Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 2. turnaj 03.12.05

V sobotu 3.12.2005 se v Mistrovicích odehrála 2.kvalifikace KP kategorií do 10-ti a do 12-ti let. Zatímco kategorie do 10-ti let spíše připomínala oddílový přebor Lanškrouna, kdy jeho zástupci obsadili první čtyři místa, v kategorii do 12-ti let bojovalo o prvenství 5-6 mládežníků, z nichž nakonec připadlo vítězství nejbojovnějšímu a nejšťastnějšímu Matěji Shánělovi z Vysokého Mýta. Vítězové si vybojovali přímý postup do květnového finále KP.


Mistrovice do 10-ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son
1 3 Vu Antonin 1100 TJ Lanskroun 7 19 28 28,00
2 2 Paukert Jan 1100 TJ Lanskroun 6 18 27 20,00
3 4 Zadrazil Dominik 1100 TJ Lanskroun 4 20 29 13,00
4 1 Marek Dominik 1100 TJ Lanskroun 4 20 29 12,00
5 10 Knapovsky Matej 1000 Ceska Trebova 4 17 25 8,00
11 Matous Petr 1000 DDM Policka 4 17 25 8,00
7 7 Holasek Jan 1000 TJ Jiskra Usti n.O. 3 16 24 7,00
8 9 Janda Vojtech 1000 Ceska Trebova 3 16 24 5,00
9 6 Dusek Karel 1000 Horni Cermna 2 16 23 3,00
10 8 Holasek Vit 1000 Jiskra Usti n.O. 2 14 21 3,00
11 5 Dospel Josef 1000 Hlinsko 2 14 19 5,00
12 12 Paukertova Eliska 1000 TJ Lanskroun 1 14 20 2,00
Mistrovice do 12-ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son
1 7 Sháněl Matěj 1250 DDM V. Mýto 6 20 28 22,50
2 4 Petrasek Kamil 1250 Policka 22 31 23,25
3 5 Rott Michal 1250 DDM Hlinsko 21½ 30½ 22,00
4 16 Stodola Marek 1100 DDM Policka 5 21½ 29½ 19,00
5 9 Čizinsky Petr 1250 C. Trebova 5 19 25½ 16,50
6 1 Dunglova Natalie 1250 SK Zamberk 21½ 30 18,00
7 6 Sabolova Kristyna 1250 DDM V. Myto 4 22½ 31 14,00
8 3 Kapoun Vit 1250 TJ Usti.n.O. 4 21 29½ 14,50
9 8 Sion David 1250 DDM Policka 4 18 25 10,50
10 15 Ratzinger Patrik 1100 C. Trebova 4 17½ 25 10,50
11 2 Hanus Lukas 1250 DDM Hlinsko 4 17½ 24 10,50
12 14 Osička Premysl 1100 DDM Hlinsko 4 15½ 21 11,50
13 10 Hajek Pavel 1100 DDM V. Myto 4 12½ 17½ 8,00
14 13 Nečas Lukáš 1100 TJ Lanskroun 19 26½ 12,25
15 25 Parizek Tomas 1000 C. Trebova 3 21½ 30½ 10,50
16 17 Vaculik Jakub 1100 TJ Lanskroun 3 20 26 8,50
17 22 John Petr 1000 TJ Usti.n.O. 3 18½ 26½ 9,50
18 19 Wetter Zdenek 1100 C. Trebova 3 17 24½ 6,50
19 18 Vyskocil Daniel 1100 DDM Policka 3 16 20½ 5,50
20 12 Kolomy Štěpán 1100 TJ Lanskroun 3 15½ 21½ 4,50
21 11 Kaspar Jan 1100 TJ Usti.n.O. 3 13 19 3,50
22 21 Janec Ferdinand 1000 DDM Hlinsko 2 17 22½ 4,00
23 23 Lesak Martin 1000 C. Trebova 2 16 21½ 5,00
24 20 Chmelik Martin 1000 TJ Lanskroun 2 15½ 20 4,00
25 24 Mastna Kristyna 1000 TJ Usti.n.O. 1 13 18 3,50
Doplňkový turnaj Mistrovice 2005
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son
1 1 Bednář Marcel 1616 Jablonné n. O. 20 29 26,25
2 7 Pohan Lukáš 1250 Lanškroun 6 18½ 26 19,50
3 5 Marek Michal 1250 Lanškroun 18½ 26 16,75
4 6 Mareš Jan 1250 Ústí n. O. 17 24½ 11,00
5 9 Kristl Václav 1100 Mistrovice 4 17 24½ 9,50
6 8 Komínek Lukáš 1100 Lanškroun 20 29 11,25
7 4 Jačisko Jakub 1250 Lanškroun 19½ 28½ 10,50
8 3 Cvrkal Richard 1250 Moravská Třebová 16 23 7,00
9 10 Schaffer Ondřej 1100 Polička 3 18 26 10,00
10 2 Chmelík Ondřej 1250 Lanškroun 3 16½ 24 4,50
11 13 Němec Karel 1000 Polička 3 14 20½ 5,50
12 12 Krátký Josef 1000 Lanškroun 16½ 23½ 4,00
13 11 Kodytek Tomáš 1000 Ústí n. O. 16 22½ 4,00

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.