Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - páté kolo 22.01.06

Páté kolo Krajského přeboru 3. třídy východ přineslo tyto výsledky: Üstí n/O. D - Žamberk C 4,5:3,5, Č.Třebová B - Tropic 5:3, M.Trnávka - Polička C 4:4, Lanškroun B - Svitavy B 4:4, Choceň B - Kunvald B 5:3


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

  Jiskra Ústí nad Orlicí D - ŠK Žamberk C        Lokomotiva Česká Třebová B - Tropic Lanškroun

    1.     Pečinka M.       1709       1/2      Brdíček D.            1727                    1.     Borek P.           1876       1:0      Solil R.              1859

    2.     Fangl J.              1749       1/2      Martinec J.            1738                    2.     Šimek Z.            1696       0:1      Šebrle J.             1813

    3.     Mastný T.         1663       1:0      Hrubeš M.             1625                    3.     Petráž M.          1722       1:0      Gregor P.          1648

    4.     Maštalíř J.         1587       1/2      Jeništa J.                1774                    4.     Vondra L.         1727       0:1      Palla S.              1695

    5.     Dostál L.          1549       0:1      Mazura J.               1579                    5.     Halbrštát D.    1649       1:0      Palla K.             1575

    6.     Hájek J.             1415       1:0      Hurdes E.              1525                    6.     Petrážová K.   1529       1:0      Boháč L.           1608

    7.     Driemer J.          1571       0:1      Janeček M.            1527                    7.     Schmid M.        1320       1:0      Pecháček T.      1000

    8.     Bečička D.        1100       1:0      Kopal V.                1425                    8.     Hlaváč L.         1250       0:1      Jonáš J.              1000

                          4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

Sokol Městečko Trnávka - Štefanydes Polička C              TJ Lanškroun B - ŠK Svitavy B

    1.     Burian M.         1818       1:0      Zeman A.               2075                    1.     Marek M.          1818       1:0      Riedl T.             1720

    2.     Šmíd F.              1810       1/2      Charouz M.           1842                    2.     Novák M.         1701       0:1      Bartoš K.          1707

    3.     Chvojka A.      1787       1/2      Jerman M.              1686                    3.     Petruň M.         1652       1:0      Riedl V.             1617

    4.     Navrátil M.      1729       0:1      Stodola Z.             1760                    4.     Novotný K.     1622       0:1      Strachoň L.      1686

    5.     Izák M.              1716       1/2      Klíma L.                1509                    5.     Fabian K.         1553       1:0      Beneš L.            1623

    6.     Bureš V.            1696       0:1      Sodomka A.          1494                    6.     Štefl S.               1580       1/2      Čuma J.              1598

    7.     Endl V.              2026       1:0      Zeman A.               1542                    7.     Marek J.            1602       0:1      Tesař J.               1891

    8.     Bušina V.          1562       1/2      Marek K.               1508                    8.     Marek M.          1250       1/2      Krušina A.       1000

                            4 : 4                                                                              4 : 4

  Spartak Choceň B - ŠO K a.s. Kunvald B                                                 

    1.     Vavroušek P.   1846       1/2      Hodek R.               1698                                                                                                                          

    2.     Weis L.             1802       1:0      Dvořák E.             1720                                                                                                                          

    3.     Marinov P.       1700       1:0      Šlezingr V.            1708                                                                                                                          

    4.     Nikl L.              1678       1:0      Rusz G.                  1632                                                                                                                          

    5.     Doseděl Z.        1690       0:1      Krčmář S.               1465                                                                                                                          

    6.     Nedelčev R.     1528       1/2      Mlynář M.             1472                                                                                                                          

    7.     Starý S.              1390       1/2      Tobiška J.              1486                                                                                                                          

    8.     Žídek J.              1250       1/2      Michalička V.      1495                                                                                                                          

                            5 : 3                                                                                

 

Tabulka po 5. kole

                   1.   Spartak Choceň B                              5    4    0    1         12     24.5   :  15.5         17

                   2.   Štefanydes Polička C                         5    3    2    0         11     24.5   :  15.5         15

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová B           5    3    1    1         10        22   :  18            18

                   4.   Sokol Městečko Trnávka                   5    3    1    1         10     22.5   :  17.5         16

                   5.   ŠO K a.s. Kunvald B                           5    2    1    2           7     21.5   :  18.5         17

                   6.   ŠK Žamberk C                                   5    2    0    3           6        20   :  20            12

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      5    2    0    3           6        16   :  24            9

                   8.   ŠK Svitavy B                                     5    1    1    3           4        19   :  21            14

                   9.   Tropic Lanškroun                              5    1    1    3           4     19.5   :  20.5         13

                 10.   TJ Lanškroun B                                 5    0    1    4           1     10.5   :  29.5         5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.