Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 - 4. turnaj 28.03.06

Poslední čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/H 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 25.3.2006 v Heřmanově Městci. Kategorie dívek je tímto turnajem skončena a její výsledky jsou již konečné, v kategorii chlapců se uskuteční závěrečné dvoudenní finále ve Vysokém Mýtě pro 8 nejlepších v každé kategorii.


4.kvalifikace KP do 14-ti let - Heřmanův Městec
Konečné pořadí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.  B BHm. SB.
1 16 Tomes Marek 1250 Vysoke Myto 6 28˝ 21˝ 23,25
2 13 Rott Michal 1250 Hlinsko 31˝ 23 24,25
3 2 Vyprachticky David 1354 Zamberk 30˝ 21˝ 22,50
4 3 Lorenc Josef 1353 Zamberk 27˝ 20˝ 19,75
5 8 Kapoun Vit 1250 Usti nad Orlici 5 30˝ 21˝ 20,25
6 12 Petrasek Kamil 1250 Policka 5 24 17˝ 17,00
7 18 Horak Milan 1100 Hermanuv Mestec 5 24 17 14,00
8 7 Jilek Vaclav 1250 Vysoke Myto 33 25˝ 19,75
9 1 Marek Michal 1395 Lanskroun 30˝ 22 17,00
10 11 Petrasek Jan 1250 Policka 29˝ 21˝ 16,25
11 34 Ruzicka Filip 1000 Pardubice 27 18˝ 16,00
12 26 Bartoska Ondrej 1000 Hermanuv Mestec 22 16˝ 12,25
13 14 Schaffer Ondrej 1250 Policka 4 29˝ 22 13,00
14 5 Hajek Pavel 1250 Vysoke Myto 4 28˝ 19˝ 14,50
15 6 Hanus Lukas 1250 Hlinsko 4 27˝ 19 13,00
16 9 Leharova Alzbeta 1250 Pardubice 4 25˝ 19 11,50
17 30 Osicka Premysl 1000 Hlinsko 4 24 17˝ 11,50
18 22 Krusina Patrik 1100 Svitavy 4 24 17˝ 10,50
19 4 Franz Lukas 1250 Usti nad Orlici 25˝ 17˝ 10,00
20 17 Bleha Pavel 1100 Hermanuv Mestec 25 18 12,75
21 27 Cechlovsky Jan 1000 Chrast 24 17 9,75
22 29 Kodytek Tomas 1000 Usti nad Orlici 23˝ 16 8,75
23 25 Adam Daniel 1000 Svitavy 23 16˝ 9,50
24 19 John Petr 1100 Usti nad Orlici 22 16˝ 9,25
25 10 Mares Jan 1250 Usti nad Orlici 3 29 20˝ 9,50
26 23 Urvalek Michal 1100 Hermanuv Mestec 3 24 17 7,00
27 15 Stodola Marek 1250 Policka 3 23˝ 16˝ 6,50
28 31 Otava Tomas 1000 Hlinsko 3 23 16˝ 7,00
29 21 Kozak David 1100 Svitavy 3 22 15˝ 5,50
30 36 Stejskal Jakub 1000 Usti nad Orlici 3 20˝ 15˝ 7,50
31 41 Zavrelova Katka 1000 Hlinsko 3 17 11˝ 4,50
32 33 Ratzinger Patrik 1000 Ceska Trebova 25 18˝ 8,25
33 38 Valek Krystof 1000 Vysoke Myto 23 17 6,75
34 39 Vavra Michal 1000 Chrast 23 16˝ 6,25
35 32 Ptacek Tomas 1000 Hlinsko 20 14 4,75
36 42 Zavrelova Petra 1000 Hlinsko 2 23 17 4,50
37 35 Samkova Pavla 1000 Rosice 2 22 17 4,50
38 24 Vaculik Jakub 1100 Lanskroun 2 21˝ 14˝ 5,00
39 37 Vacek Damian 1000 Hlinsko 2 21 14 4,50
40 28 Cihakova Zaneta 1000 Hermanuv Mestec 2 20˝ 15 4,50
41 20 Kohoutkova Zuzana 1100 Hermanuv Mestec 1 17˝ 11˝ 3,00
42 43 Zeleny David 1000 Hermanuv Mestec 1 0 3,50
43 40 Vilc Ondra 1000 Hermanuv Mestec 0 3 0 0,00
4.kvalifikace KP do 16-ti let - Heřmanův Městec
Konečné pořadí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son
1 2 Petraz Martin 1727 Ceska Trebova 21 29 21,75
2 4 Kus Martin 1531 Chrudim 5 22˝ 30 20,25
3 5 Krys Jan 1505 Chrudim 5 21 28˝ 19,25
4 3 Sabolova Gabriela 1562 Vysoke Myto 22˝ 31˝ 20,00
5 14 Stodola Jakub 1250 Policka 20˝ 25˝ 14,25
6 6 Felcman Tomas 1391 Zamberk 19˝ 27˝ 16,50
7 10 Ondrej Tomas 1250 Vysoke Myto 19 26 14,25
8 1 Bednar Marcel 1815 Jablonne 4 23 32˝ 17,50
9 12 Pulpan Jakub 1250 Chrudim 4 19˝ 26 11,50
10 11 Pohan Lukas 1250 Lanskroun 4 16˝ 23 10,00
13 Soukal Petr 1250 Chrudim 4 16˝ 23 10,00
12 9 Chmelik Ondrej 1250 Lanskroun 20 25˝ 8,25
13 7 Balaz Jindrich 1250 Svitavy 3 16˝ 23 6,00
14 20 Spacek Michal 1000 Hermanuv Mestec 3 15˝ 20 4,00
15 16 Kmoch Tomas 1100 Vysoke Myto 3 14˝ 19 3,00
16 8 Borovec Ondrej 1250 Vysoke Myto 3 11 14˝ 4,00
17 15 Svarc Ondrej 1250 Vysoke Myto 2 18˝ 23˝ 3,00
18 18 Skokan Martin 1100 Hermanuv Mestec 2 18 24 4,00
19 17 Kocek Lukas 1100 Hermanuv Mestec 1 14 18 0,00
20 19 Janec Juraj 1000 Ceska Trebova 0 14˝ 20 0,00

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.