Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - dvanácté kolo 26.03.06

Ve dvanáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic C - Mistrovice 3,5:1,5, Tropic B - Kunvald C 3,5:1,5, Lanškroun C - Č.Třebová C 2,5:2,5, Němčice - Litomyšl B 1,5:3,5, Polička D - Žamberk D 4:1, Linhartice - H.Čermná B 0,5:4,5, Jablonné n/O. - Žamberk E 4:1


VÝSLEDKY 12

Výsledky 12. kola

   Tropic Lanškroun C - Sokol Mistrovice               Tropic Lanškroun B - ŠO K a.s. Kunvald C

    1.     Palla S.              1695       1:0      Janota J.                 1451                    1.     Šebrle J.            1813       1/2      Tobiška J.         1486

    2.     Jonáš J.              1000       1:0      Valenta R.             1483                    2.     Křivohlávek J. 1000      1:0      Šejnoha L.        1100

    3.     Havlíček V.      1000       1:0      Janota M.               1100                    3.     Boháč L.           1608       1:0      Křehký F.         1100

    4.     Palla K.             1575       1/2      Špinler B.              1000                    4.     Křiklava J.       1573       1/2      Řehák J.             1000

    5.     Jirout O.            1000       0:1      Macháček M.        1285                    5.     Vízdal J.            1000       1/2      Vyčítal L.         1000

                          3.5 : 1.5                                                                        3.5 : 1.5

TJ Lanškroun C - Lokomotiva Česká Třebová C           Sokol Němčice - Jiskra Litomyšl B

    1.     Fabian K.          1553       1/2      Horský J.               1608                    1.     Pail M.              1892       1:0      Horák L.           1592

    2.     Marek J.             1602       1/2      Paluda J.                1556                    2.     Hůlka L.           1669       -:+       Motáček J.        1703

    3.     Fabian K.          1612       1/2      Vaňous P.             1000                    3.     Racek J.             1577       1/2      Krejčí M.          1588

    4.     Marek M.          1250       0:1      Pirkl L.                  1510                    4.     Vrbický L.       1000       0:1      Klejch F.           1331

    5.     Pohan L.           1250       1:0      Drobný P.             1000                    5.     Pokorný J.       1000       0:1      Horáček P.       1864

                          2.5 : 2.5                                                                        1.5 : 3.5

    Štefanydes Polička D - ŠK Žamberk D                   ŠK Linhartice - Sokol Horní Čermná B

    1.     Cacek T.            1390       1:0      Janeček M.            1527                    1.     Haupt P.           1512       0:1      Betlach J.          1516

    2.     Buchta M.         1290       0:1      Kopal V.                1425                    2.     König M.         1542       0:1      Pecháček T.      1000

    3.     Schaffer D.        1250       1:0      Šulc J.                     1100                    3.     Nečesánek V.  1491       1/2      Šilar K.              1510

    4.     Trkal T.              1250       1:0      Charvát V.             1420                    4.     Šenkýř F.          1300       0:1      Turek P.            1000

    5.     Trkal T.              1000       1:0      Uříčař P.                1000                    5.     Dvořáček A.    1491       0:1      Kalousek M.    1000

                            4 : 1                                                                           0.5 : 4.5

   TJ Jablonné nad Orlicí - ŠK Žamberk E                                                  

    1.     Černý K.           1992       1:0      Felcman T.             1391                                                                                                                          

    2.     Černohous J.    1719       1:0      Felcman M.           1407                                                                                                                          

    3.     Černý V.            1585       1:0      Pelinka F.             1251                                                                                                                          

    4.     Bednář M.         1616       1:0      Výprachtický D. 1331                                                                                                                          

    5.     Bartoš T.           1000       0:1      Malá M.                 1100                                                                                                                          

                            4 : 1                                                                                

 

Tabulka po 12. kole

                   1.   TJ Jablonné nad Orlicí                     12    9    3    0         30        42   :  18         37

                   2.   Sokol Horní Čermná B                     12    8    2    2         26        36   :  24         30

                   3.   Jiskra Litomyšl B                             12    7    3    2         24        34   :  26         28

                   4.   Sokol Němčice                                 12    5    5    2         20        36   :  24         30

                   5.   ŠK Linhartice                                  12    6    1    5         19        31   :  29         25

                   6.   Tropic Lanškroun B                        12    5    3    4         18     31.5   :  28.5      23

                   7.   Lokomotiva Česká Třebová C         12    5    2    5         17     27.5   :  32.5      22

                   8.   Štefanydes Polička D                       12    5    1    6         16     29.5   :  30.5      25

                   9.   Tropic Lanškroun C                        12    4    3    5         15        28   :  32         19

                 10.   Sokol Mistrovice                             12    3    4    5         13     28.5   :  31.5      24

                 11.   ŠK Žamberk E                                 12    3    3    6         12        26   :  34         18

                 12.   ŠO K a.s. Kunvald C                         12    3    1    8         10        26   :  34         22

                 13.   TJ Lanškroun C                               12    3    1    8         10     22.5   :  37.5      14

                 14.   ŠK Žamberk D                                 12    0    4    8           4     21.5   :  38.5      15

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.