Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Konečné pořadí Krajského přeboru mládeže 2005/06 po základní části 28.03.06

Přiložená tabulka ukazuje konečné pořadí všech skupin Krajského přeboru mládeže 2005/06 po odehrání základní části, postupující do závěrečného finale jsou označeni červeně.


Konečné pořadí KP kategorie do 10-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Paukert Jan TJ Lanškroun 35 6 35 6 35 5 0 0 105 17
2. Marek Dominik TJ Lanškroun 30 5,5 26 4 26 4 40 6 96 15,5
3. Vu Antonín TJ Lanškroun 0 0 40 7 40 7 0 0 80 14
4. Zadražil Dominik TJ Lanškroun 0 0 30 4 22 4 22 4 74 12
5. Matouš Petr DDM Polička 22 3,5 22 4 0 0 26 5 70 12,5
6. Jursa Vít TJ Lanškroun 0 0 0 0 30 4,5 35 5 65 9,5
7. Holásek Jan TJ Jiskra Ústí n.O. 26 3,5 16 3 16 4 19 4 61 11,5
8. Knapovský Matěj DDM Č. Třebová 16 1 22 4 19 4 8 3 57 11
9. Půlpán Matěj Chrudim 0 0 0 0 13 3,5 30 5 43 8,5
10. Lorenc Adam SK Žamberk 40 6 0 0 0 0 0 0 40 6
11. Holásek Vít TJ Jiskra Ústí n.O. 19 2 8 2 8 3 10 3,5 37 8,5
12. Dospěl Josef DDM Hlinsko 13 0,5 6 2 6 2,5 13 4 32 8,5
13. Janda Vojtěch DDM Č. Třebová 0 0 13 3 4 1 0 0 17 4
14. Běloušek Ondřej Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 16 4 16 4
15. Neumann Michal DDM Hlinsko 0 0 0 0 10 3,5 0 0 10 3,5
16. Dušek Karel Horní Čermná 0 0 10 2 0 0 0 0 10 2
17. Hunal Ondřej ŠK Vysoké Mýto 0 0 0 0 0 0 6 3 6 3
18. Bielčiková Sára ŠK Kámen 0 0 0 0 0 0 5 3 5 3
19. Paukertová Eliška TJ Lanškroun 0 0 5 1 0 0 0 0 5 1
20. Urban Kristian TJ Lanškroun 0 0 0 0 5 1 0 0 5 1
21. Bednář Tomáš DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 4 2 4 2
22. Zaplatílek Petr Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 3 2 3 2
23. Hnát Denis DDM Polička 0 0 0 0 0 0 2 1,5 2 1,5
24. Kosina David Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
Konečné pořadí KP kategorie do 12-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Petrásek Kamil Polička 40 6 35 5,5 0 0 22 5 97 16,5
2. Rott Michal Hlinsko 30 5 30 5,5 35 6 30 5 95 16,5
3. Hanus Lukáš Hlinsko 19 4 6 4 30 5 35 6 84 15
4. Kapoun Vít Ústí n.O.  35 6 13 4 19 4 26 5 80 15
5. Půlpán Jakub Chrudim 0 0 0 0 40 7 40 6,5 80 13,5
6. Dunglová Natálie Žamberk 16 3,5 19 4,5 26 4,5 10 4 61 13
7. Čižinský Petr Č. Třebová 26 5 22 5 10 4 0 0 58 14
8. Sabolová Kristýna Vysoké Mýto 0 0 16 4 22 4,5 19 4,5 57 13
9. Stodola Marek Polička 22 4 26 5 0 0 5 4 53 13
10. Sháněl Matěj Vysoké Mýto 0 0 40 6 0 0 13 4 53 10
11. Nečas Lukáš Lanškroun 10 3,5 3 3,5 16 4 16 4,5 42 12
12. Wetter Zdeněk Č. Třebová 13 3,5 1 3 4 3 4 4 21 10,5
13. Sion David Polička 6 3 10 4 0 0 3 3,5 19 10,5
14. Hájek Pavel Vysoké Mýto 0 0 4 4 13 4 1 3 18 11
15. Kubalík Michal Žamberk 0 0 0 0 8 4 8 4 16 8
16. Osička Přemysl Hlinsko 0 0 5 4 3 3 1 3,5 9 10,5
17. John Petr Ústí n.O.  0 0 1 3 6 4 2 3,5 9 10,5
18. Ratzinger Patrik Č. Třebová 0 0 8 4 1 3 0 0 9 7
19. Kašpar Jan Ústí n.O.  8 3,5 1 3 0 0 0 0 9 6,5
20. Pařízek Tomáš Č. Třebová 5 3 2 3 1 2 1 3 8 9
21. Vaculík Jakub Lanškroun 0 0 1 3 5 4 1 3 7 10
22. Šmajzrová Kateřina Ústí n.O.  4 2 0 0 2 3 0 0 6 5
23. Hledík Jakub Zaječice 0 0 0 0 0 0 6 4 6 4
24. Kolomý Štěpán Lanškroun 0 0 1 3 1 3 1 3 3 9
25. Tomáško Martin Č. Třebová 2 2 0 0 1 2 0 0 3 4
26. Švec Miroslav Polička 3 2 0 0 0 0 0 0 3 2
27. Vyskočil Daniel Polička 0 0 1 3 0 0 1 3 2 6
28. Lesák Martin Č. Třebová 0 0 1 2 0 0 1 3 2 5
29. Chmelík Martin Lanškroun 0 0 1 2 1 2 0 0 2 4
30. Mastná Kristýna Ústí n.O.  0 0 1 1 1 1 0 0 2 2
31. Bartoška Ondřej Heř. Městec 0 0 0 0 0 0 1 3,5 1 3,5
32. Belobrad Jan Žamberk 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
33. Golubeva Nikol ŠK Kámen 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
34. Zavřelová Kateřina Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
35. Janec Ferdinand Hlinsko 0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
36. Šimberský Vojtěch Vysoké Mýto 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
37. Mikiska Martin Žamberk 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
38. Zavřelová Petra Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
Konečné pořadí KP kategorie do 14-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Výprachtický David SK Žamberk 35 6 19 4,5 35 6 30 5,5 100 17,5
2. Kosek Marek ŠK V. Mýto 40 6,5 40 6,5 0 0 0 0 80 13
3. Tomeš Marek ŠK V. Mýto 1 3,5 8 4,5 30 5,5 40 6,5 78 16,5
4. Lorenc Josef SK Žamberk 2 4 35 6 6 4,5 26 5,5 67 16
5. Půlpán Jakub TJ Chrudim 8 4,5 16 4,5 40 6 0 0 64 15
6. Malá Michaela SK Žamberk 19 5 22 5 22 5 0 0 63 15
7. Hanus Lukáš ŠO DDM Hlinsko 30 5 1 3,5 26 5 2 4 58 14
8. Rott Michal ŠO DDM Hlinsko 1 4 10 4,5 8 4,5 35 5,5 53 14,5
9. Marek Michal TJ Lanškroun 22 5 4 4,5 19 5 10 4,5 51 14,5
10. Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí n.O. 26 5 1 4 1 3,5 22 5 49 14
11. Jílek Václav ŠK V. Mýto 0 0 3 4 16 5 13 4,5 32 13,5
12. Lehárová Alžběta DDM ALFA Pard. 1 3 30 5 0 0 1 4 32 12
13. Mareš Jan TJ Jiskra Ústí n.O. 1 3 26 5 0 0 1 3 28 11
14. Petrásek Kamil DDM Polička 1 3 0 0 1 4 19 5 21 12
15. Kubišta Ladislav TJ Jiskra Ústí n.O. 16 5 1 3 0 0 0 0 17 8
16. Mazura Ondřej SK Žamberk 5 4 1 3,5 10 4,5 0 0 16 12
17. Horák Milan Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 16 5 16 5
18. Franz Lukáš TJ Jiskra Ústí n.O. 13 4,5 1 4 0 0 1 3,5 15 12
19. Krušina Patrik Svitavy 1 3 0 0 13 5 1 4 15 12
20. Hejkrlík Lukáš SK Žamberk 1 2,5 13 4,5 1 2 0 0 15 9
21. Růžička Filip DDM ALFA Pard. 3 4 5 4,5 0 0 6 4,5 14 13
22. Petrásek Jan DDM Polička 1 4 0 0 1 2 8 4,5 10 10,5
23. Sabolová Kristýna ŠK V. Mýto 10 4,5 0 0 0 0 0 0 10 4,5
24. Schaffer Ondřej DDM Polička 1 2 1 3 2 4 4 4 7 11
25. Tolg Tomáš DDM Č. Třebová 1 4 6 4,5 0 0 0 0 7 8,5
26. Čižinský Petr DDM Č. Třebová 6 4,5 1 2,5 0 0 0 0 7 7
27. Kainek Jan SK Žamberk 0 0 1 3,5 5 4,5 0 0 6 8
28. Hájek Pavel ŠK V. Mýto 1 2 1 2 1 3 3 4 5 9
29. Kubalík Michal SK Žamberk 0 0 1 3 4 4 0 0 5 7
30. Bartoška Ondřej Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 5 4,5 5 4,5
31. Hofrichtr Matěj TJ Jiskra Ústí n.O. 1 3 0 0 3 4 0 0 4 7
32. Krejza Šimon ŠK V. Mýto 4 4 0 0 0 0 0 0 4 4
33. Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí n.O. 0 0 1 3 1 3,5 1 3,5 3 10
34. Adam Daniel Svitavy 1 3 0 0 1 3 1 3,5 3 9,5
35. Dunglová Natálie SK Žamberk 1 3,5 2 4 0 0 0 0 3 7,5
36. Holásek Jan TJ Jiskra Ústí n.O. 1 1 1 2 1 2 0 0 3 5
37. Karaba Viktor DDM ALFA Pard. 1 3,5 1 4 0 0 0 0 2 7,5
38. Kubalík Jaroslav SK Žamberk 0 0 1 3 1 4 0 0 2 7
39. Otava Tomáš ŠO DDM Hlinsko 0 0 0 0 1 4 1 3 2 7
40. Bleha Pavel Jiskra H. Městec 1 3 0 0 0 0 1 3,5 2 6,5
41. Urválek Michal Jiskra H. Městec 1 3,5 0 0 0 0 1 3 2 6,5
42. John Petr TJ Jiskra Ústí n.O. 0 0 0 0 1 2,5 1 3,5 2 6
43. Krátký Josef TJ Lanškroun 0 0 1 3 1 3 0 0 2 6
44. Vaculík Jakub TJ Lanškroun 0 0 0 0 1 4 1 2 2 6
45. Nečas Lukáš TJ Lanškroun 0 0 1 3 1 2,5 0 0 2 5,5
46. Kokula Filip TJ Jiskra Ústí n.O. 1 2 0 0 1 3 0 0 2 5
47. Ratzinger Patrik DDM Č. Třebová 0 0 1 2,5 0 0 1 2,5 2 5
48. Stejskal Jakub TJ Jiskra Ústí n.O. 0 0 0 0 1 2 1 3 2 5
49. Stodola Marek DDM Polička 1 2 0 0 0 0 1 3 2 5
50. Holásek Vít TJ Jiskra Ústí n.O. 0 0 1 2 1 2 0 0 2 4
51. Smejkalová Monika Mistrovice 1 2 1 2 0 0 0 0 2 4
52. Mastná Kristýna TJ Jiskra Ústí n.O. 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0
53. Bielčik Šimon ŠK Kámen 0 0 0 0 1 4 0 0 1 4
54. Havel Dominik Horní Čermná 0 0 1 4 0 0 0 0 1 4
55. Osička Přemysl ŠO DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 4 1 4
56. Cechlovský Jan Chrast 0 0 0 0 0 0 1 3,5 1 3,5
57. Jániš Petr ŠK Kámen 0 0 0 0 1 3,5 0 0 1 3,5
58. Matějíček Michael SK Žamberk 0 0 0 0 1 3,5 0 0 1 3,5
59. Šafář Roman ŠK Kámen 0 0 0 0 1 3,5 0 0 1 3,5
60. Vu Antonín TJ Lanškroun 0 0 0 0 1 3,5 0 0 1 3,5
61. Belobrad Jan SK Žamberk 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
62. Belobrad Šimon SK Žamberk 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
63. Bureš Tomáš ŠO DDM Hlinsko 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
64. Cvrkal Richard Mor. Třebová 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
65. Jačisko Jakub DDM Č. Třebová 1 3 0 0 0 0 0 0 1 3
66. Komínek Lukáš TJ Lanškroun 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
67. Kozák David Svitavy 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
68. Šamánek Radek ŠK Kámen 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
69. Zavřelová Kateřina ŠO DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
70. Chmelík Martin TJ Lanškroun 0 0 1 2,5 0 0 0 0 1 2,5
71. Ptáček Tomáš ŠO DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
72. Valek Kryštof ŠK V. Mýto 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
73. Vávra Michal Chrast 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
74. Bielčiková Sára ŠK Kámen 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
75. Čiháková Žaneta Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
76. Martínek Šimon ŠK V. Mýto 1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
77. Mikyska Martin SK Žamberk 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
78. Petr  Adam ŠK Kámen 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
79. Samková Pavla Rosice 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
80. Vacek Damián ŠO DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
81. Zavřelová Petra ŠO DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
82. Krejčí Filip Mistrovice 0 0 1 1,5 0 0 0 0 1 1,5
83. Kohoutková Zuzana Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
84. Nejedlý Lukáš DDM Č. Třebová 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1
85. Vodička Tomáš SK Žamberk 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
Konečné pořadí KP kategorie do 16-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Petráž Martin DDM Č. Třebová 40 5,5 40 5,5 0 0 40 5,5 120 16,5
2. Sabolová Gabriela ŠK V. Mýto 30 5 26 5 40 5,5 26 4,5 96 15,5
3. Kůs Martin TJ Chrudim 26 5 30 5 30 5 35 5 95 15
4. Krys Jan TJ Chrudim 22 4,5 22 5 26 4 30 5 78 14,5
5. Bednář Marcel TJ Jablonné n.O. 19 4,5 35 5 0 0 13 4 67 13,5
6. Felcman Tomáš SK Žamberk 35 5 13 4 0 0 19 4,5 67 13,5
7. Beneš Milan ŠK V. Mýto 10 3,5 19 4,5 35 5 0 0 64 13
8. Stodola Jakub DDM Polička 8 3,5 16 4 16 4 22 4,5 54 12,5
9. Ondrej Tomáš ŠK V. Mýto 13 4 10 4 19 4 16 4,5 48 12,5
10. Baláž Jindřich Svitavy 6 3,5 0 0 22 4 4 3 32 10,5
11. Nejedlý Lukáš TJ Jiskra Ústí n.O. 16 4 4 3,5 0 0 0 0 20 7,5
12. Pohan Lukáš TJ Lanškroun 0 0 1 3 10 3,5 8 4 19 10,5
13. Soukal Petr TJ Chrudim 0 0 3 3,5 6 3 8 4 17 10,5
14. Švarc Ondřej ŠK V. Mýto 4 3 1 2,5 8 3 1 2 13 8,5
15. Gibiš Petr TJ Jiskra Ústí n.O. 0 0 0 0 13 3,5 0 0 13 3,5
16. Půlpán Jakub Chrudim 0 0 0 0 0 0 10 4 10 4
17. Chmelík Ondřej TJ Lanškroun 0 0 1 3 2 2,5 5 3,5 8 9
18. Steinmetz Roman DDM Č. Třebová 2 2,5 6 4 0 0 0 0 8 6,5
19. Snítil Jiří TJ Lanškroun 0 0 8 4 0 0 0 0 8 4
20. Borovec Ondřej ŠK V. Mýto 0 0 1 2 5 3 1 3 7 8
21. Kmoch Tomáš ŠK V. Mýto 1 2,5 1 3 3 2,5 2 3 6 8,5
22. Pecháček Robin Horní Čermná 0 0 5 4 0 0 0 0 5 4
23. Susserová Martina TJ Jiskra Ústí n.O. 5 3,5 0 0 0 0 0 0 5 3,5
24. Simon Ondřej ŠK V. Mýto 0 0 0 0 4 3 0 0 4 3
25. Kristl Václav Mistrovice 1 2,5 2 3,5 0 0 0 0 3 6
26. Ecsiová Dominika TJ Jiskra Ústí n.O. 3 3 0 0 0 0 0 0 3 3
27. Špaček Michal Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 3 3 3 3
28. Kopecký Václav DDM Polička 1 2,5 1 3 0 0 0 0 2 5,5
29. Machata Štěpán Svitavy 1 0 0 0 1 1 0 0 2 1
30. Němec Karel DDM Polička 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
31. Pekárek Marián TJ Lanškroun 0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
32. Kocek Lukáš Jiskra H. Městec 1 2,5 0 0 0 0 0 0 1 2,5
33. Dytrt Filip SK Žamberk 0 0 1 2 0 0 0 0 1 2
34. Skokan Martin Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
35. Lesák Tomáš DDM Č. Třebová 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1
36. Plecháček Adam DDM Polička 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1
37. Kocek Lukáš Heřmanův Městec 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
38. Jelínek Tomáš SK Žamberk 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
39. Janec Juraj Česká Třebová 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
Konečné pořadí KP kategorie dívky do 10-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Bielčiková Sára ŠK Kámen 0 0 0 0 0 0 5 3 5 3
2. Paukertová Eliška TJ Lanškroun 0 0 5 1 0 0 0 0 5 1
Konečné pořadí KP kategorie dívky do 12-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Dunglová Natálie Žamberk 16 3,5 19 4,5 26 4,5 10 4 61 13
2. Sabolová Kristýna Vysoké Mýto 0 0 16 4 22 4,5 19 4,5 57 13
3. Šmajzrová Kateřina Ústí n.O.  4 2 0 0 2 3 0 0 6 5
4. Mastná Kristýna Ústí n.O.  0 0 1 1 1 1 0 0 2 2
5. Golubeva Nikol ŠK Kámen 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
6. Zavřelová Kateřina Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
7. Zavřelová Petra Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
Konečné pořadí KP kategorie dívky do 14-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Malá Michaela SK Žamberk 19 5 22 5 22 5 0 0 63 15
2. Lehárová Alžběta ALFA Pard. 1 3 30 5 0 0 1 4 32 12
3. Sabolová Kristýna ŠK V. Mýto 10 4,5 0 0 0 0 0 0 10 4,5
4. Dunglová Natálie SK Žamberk 1 3,5 2 4 0 0 0 0 3 7,5
5. Smejkalová Monika Mistrovice 1 2 1 2 0 0 0 0 2 4
6. Mastná Kristýna Jiskra Ústí n.O. 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0
7. Zavřelová Kateřina DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
8. Bielčiková Sára ŠK Kámen 0 0 0 0 1 2 0 0 1 2
9. Čiháková Žaneta Heřm. Městec 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
10. Samková Pavla Rosice 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
11. Zavřelová Petra DDM Hlinsko 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
12. Kohoutková Zuzana Heřm. Městec 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1
Konečné pořadí KP kategorie dívky do 16-ti let
  Příjmení Jméno Oddíl 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Sabolová Gabriela Vysoké Mýto 30 5 26 5 40 5,5 26 4,5 96 15,5
2. Susserová Martina Ústí n.O. 5 3,5 0 0 0 0 0 0 5 3,5
3. Ecsiová Dominika Ústí n.O. 3 3 0 0 0 0 0 0 3 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.