Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 3. třídy východ 2005/06 - deváté kolo 19.03.06

Poslední deváté kolo Krajského přeboru 3. třídy východ přineslo tyto výsledky: M.Trnávka - Žamberk C 4,5:3,5, Lanškroun B - Č.Třebová B 1:7, Choceň B - Ústí n/O. D 4,5:3,5, Kunvald B - Tropic 3,5:4,5, Svitavy B - Polička C 4,5:3,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

  Sokol Městečko Trnávka - ŠK Žamberk C         TJ Lanškroun B - Lokomotiva Česká Třebová B

    1.     Šmíd F.              1810       1/2      Brdíček D.            1727                    1.     Novotný K.     1622       -:+       Borek P.            1876

    2.     Chvojka A.      1787       1/2      Martinec J.            1738                    2.     Křivohlávek D. 1540    0:1      Šimek Z.            1696

    3.     Navrátil M.      1729       1/2      Jeništa J.                1774                    3.     Novák M.         1480       0:1      Petráž M.          1722

    4.     Izák M.              1716       0:1      Plíva J.                   1732                    4.     Marek J.            1602       0:1      Vondra L.         1727

    5.     Grepl P.            1843       1:0      Mazura J.               1579                    5.     Fabian K.         1612       0:1      Halbrštát D.     1649

    6.     Franc F.             1645       1:0      Hurdes E.              1525                    6.     Marek M.          1250       0:1      Petrážová K.    1529

    7.     Pavlů P.            1586       0:1      Janeček M.            1527                    7.     Pilný J.             1100       1:0      Hlaváč L.          1250

    8.     Bušina V.          1562       1:0      Kopal V.                1425                    8.     Komínek L.     1100       0:1      Steinmetz R.     1100

                          4.5 : 3.5                                                                           1 : 7

Spartak Choceň B - Jiskra Ústí nad Orlicí D            ŠO K a.s. Kunvald B - Tropic Lanškroun

    1.     Vavroušek P.   1846       1:0      Pečinka M.           1709                    1.     Hodek R.          1698       0:1      Solil R.              1859

    2.     Weis L.             1802       0:1      Fangl J.                  1749                    2.     Dvořák E.        1720       0:1      Šebrle J.             1813

    3.     Marinov P.       1700       1:0      Dostál L.               1549                    3.     Šlezingr V.       1708       1:0      Gregor P.          1648

    4.     Nikl L.              1678       1:0      Hájek J.                  1415                    4.     Rusz G.             1632       1/2      Palla S.              1695

    5.     Doseděl Z.        1690       1/2      Driemer J.              1571                    5.     Stúj M.              1514       +:-       Zubík M.           1654

    6.     Nedelčev R.     1528       0:1      Nejedlý L.            1312                    6.     Krčmář S.          1465       1:0      Palla K.             1575

    7.     Šlégr M.            1490       0:1      Franz L.                 1100                    7.     Mlynář M.        1472       0:1      Boháč L.           1608

    8.     Žídek J.              1250       1:0      Mareš J.                  1100                    8.     Tobiška J.         1486       0:1      Pecháček T.      1000

                          4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

     ŠK Svitavy B - Štefanydes Polička C                                                     

    1.     Riedl T.             1720       1:0      Zeman A.               2075                                                                                                                          

    2.     Bartoš K.          1707       1:0      Jerman M.              1686                                                                                                                          

    3.     Riedl V.             1617       0:1      Stodola Z.             1760                                                                                                                          

    4.     Strachoň L.      1686       1:0      Klíma L.                1509                                                                                                                          

    5.     Čuma J.              1598       1/2      Sodomka A.          1494                                                                                                                          

    6.     Tesař J.               1891       1:0      Zeman A.               1542                                                                                                                          

    7.     Krušina A.       1000       0:1      Marek K.               1508                                                                                                                          

    8.     Baláž J.              1000       0:1      Stodola J.              1250                                                                                                                          

                          4.5 : 3.5                                                                             

Konečná tabulka

              1.   Lokomotiva Česká Třebová B       9    7    1    1         22     47.5   :  24.5      41

              2.   Štefanydes Polička C                     9    6    2    1         20        45   :  27         31

              3.   Spartak Choceň B                          9    6    0    3         18     39.5   :  32.5      27

                   4.   Sokol Městečko Trnávka                   9    5    1    3         16     39.5   :  32.5      29

                   5.   Tropic Lanškroun                              9    4    1    4         13        35   :  37         25

                   6.   ŠK Žamberk C                                   9    4    0    5         12     35.5   :  36.5      22

                   7.   ŠK Svitavy B                                     9    3    1    5         10     34.5   :  37.5      26

                   8.   Jiskra Ústí nad Orlicí D                      9    3    0    6           9        28   :  44         17

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald B                           9    2    1    6           7        34   :  38         27

                 10.   TJ Lanškroun B                                 9    1    1    7           4     21.5   :  50.5      13

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.