Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - šesté kolo 05.02.06

Šesté kolo Krajského přeboru 3. třídy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk C - Kunvald B 4,5:3,5, Svitavy B - Choceň B 3,5:4,5, Polička C -Lanškroun B 7:1, Tropic - M.Trnávka 4,5:3,5, Ústí n/O. D - Č.Třebová B 1,5:6,5


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

    ŠK Žamberk C - ŠO K a.s. Kunvald B                         ŠK Svitavy B - Spartak Choceň B

    1.     Brdíček D.        1727       1:0      Hodek R.               1698                    1.     Riedl T.             1720       1/2      Vavroušek P.   1846

    2.     Martinec J.        1738       1:0      Dvořák E.             1720                    2.     Riedl V.            1617       1/2      Weis L.             1802

    3.     Jeništa J.            1774       1:0      Šlezingr V.            1708                    3.     Strachoň L.      1686       0:1      Marinov P.       1700

    4.     Mazura J.           1579       1/2      Rusz G.                  1632                    4.     Beneš L.           1623       0:1      Nikl L.              1678

    5.     Janeček M.        1527       0:1      Krčmář S.               1465                    5.     Čuma J.              1598       1/2      Doseděl Z.        1690

    6.     Hynek P.          1410       1/2      Mlynář M.             1472                    6.     Tesař J.              1891       1:0      Nedelčev R.     1528

    7.     Felcman T.        1391       1/2      Rusz R.                  1569                    7.     Krušina A.       1000       0:1      Starý S.              1390

    8.     Felcman M.       1407       0:1      Tobiška J.              1486                    8.     Baláž J.              1000       1:0      Fajt L.                1100

                          4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

   Štefanydes Polička C - TJ Lanškroun B             Tropic Lanškroun - Sokol Městečko Trnávka

    1.     Zeman A.           2075       1:0      Novák M.              1701                    1.     Solil R.             1859       1:0      Šmíd F.              1810

    2.     Jerman M.          1686       1:0      Fabian K.              1553                    2.     Šebrle J.            1813       1:0      Chvojka A.      1787

    3.     Stodola Z.         1760       1:0      Štefl S.                    1580                    3.     Gregor P.         1648       1/2      Cedzo Š.            1765

    4.     Klíma L.            1509       1/2      Marek J.                 1602                    4.     Palla S.             1695       1/2      Navrátil M.      1729

    5.     Sodomka A.     1494       1:0      Fabian K.              1612                    5.     Paluda J.           1556       0:1      Izák M.              1716

    6.     Marek K.           1508       1/2      Pilný J.                  1100                    6.     Palla K.            1575       1:0      Bureš V.            1696

    7.     Hatala O.          1476       1:0      Cacek T.                 1100                    7.     Jonáš J.              1000       1/2      Franc F.             1645

    8.     Buchta M.         1290       1:0      Pekárek M.           1100                    8.     Havlíček V.     1000       0:1      Pavlů P.            1586

                            7 : 1                                                                           4.5 : 3.5

Jiskra Ústí nad Orlicí D - Lokomotiva Česká Třebová B                           

    1.     Pečinka M.       1709       1/2      Šimek Z.                 1696                                                                                                                          

    2.     Fangl J.              1749       1/2      Petráž M.               1722                                                                                                                          

    3.     Mastný T.         1663       0:1      Vondra L.              1727                                                                                                                          

    4.     Maštalíř J.         1587       -:+       Halbrštát D.         1649                                                                                                                          

    5.     Dostál L.          1549       0:1      Petrážová K.        1529                                                                                                                          

    6.     Hájek J.             1415       0:1      Schmid M.             1320                                                                                                                          

    7.     Driemer J.          1571       1/2      Hlaváč L.              1250                                                                                                                          

    8.     Voleský P.       1250       -:+       Steinmetz R.         1100                                                                                                                          

                          1.5 : 6.5                                                                             

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   Spartak Choceň B                              6    5    0    1         15        29   :  19         20

                   2.   Štefanydes Polička C                         6    4    2    0         14     31.5   :  16.5      21

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová B           6    4    1    1         13     28.5   :  19.5      23

                   4.   Sokol Městečko Trnávka                   6    3    1    2         10        26   :  22         18

                   5.   ŠK Žamberk C                                   6    3    0    3           9     24.5   :  23.5      15

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald B                           6    2    1    3           7        25   :  23         19

                   7.   Tropic Lanškroun                              6    2    1    3           7        24   :  24         16

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      6    2    0    4           6     17.5   :  30.5      9

                   9.   ŠK Svitavy B                                     6    1    1    4           4     22.5   :  25.5      16

                 10.   TJ Lanškroun B                                 6    0    1    5           1     11.5   :  36.5      5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.