Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - osmé kolo 05.03.06

Výsledky osmého kola Krajského přeboru 3. třídy východ: Žamberk C - Svityvy B 6,5:1,5, Polička C - Kunvald B 4,5:3,5, Tropic - Choceň B 4,5:3,5, Ústí n/O. D - Lanškroun B 5:3, Č.Třebová B - M.Trnávka 5:3


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

         ŠK Žamberk C - ŠK Svitavy B                      Štefanydes Polička C - ŠO K a.s. Kunvald B

    1.     Brdíček D.        1727       1/2      Bartoš K.               1707                    1.     Zeman A.          2075       1:0      Hodek R.          1698

    2.     Martinec J.        1738       1/2      Riedl V.                 1617                    2.     Charouz M.      1842       1:0      Dvořák E.         1720

    3.     Vohník M.        1697       1:0      Strachoň L.           1686                    3.     Stodola Z.        1760       0:1      Šlezingr V.       1708

    4.     Jeništa J.            1774       1:0      Beneš L.                1623                    4.     Klíma L.           1509       1/2      Rusz G.             1632

    5.     Plíva J.              1732       1:0      Čuma J.                   1598                    5.     Sodomka A.     1494       1:0      Mlynář M.        1472

    6.     Mazura J.           1579       1:0      Tesař J.                   1891                    6.     Zeman A.          1542       0:1      Tobiška J.         1486

    7.     Hurdes E.         1525       1/2      Krušina A.            1000                    7.     Hatala O.          1476       1:0      Michalička V.  1495

    8.     Janeček M.        1527       1:0      Krušina P.            1000                    8.     Buchta M.        1290       0:1      Vyčítal L.         1000

                          6.5 : 1.5                                                                        4.5 : 3.5

    Tropic Lanškroun - Spartak Choceň B                Jiskra Ústí nad Orlicí D - TJ Lanškroun B

    1.     Solil R.              1859       1:0      Vavroušek P.       1846                    1.     Pečinka M.      1709       1/2      Petruň M.         1652

    2.     Šebrle J.             1813       1:0      Weis L.                  1802                    2.     Fangl J.             1749       0:1      Křivohlávek D. 1540

    3.     Palla S.              1695       0:1      Marinov P.           1700                    3.     Mastný T.         1663       1:0      Novák M.         1480

    4.     Heger M.           1687       1/2      Nikl L.                   1678                    4.     Dostál L.          1549       1:0      Fabian K.          1553

    5.     Palla K.             1575       0:1      Doseděl Z.            1690                    5.     Hájek J.             1415       1:0      Štefl S.               1580

    6.     Pecháček T.      1000       1:0      Nedelčev R.          1528                    6.     Driemer J.         1571       1/2      Marek J.             1602

    7.     Jonáš J.              1000       1:0      Starý S.                  1390                    7.     Voleský P.       1250       0:1      Marek M.          1250

    8.     Havlíček V.      1000       0:1      Žídek J.                  1250                    8.     Nejedlý L.       1312       1:0      Pilný J.              1100

                          4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

Lokomotiva Česká Třebová B - Sokol Městečko Trnávka                          

    1.     Borek P.            1876       1:0      Sojma Z.                 1887                                                                                                                          

    2.     Šimek Z.            1696       1:0      Šmíd F.                   1810                                                                                                                          

    3.     Petráž M.          1722       1:0      Chvojka A.           1787                                                                                                                          

    4.     Vondra L.         1727       1:0      Cedzo Š.                1765                                                                                                                          

    5.     Halbrštát D.     1649       0:1      Navrátil M.           1729                                                                                                                          

    6.     Petrážová K.    1529       0:1      Izák M.                   1716                                                                                                                          

    7.     Schmid M.        1320       1:0      Bureš V.                 1696                                                                                                                          

    8.     Hlaváč L.          1250       0:1      Pavlů P.                1586                                                                                                                          

                            5 : 3                                                                                

Tabulka po 8. kole

              1.   Štefanydes Polička C                     8    6    2    0         20     41.5   :  22.5      28

              2.   Lokomotiva Česká Třebová B       8    6    1    1         19     40.5   :  23.5      34

                   3.   Spartak Choceň B                              8    5    0    3         15        35   :  29         23

                   4.   Sokol Městečko Trnávka                   8    4    1    3         13        35   :  29         26

                   5.   ŠK Žamberk C                                   8    4    0    4         12        32   :  32         20

                   6.   Tropic Lanškroun                              8    3    1    4         10     30.5   :  33.5      21

                   7.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      8    3    0    5           9     24.5   :  39.5      14

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald B                           8    2    1    5           7     30.5   :  33.5      24

                   9.   ŠK Svitavy B                                     8    2    1    5           7        30   :  34         22

                 10.   TJ Lanškroun B                                 8    1    1    6           4     20.5   :  43.5      12

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.