Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 - 1. turnaj 18.10.05

V sobotu 15.10.2005 se ve Vysokém Mýtě uskutečnil 1. turnaj mládeže kategorií H/D 14-16 v sezoně 2005/06. V kategorii H/D 14 byl mezi 30 účastníky nejlepší Marek Kosek z Vysokého Mýta a v kategorii H/D 16 mezi 20 účastníky zvítězil Martin Petráž z České Třebové.


1.kvalifikace KP do 14-ti let PDŠS ve Vysokém Mýtě
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B vict
1 1 Kosek Marek 1504 Vysoke Myto 22½ 32 6
2 2 Vyprachticky David 1331 Zamberk 6 18½ 27 6
3 7 Hanus Lukas 1250 Hlinsko 5 21½ 30 4
4 9 Kapoun Vit 1250 Usti n. Orlici 5 21½ 29½ 5
5 14 Marek Michal 1250 Lanskroun 5 21½ 27½ 4
6 13 Mala Michaela 1250 Zamberk 5 19½ 29 4
7 26 Kubista Ladislav 1100 Usti n. Orlici 5 16½ 23½ 5
8 6 Franz Lukas 1250 Usti n. Orlici 22 31 4
9 20 Sabolova Kristyna 1250 Vysoke Myto 21 28 3
10 17 Pulpan Jakub 1250 Chrudim 18½ 28 4
11 4 Cizinsky Petr 1250 Ceska Trebova 17½ 24 4
12 3 Mazura Ondrej 1264 Zamberk 4 22½ 31 4
13 25 Krejza Simon 1100 Vysoke Myto 4 20 28 3
14 19 Ruzicka Filip 1250 ALFA Pardubice 4 20 26 4
15 12 Lorenc Josef 1250 Zamberk 4 18½ 25½ 4
16 18 Rott Michal 1250 Hlinsko 4 18 25 4
17 30 Tolg Tomas 1100 Ceska Trebova 4 16½ 23½ 4
18 27 Petrasek Jan 1100 Policka 4 16 22½ 4
19 5 Dunglova Natalie 1250 Zamberk 22½ 30½ 2
20 10 Karaba Viktor 1250 ALFA Pardubice 18½ 27 3
21 21 Tomes Marek 1250 Vysoke Myto 17½ 26½ 3
22 31 Urvalek Michal 1100 Herm. mestec 15 20½ 3
23 11 Leharova Alzbeta 1250 ALFA Pardubice 3 19½ 27½ 3
24 37 Krusina Patrik 1000 Svitavy 3 18½ 25½ 3
25 15 Mares Jan 1250 Usti n. Orlici 3 17½ 25½ 3
26 8 Hofrichtr Matej 1250 Usti n. Orlici 3 17½ 24½ 3
16 Petrasek Kamil 1250 Policka 3 17½ 24½ 3
28 33 Bleha Pavel 1000 Herm. Mestec 3 17 24 3
29 34 Bures Tomas 1000 Hlinsko 3 15½ 22½ 3
30 32 Adam Daniel 1000 Svitavy 3 14 19 3
31 36 Jacisko Jakub 1000 Lanskroun 3 11½ 15½ 3
32 23 Hejkrlik Lukas 1100 Zamberk 19 24½ 2
33 22 Hajek Pavel 1100 Usti n. Orlici 2 16 24 2
34 28 Schaffer Ondrej 1100 Policka 2 14½ 20½ 2
35 40 Smejkalova Monika 1000 Mistrovice 2 14 19½ 2
36 38 Martinek Simon 1000 Vysoke Myto 2 14 19 2
37 29 Stodola Marek 1100 Policka 2 14 18 2
38 24 Kokula Filip 1100 Usti n. Orlici 2 13 17 2
39 35 Holasek Jan 1000 Usti n. Orlici 1 11½ 16½ 1
40 39 Mastna Kristyna 1000 Usti n. Orlici 0 12 17 0
1.kvalifikace KP do 16-ti let PDŠS ve Vysokém Mýtě
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B vict
1 1 Petraz Martin 1722 Ceska Trebova 23 31½ 5
2 7 Felcman Tomas 1391 Zamberk 5 22 30½ 3
3 4 Sabolova Gabriela 1562 Vysoke Myto 5 21½ 29½ 3
4 5 Kus Martin 1503 Chrudim 5 21 29 4
5 6 Krys Jan 1463 Chrudim 22½ 31½ 3
6 3 Bednar Marcel 1616 Jablonne n.O. 18 26 4
7 8 Nejedly Lukas 1312 Usti n.Orlici 4 19½ 27½ 3
8 10 Ondrej Tomas 1250 Vysoke Myto 4 19 24½ 4
9 2 Benes Milan 1626 Vysoke Myto 19½ 27 3
10 11 Stodola Jakub 1250 Policka 17½ 25½ 2
11 9 Balaz Jindrich 1250 Svitavy 17 24½ 3
12 16 Susserova Martina 1100 Usti n. Orlici 16 23 3
13 17 Svarc Ondrej 1100 Vysoke Myto 3 16½ 21½ 3
14 18 Ecsiova Dominika 1000 Usti n. Orlici 3 13½ 17½ 1
15 15 Steinmetz Roman 1100 Ceska Trebova 18 23 2
16 13 Kopecky Vaclav 1100 Policka 15 22 1
17 14 Kristl Vaclav 1100 Mistrovice 15 20 2
18 12 Kmoch Tomas 1100 Vysoke Myto 15 18½ 2
19 19 Kocek Lukas 1000 Herm. Mestec 14 17½ 1
20 20 Machata Stepan 1000 Svitavy 0 13½ 20 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.