroun B                                 3    0    0    3           0       5.5   :  18.5        1

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.