Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 21.05.06

Krajský přerbor mládeže v rapidu přivítal na startu šedesátku účastníků, kteří se utkali ve třech nezávislých kategoriích. Palmu vítězství a titul Krajského přeborníka získali Gabriela Sabolová a Ondřej Chmelík v kategorii H/D 14, Kristyna Sabolová a Jakub Půlpán v kategorii H/D 12 a Natalie Dunglová a Antonín Vu v kategorii H/D10.


Krajský přebor v Rapidu do 14 - ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son vict Dívky
1 1 Sabolova Gabriela 2 1705 Vys.Myto 35˝ 46 45,00 8 1.
2 6 Chmelik Ondrej 3 1250 TJ Lanskroun 7 35˝ 47˝ 35,75 6
3 4 Vyprachticky David 3 1354 Zamberk 37 49˝ 32,25 6
4 2 Kosek Marek 3 1503 Vys.Myto 6 37˝ 50 31,25 5
5 5 Malá Michaela 3 1284 Zamberk 37 49 25,75 5 2.
6 9 Schaffer Ondrej 3 1250 Moz.Policka 5 36˝ 45˝ 20,00 4
7 3 Marek Michal 3 1364 TJ Lanskroun 5 32 41 13,00 4
8 11 Brejsa Vit 4 1100 TJ Lanskroun 5 30 38˝ 15,25 3
9 7 Horak Milan 3 1250 Herm. Mestec 5 28˝ 35˝ 15,00 5
10 10 Borovec Ondrej 4 1100 Vys.Myto 34 43 13,00 3
11 8 Petrasek Jan 3 1250 Moz.Policka 33 43 13,00 3
12 13 Kratky Josef 4 1100 TJ Lanskroun 27˝ 33˝ 9,50 3
13 12 Kominek Lukas 4 1100 TJ Lanskroun 4 31˝ 40 13,75 3
14 14 Krejza Simon 4 1100 Vys.Myto 4 30 39 6,00 3
15 17 Machata Stepan 5 1000 DDM Svitavy 3 26˝ 32 3,00 2
16 16 Lambersky Lubos 5 1000 TJ Lanskroun 2 27 32˝ 1,00 1
17 15 Kral Jakub 5 1000 Vys.Myto 1 28 34˝ 0,00 0
Krajský přebor v Rapidu do 12 - ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son vict Dívky
1 2 Pulpan Jakub 3 1512 DDM Chrudim 8 38 49 43,00 7
2 1 Sabolova Kristyna 2 1566 Vys.Myto 7 36˝ 48˝ 34,00 7 1.
3 6 Rott Michal 3 1250 DDM Hlinsko 38˝ 50˝ 35,00 6
4 3 Tomes Marek 3 1366 Vys.Myto 37˝ 49˝ 32,00 6
5 5 Petrasek Kamil 3 1250 Moz.Policka 34˝ 43˝ 22,00 5
6 8 Adam Daniel 5 1100 DDM Svitavy 5 37˝ 45˝ 19,75 4
7 13 Krusina Patrik 4 1100 DDM Svitavy 5 34˝ 42˝ 15,50 4
8 16 Zavrelova Katka 4 1100 DDM Hlinsko 5 33˝ 44˝ 22,00 5 2.
9 15 Urvalek Michal 4 1100 TJ H.Mestec 5 31˝ 39˝ 16,50 5
10 14 Otava Tomas 4 1100 DDM Hlinsko 35 43˝ 18,50 4
11 12 Kozak David 4 1100 DDM Svitavy 29˝ 38˝ 14,50 4
12 4 Leharova Alzbeta 3 1250 Alfa Pce 24˝ 31˝ 9,50 4 3.
13 10 Bleha Pavel 4 1100 TJ H.Mestec 4 36˝ 45˝ 15,25 3
14 7 Stodola Marek 3 1250 Moz.Policka 4 31 39 9,50 4
15 11 Golubeva Nikol 4 1100 SK Kamen 4 29 37 12,50 4 4.
16 19 Kubalik Michal 5 1000 DDM Svitavy 4 28 33˝ 9,00 4
17 9 Bartoska Ondrej 4 1100 TJ H.Mestec 4 24˝ 30 7,00 4
18 20 Kucera Jan 5 1000 DDM Svitavy 2 26˝ 31˝ 1,00 2
19 17 Juzova Vendula 5 1000 Vys.Myto 1 27 32˝ 0,00 1 5.
20 18 Kohoutkova Zuzka 5 1000 TJ H.Mestec 0 28˝ 34˝ 0,00 0 6.
Krajský přebor v Rapidu do 10 - ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B SB.Son vict Dívky
1 1 Dunglova Natalie 3 1250 SK Zamberk 37˝ 48 39,25 7 1.
2 3 Vu Antonin 3 1250 TJ Lanskroun 37˝ 48 32,75 5
3 17 Osicka Premysl 5 1100 DDM Hlinsko 6 39 50 33,25 5
4 2 Sion David 3 1250 Moz.Policka 6 36 46˝ 30,00 6
5 7 Marek Dominik 4 1100 Lanskroun 6 35 45 28,25 5
6 6 Kolomy Stepan 4 1100 TJ Lanskroun 27 35 21,00 5
7 4 Hajek Pavel 4 1100 Vys.Myto 5 35˝ 46 22,50 5
18 Pulpan Matej 5 1100 DDM Chrudim 5 35˝ 46 22,50 5
9 8 Matous Petr 4 1100 Moz.Policka 5 33 43 19,50 5
10 5 Jursa Vit 4 1100 TJ Lanskroun 34˝ 44 14,50 3
11 11 Belousek Ondrej 5 1000 TJ H.Mestec 33 41 15,75 3
12 10 Belobrad Jan 5 1000 SK Zamberk 30˝ 41 16,75 4
13 9 Vyskocil Daniel 4 1100 Moz.Policka 4 30˝ 38˝ 10,00 3
14 19 Zadrazil Dominik 5 1000 TJ Lanskroun 4 30 38˝ 11,50 2
15 12 Dolakova  Anna 5 1000 DDM Svitavy 28˝ 37 8,25 1 2.
16 13 Dolakova Marie 5 1000 DDM Svitavy 26˝ 33˝ 8,75 1 3.
17 15 Kosina David 5 1000 TJ H.Mestec 24˝ 32 7,25 2
18 16 Neumann Michal 5 1000 DDM Hlinsko 3 27˝ 35˝ 7,00 2
19 14 Junek Matyas 5 1000 Vys.Myto 25 33 4,75 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.