Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - sedmé kolo 19.02.06

V sedmém kole Krajského přeboru 3. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová B - Žamberk C 1:7, M.Trnávka - Ústí n/O. B 6:2, Lanškroun B - Tropic 6:2, Choceň B - Polička C 2,5:5,5, Kunvald B - Svitavy B 2:6


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Lokomotiva Česká Třebová B - ŠK Žamberk C Sokol Městečko Trnávka - Jiskra Ústí nad Orlicí D

    1.     Borek P.            1876       1/2      Brdíček D.            1727                    1.     Burian M.         1818       +:-       Pečinka M.       1709

    2.     Šimek Z.            1696       1:0      Martinec J.            1738                    2.     Šmíd F.              1810       1/2      Fangl J.              1749

    3.     Petráž M.          1722       1:0      Toman A.               1670                    3.     Chvojka A.      1787       0:1      Mastný T.         1663

    4.     Vondra L.         1727       1:0      Hrubeš M.             1625                    4.     Cedzo Š.           1765       1/2      Dostál L.          1549

    5.     Halbrštát D.     1649       1:0      Mazura J.               1579                    5.     Navrátil M.      1729       1:0      Hájek J.             1415

    6.     Petrážová K.    1529       1:0      Hurdes E.              1525                    6.     Izák M.              1716       1:0      Driemer J.          1571

    7.     Schmid M.        1320       1:0      Janeček M.            1527                    7.     Bureš V.            1696       +:-       Franz L.             1100

    8.     Hlaváč L.          1250       1/2      Kopal V.                1425                    8.     Bušina V.         1562       +:-       Bečička D.        1100

                            7 : 1                                                                              6 : 2

     TJ Lanškroun B - Tropic Lanškroun                  Spartak Choceň B - Štefanydes Polička C

    1.     Marek M.          1818       1/2      Šebrle J.                 1813                    1.     Vavroušek P.  1846       0:1      Zeman A.           2075

    2.     Novák M.         1701       1:0      Gregor P.              1648                    2.     Weis L.             1802       1/2      Jerman M.          1686

    3.     Petruň M.         1652       1:0      Palla S.                  1695                    3.     Marinov P.      1700       1/2      Stodola Z.         1760

    4.     Novotný K.     1622       0:1      Pelcl K.                 1629                    4.     Nikl L.              1678       1/2      Klíma L.            1509

    5.     Křivohlávek D. 1540     1/2      Paluda J.                1556                    5.     Doseděl Z.       1690       1/2      Sodomka A.     1494

    6.     Novák M.         1480       1:0      Palla K.                 1575                    6.     Nedelčev R.     1528       0:1      Zeman A.           1542

    7.     Fabian K.          1553       1:0      Boháč L.                1608                    7.     Starý S.             1390       0:1      Hatala O.          1476

    8.     Marek M.          1250       1:0      Havlíček V.          1000                    8.     Žídek J.             1250       1/2      Schaffer D.        1250

                            6 : 2                                                                           2.5 : 5.5

      ŠO K a.s. Kunvald B - ŠK Svitavy B                                                      

    1.     Hodek R.          1698       0:1      Riedl T.                  1720                                                                                                                          

    2.     Dvořák E.         1720       1:0      Bartoš K.               1707                                                                                                                          

    3.     Šlezingr V.       1708       0:1      Riedl V.                 1617                                                                                                                          

    4.     Rusz G.             1632       0:1      Strachoň L.           1686                                                                                                                          

    5.     Stúj M.              1514       0:1      Beneš L.                1623                                                                                                                          

    6.     Krčmář S.          1465       0:1      Čuma J.                   1598                                                                                                                          

    7.     Mlynář M.        1472       0:1      Tesař J.                   1891                                                                                                                          

    8.     Tobiška J.         1486       1:0      Baláž J.                   1000                                                                                                                          

                            2 : 6                                                                                

Tabulka po 7. kole

                   1.   Štefanydes Polička C                         7    5    2    0         17        37   :  19         24

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová B           7    5    1    1         16     35.5   :  20.5      29

                   3.   Spartak Choceň B                              7    5    0    2         15     31.5   :  24.5      20

                   4.   Sokol Městečko Trnávka                   7    4    1    2         13        32   :  24         23

                   5.   ŠK Žamberk C                                   7    3    0    4           9     25.5   :  30.5      15

                   6.   ŠK Svitavy B                                     7    2    1    4           7     28.5   :  27.5      22

                   7.   ŠO K a.s. Kunvald B                           7    2    1    4           7        27   :  29         21

                   8.   Tropic Lanškroun                              7    2    1    4           7        26   :  30         17

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      7    2    0    5           6     19.5   :  36.5      10

                 10.   TJ Lanškroun B                                 7    1    1    5           4     17.5   :  38.5      10

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.