Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev mladších žáků 0506 - první dvoukolo 19.11.05

Za účasti osmi družstev byl zahájen Krajský přebor družstev mladších žáků prvním dvoukolem.


Kolo 1 
1.1 1 DDM Polička   5 - 1 4 DDM Alfa Pardubice
1 Baláž Jindřich 0 : 1 Karaba Viktor 0
2 Stodola Jakub 1 : 0 Lehárová Alžběta 0
3 Petrásek Kamil 1 : 0 Pochobradský Libor 0
4 Kopecký Václav 1 : 0 Bartoň Radek 0
5 Schaffer Ondřej 1 : 0 Němec Tomáš 0
6 Sion David 1 : 0 Fajman Miloš 0
1.2 2 ŠK DDM Vysoké Mýto B   4 - 2 3 ŠO DDM Hlinsko
1 Jílek Václav 0 : 1 Laštúvka Karel 0
2 Švarc Ondřej 0 : 1 Rott Michal 0
3 Sabolová Kristýna 1 : 0 Hanus Lukáš 0
4 Sháněl Matěj 1 : 0 Osička Přemysl 0
5 Kmoch Tomáš 1 : 0 Otava Tomáš 0
6 Borovec Ondřej + : - -
1.3 8 Sokol Mistrovice   2½ - 3½ 5 TJ Lanškroun
1 Kristl Václav ½ : ½ Snítil Jiří 1292
2 Smejkalová Monika 0 : 1 Marek Michal 0
3 Pecháček Robin 1 : 0 Pekárek Marián 0
4 Linhart Lukáš 0 : 1 Cacek Tomáš 0
5 Kapalčík Šimon 0 : 1 Nečas Lukáš 0
6 Havel Dominik 1 : 0 Vu Antonín 0
1.4 6 Lok. DDM Č. Třebová B   ½ - 5½ 7 Jiskra Ústí nad Orlicí
1 Wetter Zdeněk ½ : ½ Nejedlý Lukáš 1312
2 Tölg Tomáš 0 : 1 Franz Lukáš 0
3 Ratzinger Patrik 0 : 1 Kapoun Vít 0
4 Janec Juraj 0 : 1 Mareš Jan 0
5 Nejedlý Lukáš 0 : 1 Kokula Filip 0
6 Pařízek Tomáš 0 : 1 Kašpar Jan 0
Kolo 2 
2.1 3 ŠO DDM Hlinsko 4 - 2 1 DDM Polička
1 Laštúvka Karel 0 1 : 0 Baláž Jindřich 0
2 Rott Michal 0 1 : 0 Stodola Jakub 0
3 Hanus Lukáš 0 1 : 0 Petrásek Kamil 0
4 Osička Přemysl 0 0 : 1 Kopecký Václav 0
5 Otava Tomáš 0 1 : 0 Schaffer Ondřej 0
6 - - : + Sion David 0
2.2 4 DDM Alfa Pardubice 2 - 4 2 ŠK DDM Vysoké Mýto B
1 Karaba Viktor 0 1 : 0 Jílek Václav 0
2 Lehárová Alžběta 0 ½ : ½ Švarc Ondřej 0
3 Pochobradský Viktor 0 ½ : ½ Sabolová Kristýna 0
4 Bartoň Radek 0 0 : 1 Sháněl Matěj 0
5 Fajman Miloš 0 0 : 1 Kmoch Tomáš 0
6 Macek Jonáš 0 0 : 1 Borovec Ondřej 0
2.3 8 Sokol Mistrovice 4 - 2 6 Lok. DDM Č. Třebová B
1 Kristl Václav 0 1 : 0 Wetter Zdeněk 0
2 Smejkalová Monika 0 0 : 1 Tölg Tomáš 0
3 Pecháček Robin 0 1 : 0 Ratzinger Patrik 0
4 Linhart Lukáš 0 1 : 0 Janec Juraj 0
5 Kapalčík Šimon 0 ½ : ½ Nejedlý Lukáš 0
6 Krejčí Filip 0 ½ : ½ Pařízek Tomáš 0
2.4 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 2½ - 3½ 5 TJ Lanškroun
1 Nejedlý Lukáš ## ½ : ½ Snítil Jiří 1292
2 Franz Lukáš 0 0 : 1 Marek Michal 0
3 Kapoun Vít 0 1 : 0 Pekárek Marián 0
4 Mareš Jan 0 ½ : ½ Cacek Tomáš 0
5 Kokula Filip 0 0 : 1 Nečas Lukáš 0
6 Kašpar Jan 0 ½ : ½ Vu Antonín 0
Por. Tým Part. + = - MP3  Z p. výher score
1 ŠK DDM Vysoké Mýto B 2 2 0 0 6 7 8
2 TJ Lanškroun 2 2 0 0 6 6 7
3 TJ Štefanydes + DDM Polička 2 1 0 1 3 7 7
4 Jiskra Ústí nad Orlicí 2 1 0 1 3 6 8
5 ŠO DDM Hlinsko v Čechách 2 1 0 1 3 6 6
6 Sokol Mistrovice 2 1 0 1 3 5 6,5
7 DDM Alfa Pardubice 2 0 0 2 0 2 3
8 Lokomotiva DDM Česká Třebová B 2 0 0 2 0 1 2,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.