Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev mladších žáků 0506 - čtvrté dvoukolo 12.04.06

Poslední dvoukolo Krajského přeboru družstev mladších žáků vyneslo do čela družstvo TJ Lanškroun, které zaslouženě získalo titul Krajského přeborníka pro rok 2006.


Kolo 6
6.1 6 Loko DDM Č. Třebová B 3˝ - 2˝ 4 DDM Alfa Pardubice
1 Steinmetz Roman 0 : 1 Růžička Filip
2 Wetter Zdeněk 1 : 0 Karaba Viktor
3 Tölg Tomáš 1 : 0 Lehárová Alžběta
4 Ratzinger Patrik ˝ : ˝ Bartoň Radek
5 Janec Juraj 0 : 1 Bureš Martin
6 Tomáško Martin + : - -
6.2 5 TJ Lanškroun 5˝ - ˝ 3 ŠO DDM Hlinsko
1 Snítil Jiří ˝ : ˝ Laštůvka Karel
2 Marek Michal 1 : 0 Rott Michal
3 Chmelík Ondřej 1 : 0 Hanus Lukáš
4 Pohan Lukáš 1 : 0 Vacek Josef
5 Paukert Jan 1 : 0 Otava Tomáš
6 Vu Antonín 1 : 0 Ptáček Tomáš
6.3 1 Štefanydes Polička 5˝ - ˝ 8 Sokol Mistrovice
1 Baláž Jindřich 1 : 0 Kristl Václav
2 Stodola Jakub 1 : 0 Smejkalová Monika
3 Petrásek Kamil ˝ : ˝ Pecháček Robin
4 Kopecký Václav 1 : 0 Linhart Lukáš
5 Petrásek Jan 1 : 0 Havel Dominik
6 Sion David 1 : 0 Krejčí Filip
6.4 2 ŠK DDM Vysoké Mýto B 4 - 2 7 Jiskra Ústí nad Orlicí
1 Jílek Václav 0 : 1 Kapoun Vít
2 Švarc Ondřej 1 : 0 Kubišta Ladislav
3 Sabolová Kristýna 1 : 0 Süsserová Martina
4 Sháněl Matěj 0 : 1 Kašpar Jan
5 Krejza Šimon 1 : 0 Holásek Jan
6 Borovec Ondřej 1 : 0 Holásek Vít
Kolo 7
7.1 4 DDM Alfa Pardubice ˝ - 5˝ 5 TJ Lanškroun
1 Růžička Filip ˝ : ˝ Snítil Jiří
2 Karaba Viktor 0 : 1 Marek Michal
3 Lehárová Alžběta 0 : 1 Chmelík Ondřej
4 Bartoň Radek 0 : 1 Pohan Lukáš
5 Fajman Miloš 0 : 1 Paukert Jan
6 Bureš Martin 0 : 1 Marek Dominik
7.2 3 ŠO DDM Hlinsko 5 - 1 6 Loko DDM Č. Třebová B
1 Laštůvka Karel 0 : 1 Steinmetz Roman
2 Rott Michal 1 : 0 Wetter Zdeněk
3 Hanus Lukáš 1 : 0 Tölg Tomáš
4 Vacek Josef 1 : 0 Ratzinger Patrik
5 Otava Tomáš 1 : 0 Janec Juraj
6 Ptáček Tomáš 1 : 0 Tomáško Martin
7.3 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 2 - 4 1 Štefanydes Polička
1 Kapoun Vít 1 : 0 Baláž Jindřich
2 Kubišta Ladislav 1 : 0 Stodola Jakub
3 Süsserová Martina 0 : 1 Petrásek Kamil
4 Kašpar Jan 0 : 1 Kopecký Václav
5 Holásek Jan 0 : 1 Sion David
6 Holásek Vít 0 : 1 Stodola Marek
7.4 2 ŠK DDM Vysoké Mýto B 4 - 2 8 Sokol Mistrovice
1 Jílek Václav 0 : 1 Kristl Václav
2 Švarc Ondřej 1 : 0 Smejkalová Monika
3 Sabolová Kristýna 0 : 1 Pecháček Robin
4 Sháněl Matěj 1 : 0 Linhart Lukáš
5 Krejza Šimon 1 : 0 Havel Dominik
6 Borovec Ondřej 1 : 0 Krejčí Filip
Konečné pořadí
Por. Tým Part. + = - MP3 p. výher Body
1 TJ Lanškroun 7 6 0 1 18 26 29
2 Štefanydes Polička 7 5 1 1 16 19 28
3 ŠK DDM Vysoké Mýto B 7 5 1 1 16 18 25˝
4 ŠO DDM Hlinsko 7 5 0 2 15 17 25
5 DDM Alfa Pardubice 7 2 0 5 6 8 16˝
6 Sokol Mistrovice 7 2 0 5 6 8 15
7 Jiskra Ústí nad Orlicí 7 1 0 6 3 7 18
8 Loko DDM Č.Třebová B 7 1 0 6 3 4 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.