Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2005/06 - druhé kolo 24.10.05

Třetí říjnový víkend pokračovala pouze Krajská soutěž východ s těmito výsledky: Tropic C - H.Čermná B 1,5:3,5, Žamberk D - Žamberk E 2,5:2,5, Litomyšl B - Jablonné n/O. 2,5:2,5, Č.Třebová C - Linhartice 3,5:1,5, Kunvald C - Polička D 2:3, Mistrovice - Němčice 2,5:2,5, Tropic B - Lanškroun C 3:2


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

Tropic Lanškroun C - Sokol Horní Čermná B                  ŠK Žamberk D - ŠK Žamberk E

      1.     Palla S.              1695       1:0      Vacek M.               1504                    1.     Janeček M.       1527       1/2      Hynek P.          1410

      2.     Zubík M.           1654       1/2      Pecháček T.          1000                    2.     Kopal V.           1425       0:1      Felcman T.        1391

      3.     Jonáš J.              1000       0:1      Šilar K.                  1331                    3.     Šulc J.                1100       1:0      Felcman M.       1407

      4.     Havlíček V.      1000       0:1      Šilar K.                  1510                    4.     Kalous J.          1297       0:1      Mazura O.         1264

      5.     Palla K.             1575       0:1      Turek P.                 1000                    5.     Kerschbaum J. 1000       1:0      Výprachtický D. 1331

                                  1.5 : 3.5                                                                        2.5 : 2.5

Jiskra Litomyšl B - TJ Jablonné nad Orlicí         Lokomotiva Česká Třebová C - ŠK Linhartice

      1.     Sauer P.             1250       0:1      Černý K.                1992                    1.     Paluda J.           1556       0:1      König M.          1542

      2.     Jonáš P.             1692       1/2      Černohous J.        1719                    2.     Vaňous P.        1000       1/2      Nečesánek V.   1491

      3.     Škeřík K.          1000       1:0      Kubíček V.           1621                    3.     Vůjtěch P.        1250       1:0      Šenkýř F.          1300

      4.     Krejčí M.          1588       0:1      Bednář M.             1616                    4.     Pirkl L.             1510       1:0      Dvořáček A.    1491

      5.     Horáček P.       1864       1:0      Bartoš T.                1000                    5.     Čižinský P.     1250       1:0      Beneš J.             1000

                                  2.5 : 2.5                                                                        3.5 : 1.5

ŠO K a.s. Kunvald C - Štefanydes Polička D                   Sokol Mistrovice - Sokol Němčice

      1.     Tobiška J.         1486       1:0      Hatala O.               1476                    1.     Janota J.            1451       0:1      Pěkník M.        1880

      2.     Michalička V.  1495       0:1      Buchta M.             1290                    2.     Halbrštát K.    1250       0:1      Pail M.              1892

      3.     Šejnoha L.        1100       0:1      Schaffer D.             1250                    3.     Mikmek P.       1100       1/2      Racek J.             1577

      4.     Kubíčková E.  1250       1:0      Trkal T.                  1250                    4.     Špinler B.         1000       1:0      Rozlívka M.     1000

      5.     Vyčítal L.         1000       0:1      Trkal T.                  1000                    5.     Macháček M.   1285       1:0      Pokorný J.        1000

                                     2 : 3                                                                           2.5 : 2.5

     Tropic Lanškroun B - TJ Lanškroun C                                                   

      1.     Šebrle J.             1813       0:1      Fabian K.              1553                            

      2.     Křivohlávek J. 1000       0:1      Fabian K.              1612                            

      3.     Boháč L.           1608       1:0      Pilný J.                  1100                            

      4.     Křiklava J.        1573       1:0      Snítil J.                  1292                            

      5.     Kozák J.            1000       1:0      Chmelík O.           1000                            

                                     3 : 2                                                                                

Tabulka po 2. kole

                   1.   Lokomotiva Česká Třebová C           2    2    0    0           6           6          6.5   :   3.5

                   2.   Sokol Horní Čermná B                       2    2    0    0           6           5             7   :   3

                   3.   Tropic Lanškroun B                          2    2    0    0           6           5          6.5   :   3.5

                   4.   Sokol Němčice                                   2    1    1    0           4           7          7.5   :   2.5

                   5.   TJ Jablonné nad Orlicí                       2    1    1    0           4           5          5.5   :   4.5

                   6.   Štefanydes Polička D                         2    1    0    1           3           5             5   :   5

                   7.   TJ Lanškroun C                                 2    1    0    1           3           4          5.5   :   4.5

                   8.   ŠK Linhartice                                    2    1    0    1           3           4             5   :   5

                   9.   ŠK Žamberk D                                   2    0    1    1           1           4          4.5   :   5.5

           10.-11.   Sokol Mistrovice                               2    0    1    1           1           3             4   :   6

           10.-11.   Jiskra Litomyšl B                               2    0    1    1           1           3             4   :   6

                 12.   ŠK Žamberk E                                   2    0    1    1           1           2             4   :   6

                 13.   ŠO K a.s. Kunvald C                           2    0    0    2           0           2             2   :   8

                 14.   Tropic Lanškroun C                          2    0    0    2           0           1             3   :   7

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.