Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 3. turnaj 13.01.06

V sobotu dne 7.1.2006 se v Horní Čermné uskutečnil 3. turnaj mládeže kategorií H/D 10-12. V kategorii do 10-ti let potvrdili svou nadvládu mladíci z Lanškrouna v čele s Antonínem Vu, i když nebýt velkého zaváhání v posledním kole, tak by se na bronzovou pozici dostal teprve 4-letý!! Matěj Půlpán (Chrudim). V kategorii do 12-ti let s přehledem a bez ztráty kytičky zvítězil Jakub Půlpán (8 let!!) z Chrudimi, ostatní favorité se poskládali na dalších místech. V doplňkovém Openu zvítězil nejvýše nasazený Martin Pečinka z Ústí n/O.


3.kvalifikace KP 2005/2006 do 10-ti let - Horní Čermná
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son vict
1 3 Vu Antonín 1100 Lanškroun 7 18½ 24 24,00 7
2 2 Paukert Jan 1100 Lanškroun 5 19 28 17,00 4
3 9 Jursa Vít 1000 Lanškroun 19 26½ 12,75 3
4 1 Marek Dominik 1100 Lanškroun 4 20 29 13,50 3
5 4 Zadražil Dominik 1100 Lanškroun 4 17 26 11,50 4
6 10 Knapovský Matěj 1000 Č. Třebová 4 16½ 22 9,50 4
7 6 Holásek Jan 1000 Ústí n. O. 4 15 20½ 9,00 3
8 12 Půlpán Matěj 1000 Chrudim 20½ 30½ 13,50 3
9 11 Neumann Michal 1000 Hlinsko 16½ 25½ 9,50 2
10 7 Holásek Vít 1000 Ústí n. O. 3 16 20½ 6,00 3
11 5 Dospěl Josef 1000 Hlinsko 17½ 22 5,50 1
12 13 Urban Kristian 1000 Lanškroun 1 18 27 3,50 0
13 8 Janda Vojtěch 1000 Č. Třebová 1 14 19 3,50 0
3.kvalifikace KP 2005/2006 do 12-ti let - Horní Čermná
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son vict
1 5 Půlpán Jakub 1250 Chrudim 7 21 29½ 29,50 7
2 6 Rott Michal 1250 Hlinsko 6 21 29½ 22,50 6
3 3 Hanus Lukáš 1250 Hlinsko 5 19½ 27 17,00 5
4 2 Dunglová Natálie 1250 Žamberk 20½ 30½ 16,25 4
5 7 Sabolová Kristýna 1250 V. Mýto 19½ 29 15,75 4
6 4 Kapoun Vít 1250 Ústí n. O. 4 23 31½ 14,00 4
7 10 Nečas Lukáš 1100 Lanškroun 4 20½ 29 11,50 4
8 8 Hájek Pavel 1100 V. Mýto 4 20 28 15,00 4
9 1 Čizinský Petr 1250 Č. Třebová 4 19 27½ 12,00 4
10 18 Kubalík Michal 1000 Žamberk 4 17 24½ 10,50 4
11 17 John Petr 1000 Ústí n. O. 4 16 24½ 9,00 4
12 14 Vaculík Jakub 1100 Lanškroun 4 16 20½ 8,50 3
13 15 Wetter Zdeněk 1100 Č. Třebová 3 18½ 27 8,00 2
14 11 Osička Přemysl 1100 Hlinsko 3 17½ 22½ 7,00 2
15 13 Šmajzrová Kateřina 1100 Ústí n. O. 3 17 23½ 6,00 3
16 12 Ratzinger Patrik 1100 Č. Třebová 3 14 20 5,50 3
17 9 Kolomý Štěpán 1100 Lanškroun 3 12½ 17½ 3,50 3
18 20 Pařízek Tomáš 1000 Č. Třebová 2 18 22½ 4,00 1
19 21 Tomáško Martin 1000 Č. Třebová 2 16½ 22 4,00 1
20 16 Chmelík Martin 1000 Lanškroun 2 16 22½ 4,00 1
21 19 Mastná Kristýna 1000 Ústí n. O. 1 12 17 3,50 0
Open Horní Čermná
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son vict
1 1 Pečinka Martin 1709 Ústí n. O. 6 23½ 32 26,75 5
2 4 Felcman Tomáš 1391 Žamberk 21½ 29½ 22,00 4
3 12 Pecháèek Tomáš 1250 H. Čermná 5 21 30 20,25 3
4 2 Novák Miroslav 1480 Lanškroun 5 19½ 28½ 18,50 5
5 10 Marek Michal 1250 Lanškroun 5 18½ 26 16,25 4
6 6 Nejedlý Lukáš 1312 Ústí n. O. 18½ 26½ 14,75 4
7 11 Mareš Jan 1250 Ústí n. O. 18 25½ 12,75 4
8 7 Bečička David 1250 Ústí n. O. 4 23½ 32 15,50 3
9 3 Felcman Martin 1407 Žamberk 4 20½ 28½ 15,25 3
10 8 Chmelík Ondřej 1250 Lanškroun 4 20 27½ 12,00 4
11 20 Pekárek Marián 1100 Lanškroun 4 17 21½ 10,00 4
12 22 Voksa Aleš 1100 Lanškroun 4 15 19 8,00 4
13 14 Ecsiová Dominika 1100 Ústí n. O. 4 14½ 20 12,00 4
14 9 Kubišta Ladislav 1250 Ústí n. O. 20½ 28½ 12,25 3
15 16 Kainek Jan 1100 Žamberk 19 26½ 10,25 3
16 5 Výprachtický David 1331 Žamberk 18 25 9,50 3
17 17 Komínek Lukáš 1100 Lanškroun 3 19½ 25½ 10,00 3
18 13 Brejša Vít 1100 Lanškroun 3 19½ 24½ 7,00 3
19 15 Havel Dominik 1100 H. Čermná 3 16½ 24 6,50 3
20 25 Krobot Jan 1000 H. Čermná 3 15½ 22 7,00 3
21 23 Hylský Antonín 1000 H. Čermná 3 13½ 17 4,00 3
22 26 Krátký Josef 1000 Lanškroun 3 12 17 5,00 3
23 21 Šilar Josef 1100 H. Čermná 14 18 2,50 2
24 19 Pecháček Robin 1100 H. Čermná 2 18 25½ 7,00 2
25 18 Mačát Petr 1100 H. Čermná 2 18 25½ 5,00 2
26 28 Stejskal Jakub 1000 Ústí n. O. 2 14½ 20 6,00 1
27 24 Kodytek Tomáš 1000 Ústí n. O. 14½ 19½ 1,00 1
28 27 Šolcová Michaela 1000 Lanškroun 0 15½ 21 0,00 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.