Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 - 3. turnaj 14.02.06

Třetí kvalifikace KP mládeže kategorií H/D 14 a 16 proběhla v sobotu 11.2.2006 v Žamberku. Na třetí pokus vyhrál v kategorii do 14-ti let chrudimský Jakub Půlpán, který by měl za měsíc bojovat na Mistrovství ČR v kategorii do 10-ti let o jednu z medailí. V kategorii do 16-ti let zvítězil 'host' z Třebechovic Tomáš Kracík, nejlepší umístění z hráčů Pardubického kraje si vybojovala Gabriela Sabolová z Vysokého Mýta.


3. kvalifikace KP žáků PDŠS v sezóně 2005/2006
Kategorie H/D 14
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 15 Půlpán Jakub 1250 TJ Chrudim 6 25 34˝ 28,50 6
2 2 Výprachtický David 1354 SK Žamberk 6 22 30 24,75 5
3 19 Tomeš Marek 1250 ŠK Vysoké Mýto 23˝ 33 24,00 5
4 6 Hanus Lukáš 1250 DDM Hlinsko 5 21˝ 30˝ 20,00 5
5 11 Malá Michaela 1250 SK Žamberk 5 21˝ 30˝ 20,00 4
6 1 Marek Michal 1395 TJ Lanškroun 5 21 30 19,75 4
7 8 Jílek Václav 1250 ŠK Vysoké Mýto 5 21 30 19,25 4
8 18 Suchomel Aleš 1250 Desko Liberec 5 20 28 18,00 5
9 40 Krušina Patrik 1000 DDM Svitavy 5 16˝ 23˝ 14,50 4
10 4 Mazura Ondřej 1264 SK Žamberk 22 31 17,50 4
11 16 Rott Michal 1250 DDM Hlinsko 21 30 17,25 4
12 3 Lorenc Josef 1353 SK Žamberk 20 27˝ 16,75 4
13 9 Kainek Jan 1250 SK Žamberk 17˝ 24 14,00 4
14 42 Kubalík Michal 1000 SK Žamberk 4 21˝ 30 14,50 4
15 7 Hofrichtr Matěj 1250 ŠK KÁMEN Třebovská 4 21 30 16,00 4
16 17 Schaffer Ondřej 1250 Štefanydes Polička 4 19 27 12,00 3
17 14 Petrásek Kamil 1250 Štefanydes Polička 4 18˝ 25 11,00 4
18 25 Kubalík Jaroslav 1100 SK Žamberk 4 17˝ 25 10,00 4
19 29 Vaculík Jakub 1100 TJ Lanškroun 4 16˝ 23 9,50 4
20 5 Bielčik Šimon 1250 ŠK KÁMEN Třebovská 4 15˝ 21 10,50 3
21 27 Otava Tomáš 1100 DDM Hlinsko 4 14˝ 20˝ 9,00 4
22 10 Kapoun Vít 1250 Jiskra Ústí n.O. 21 30 13,00 3
23 38 Jániš Petr 1000 ŠK KÁMEN Třebovská 20 28˝ 11,50 3
24 12 Matějíček Michael 1250 SK Žamberk 19˝ 26˝ 9,75 3
25 28 Suchomel Tomáš 1100 Desko Liberec 19 26 10,75 3
26 30 Vu Antonín 1100 TJ Lanškroun 18˝ 25 10,25 3
27 31 Šafář Roman 1100 ŠK KÁMEN Třebovská 16 23 7,50 3
28 39 Kodytek Tomáš 1000 Jiskra Ústí n.O. 15 21˝ 8,75 3
29 32 Adam Daniel 1000 DDM Svitavy 3 17˝ 24˝ 8,75 2
30 24 Komínek Lukáš 1100 TJ Lanškroun 3 17 23˝ 6,00 3
31 41 Krátký Josef 1000 TJ Lanškroun 3 16˝ 23˝ 8,50 2
32 21 Hájek Pavel 1100 ŠK Vysoké Mýto 3 15˝ 22˝ 7,00 3
33 47 Šamánek Radek 1000 ŠK KÁMEN Třebovská 3 14˝ 19˝ 6,50 2
34 33 Belobrad Jan 1000 SK Žamberk 3 14 18˝ 5,00 3
35 23 Kokula Filip 1100 Jiskra Ústí n.O. 3 13˝ 18 4,00 3
36 34 Belobrad Šimon 1000 SK Žamberk 3 11˝ 17 4,00 3
37 26 Nečas Lukáš 1100 TJ Lanškroun 19 25 7,00 2
38 22 John Petr 1100 Jiskra Ústí n.O. 13˝ 18 3,50 2
39 13 Petrásek Jan 1250 Štefanydes Polička 2 18 25˝ 4,50 2
40 45 Stejskal Jakub 1000 Jiskra Ústí n.O. 2 17˝ 24˝ 5,25 1
41 20 Hejkrlík Lukáš 1100 SK Žamberk 2 17˝ 24 4,75 1
42 36 Holásek Jan 1000 Jiskra Ústí n.O. 2 15˝ 20 4,00 1
43 37 Holásek Vít 1000 Jiskra Ústí n.O. 2 15 19˝ 4,00 1
44 43 Mikyska Martin 1000 SK Žamberk 2 14˝ 20 5,00 1
45 44 Petr Adam 1000 ŠK KÁMEN Třebovská 2 14 19˝ 3,00 2
46 35 Bielčiková Sára 1000 ŠK KÁMEN Třebovská 2 14 19 6,50 1
47 46 Vodička Tomáš 1000 SK Žamberk 1 13 18 3,50 0
Kategorie H/D 16
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 1 Kracík Tomáš 1938 TJ DDM Třebechovice 20 28˝ 25,75 6
2 3 Sabolová Gabriela 1560 ŠK Vysoké Mýto 21˝ 31 22,75 5
3 2 Beneš Milan 1618 ŠK Vysoké Mýto 5 22˝ 32˝ 21,00 5
4 4 Kůs Martin 1531 TJ Chrudim 5 19 27 17,50 5
5 5 Krys Jan 1505 TJ Chrudim 4 22 31 14,00 4
6 6 Baláž Jindřich 1250 DDM Svitavy 4 17˝ 26˝ 11,50 4
7 8 Ondrej Tomáš 1250 ŠK Vysoké Mýto 4 17˝ 24 8,50 4
8 11 Stodola Jakub 1250 Št.Polička 4 14 20 9,00 4
9 13 Gibiš Petr 1100 Jiskra Ústí n.O. 21˝ 28 10,75 3
10 9 Pohan Lukáš 1250 TJ Lanškroun 16 22 8,50 2
11 16 Švarc Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 3 20 29 9,50 3
12 10 Soukal Petr 1250 TJ Chrudim 3 17 23˝ 7,00 2
13 12 Borovec Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 3 15˝ 21 4,00 3
14 15 Simon Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 3 14 18 4,00 3
15 14 Kmoch Tomáš 1100 ŠK Vysoké Mýto 18 23 4,25 2
16 7 Chmelík Ondřej 1250 TJ Lanškroun 13˝ 17˝ 2,50 2
17 18 Machata Štěpán 1000 DDM Svitavy 1 15˝ 19˝ 0,00 1
18 17 Jelínek Tomáš 1000 SK Žamberk 0 14 19 0,00 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.