Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - čtvrté kolo 08.01.06

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 3. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Choceň B 2,5:5,5, Kunvald B - Lanškroun B 7:1, Svitavy B - M.Trnávka 3:5, Polička C - Č.Třebová B 5:3, Tropic - Ústí n/O. D 3,5:4,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

      ŠK Žamberk C - Spartak Choceň B                      ŠO K a.s. Kunvald B - TJ Lanškroun B

    1.     Brdíček D.        1727       1/2      Vavroušek P.       1846                    1.     Hodek R.          1698       0:1      Novotný K.     1622

    2.     Martinec J.        1738       1:0      Weis L.                  1802                    2.     Dvořák E.        1720       1:0      Křivohlávek D. 1540

    3.     Vohník M.        1697       0:1      Marinov P.           1700                    3.     Šlezingr V.       1708       1:0      Novák M.         1480

    4.     Jeništa J.            1774       1/2      Nikl L.                   1678                    4.     Rusz G.             1632       1:0      Štefl S.               1580

    5.     Mazura J.           1579       0:1      Nedelčev R.          1528                    5.     Stúj M.              1514       1:0      Marek J.             1602

    6.     Hurdes E.         1525       0:1      Šlégr M.                 1490                    6.     Krčmář S.          1465       1:0      Marek M.          1250

    7.     Janeček M.        1527       0:1      Starý S.                  1390                    7.     Mlynář M.        1472       1:0      Pilný J.              1100

    8.     Felcman M.       1407       1/2      Žídek J.                  1250                    8.     Tobiška J.         1486       1:0      Pekárek M.       1100

                          2.5 : 5.5                                                                           7 : 1

   ŠK Svitavy B - Sokol Městečko Trnávka      Štefanydes Polička C - Lokomotiva Česká Třebová B

    1.     Riedl T.             1720       1/2      Sojma Z.                 1887                    1.     Zeman A.          2075       1/2      Borek P.            1876

    2.     Riedl V.             1617       1/2      Šmíd F.                   1810                    2.     Charouz M.      1842       1/2      Šimek Z.            1696

    3.     Strachoň L.      1686       1/2      Chvojka A.           1787                    3.     Jerman M.         1686       1/2      Petráž M.          1722

    4.     Beneš L.            1623       1/2      Navrátil M.           1729                    4.     Stodola Z.        1760       0:1      Vondra L.         1727

    5.     Čuma J.              1598       0:1      Izák M.                   1716                    5.     Klíma L.           1509       1:0      Halbrštát D.     1649

    6.     Tesař J.               1891       1:0      Bureš V.                 1696                    6.     Sodomka A.     1494       1/2      Petrážová K.    1529

    7.     Krušina A.       1000       0:1      Grepl P.                 1843                    7.     Zeman A.          1542       1:0      Hlaváč L.          1250

    8.     Krušina P.        1000       0:1      Pavlů P.                1586                    8.     Buchta M.        1290       1:0      Čižinský P.      1250

                            3 : 5                                                                              5 : 3

Tropic Lanškroun - Jiskra Ústí nad Orlicí D                                              

    1.     Solil R.              1859       1/2      Pečinka M.           1709                                                                                                                          

    2.     Šebrle J.             1813       1/2      Fangl J.                  1749                                                                                                                          

    3.     Palla S.              1695       +:-       Mastný T.              1663                                                                                                                          

    4.     Heger M.           1687       0:1      Maštalíř J.             1587                                                                                                                          

    5.     Zubík M.           1654       0:1      Dostál L.               1549                                                                                                                          

    6.     Palla K.             1575       0:1      Hájek J.                  1415                                                                                                                          

    7.     Boháč L.           1608       1/2      Driemer J.              1571                                                                                                                          

    8.     Pecháček T.      1000       1:0      Bečička D.            1100                                                                                                                          

                          3.5 : 4.5                                                                             

 

Tabulka po 4. kole

                   1.   Štefanydes Polička C                         4    3    1    0         10     20.5   :  11.5         13

                   2.   Spartak Choceň B                              4    3    0    1           9     19.5   :  12.5         14

                   3.   Sokol Městečko Trnávka                   4    3    0    1           9     18.5   :  13.5         14

                   4.   ŠO K a.s. Kunvald B                           4    2    1    1           7     18.5   :  13.5         16

                   5.   Lokomotiva Česká Třebová B           4    2    1    1           7        17   :  15            13

                   6.   ŠK Žamberk C                                   4    2    0    2           6     16.5   :  15.5         10

                   7.   Tropic Lanškroun                              4    1    1    2           4     16.5   :  15.5         10

                   8.   ŠK Svitavy B                                     4    1    0    3           3        15   :  17            11

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      4    1    0    3           3     11.5   :  20.5         6

                 10.   TJ Lanškroun B                                 4    0    0    4           0       6.5   :  25.5         2

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.