Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - první kolo 16.10.05

Prvním kolem zahájila Krajská soutěž východ s výsledky: Tropic B - Tropic C 3,5:1,5, Lanškroun B - Mistrovice 3,5:1,5, Němčice - Kunvald C 5:0, Polička D - Č.Třebová C 2:3, Linhartice - Litomyšl B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Žamberk D 3:2, Žamberk E - H.Čermná B 1,5:3,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

Tropic Lanškroun B - Tropic Lanškroun C    TJ Lanškroun C - Sokol Mistrovice

      1.     Šebrle J.        1813   1/2     Palla S.         1695      1.     Fabian K.     1553   1/2     Janota J.        1451

      2.     Křivohlávek J. 1000    1/2          Zubík M. 1654    2.               Marek J. 1602    0:1           Langr P. 1388

      3.     Boháč L.       1608   1:0     Havlíček V. 1000      3.     Fabian K.     1612   1:0     Špinler B.     1000

      4.     Kozák J.        1000   1/2     Palla K.        1575      4.     Marek M.      1250   1:0     Macháček M. 1285

      5.     Vízdal J.        1000   1:0     Holík M.      1000      5.     Pilný J.         1100   1:0     Hubálek V.  1000

                   3.5 : 1.5                  3.5 : 1.5

   Sokol Němčice - ŠO K a.s. Kunvald C         Štefanydes Polička D - Lokomotiva Česká Třebová C

      1.     Pěkník M.    1880   1:0     Tobiška J.     1486      1.     Hatala O.      1476   1:0     Paluda J.       1556

      2.     Pail M.          1892   1:0     Hommer M.  1285      2.     Cacek T.        1390   0:1     Vůjtěch P.    1250

      3.     Hůlka L.       1669   1:0     Vyčítal L.     1000      3.     Buchta M.    1290   0:1     Pirkl L.         1510

      4.     Racek J.         1577   1:0     Kopecká E.  1000      4.     Schaffer D.    1250   1:0     Steinmetz R. 1100

      5.     Myška F.      1588   1:0     Trejtnar J.     1000      5.     Trkal T.         1250   0:1     Čižinský P. 1250

                         5 : 0                        2 : 3

    ŠK Linhartice - Jiskra Litomyšl B   TJ Jablonné nad Orlicí - ŠK Žamberk D

      1.     Haupt P.       1512   1:0     Sauer P.        1250      1.     Černý K.       1992   1:0     Janeček M.   1527

      2.     König M.     1542   1:0     Jonáš P.        1692      2.     Černohous J. 1719    1:0          Kopal V. 1425

      3.     Dvořáček A. 1491   0:1     Krejčí M.      1588      3.     Kubíček V.  1621   0:1     Šulc J.            1100

      4.     Beneš J.         1000   1/2     Klejch F.      1331      4.     Bednář M.    1616   1:0     Charvát V.    1420

      5.     Dvořáček P. 1000   1:0     Ninger K.     1616      5.     Bartoš T.       1000   0:1     Uříčař P.       1000

                   3.5 : 1.5                        3 : 2

    ŠK Žamberk E - Sokol Horní Čermná B             

      1.     Felcman T.    1391   1/2     Betlach J.      1516             

      2.     Felcman M.  1407   1/2     Vacek M.      1504             

      3.     Pelinka F.    1251   0:1     Pecháček T. 1000             

      4.     Výprachtický D. 1331    1/2             Šilar K. 1510                                     

      5.     Lorenc J.       1100   0:1     Turek P.        1000             

                   1.5 : 3.5                               

 

Tabulka po 1. kole

                   1.   Sokol Němčice   1   1   0   0   3   5   5   :   0

               2.-3.   TJ Lanškroun C   1   1   0   0   3   3   3.5   :   1.5

               2.-3.   ŠK Linhartice   1   1   0   0   3   3   3.5   :   1.5

               4.-5.   TJ Jablonné nad Orlicí   1   1   0   0   3   3   3   :   2

               4.-5.   Lokomotiva Česká Třebová C   1   1   0   0   3   3   3   :   2

               6.-7.   Tropic Lanškroun B   1   1   0   0   3   2   3.5   :   1.5

               6.-7.   Sokol Horní Čermná B   1   1   0   0   3   2   3.5   :   1.5

               8.-9.   Štefanydes Polička D   1   0   0   1   0   2   2   :   3

               8.-9.   ŠK Žamberk D   1   0   0   1   0   2   2   :   3

           10.-11.   Sokol Mistrovice   1   0   0   1   0   1   1.5   :   3.5

           10.-11.   Jiskra Litomyšl B   1   0   0   1   0   1   1.5   :   3.5

           12.-13.   Tropic Lanškroun C   1   0   0   1   0   0   1.5   :   3.5

           12.-13.   ŠK Žamberk E   1   0   0   1   0   0   1.5   :   3.5

                 14.   ŠO K a.s. Kunvald C   1   0   0   1   0   0   0   :   5

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.